Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Az AR-ban lenne potenciál (bár nem hiszem, hogy abban a formában, ahogy jelenleg elérhető, például az Apple eszközökön), viszont a VR-nál kicsit kipukkadt a lufi, már ami az érdeklődést és az átlag felhasználói lehetőségeket illeti. Én sem csináltam volna be az izgalomtól, a cikkben szereplő virtuális mutatvány izgalmi faktorát alapul véve.

[ Szerkesztve ]

(#2) cacasz02 válasza Mr.Silkó (#1) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Megint a tartalom. Miért nem tudnak egy ilyen cucchoz rendes tartalmat csinálni amivel eladható lenne. Gear vr a jurassic parkos videóval sokkal nagyobbakat ütött a samunál...

(#3) Mr.Silkó válasza cacasz02 (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, de kis túlzással az is kifújt ennyivel, ott is az volt a fő probléma, hogy nem volt elég érdekes tartalom mögötte. Tudom, hiszen elég sokáig volt a birtokomban (S7-tel és S8+-szal használtam), de hamar kifogyott a fogyasztható tartalomból a Gear VR.

Mindemellett a nagyfelbontású telefonkijelző ellenére is bántóan pixeles maradt a kép minden tartalomnál, plusz rengeteg energiát zabált el a működése.

[ Szerkesztve ]

(#4) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

5G? Tiltsuk be, mert agyrákot okoz! Már 48 ezer "tudós" aláírta a petíciót. ;] :))

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5) zolomon17


zolomon17
senior tag

Kicsit várható volt, hogy nem tud a Magic Leap se akkorát durrantani, mint amit a mindenféle promók sejtettek, de ez így elmondás alapján még a lecsökkentett várakozásokhoz képest is nagyon-nagyon gyenge...

Érdekes amúgy, hogy a VR és az AR legnagyobb akadályáról még mindig alig-alig esik szó: űrhajós gyomor kell hozzá, hogy 30 percnél tovább bírja az ember, mert az egyensúly központ pikk-pakk megzavarodik attól, hogy más mozgást érzékel a szem és mást a test és már repül is a ravaszdi :(

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#6) chris-v válasza Cyberpunk (#4) üzenetére


chris-v
senior tag

Mindemghalunk!!!44!!négy!! ;]

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#7) Harsányi Cs


Harsányi Cs
csendes újonc

Ez nem AR hanem MR, az az Mixed Reality!

(#8) Harsányi Cs válasza cacasz02 (#2) üzenetére


Harsányi Cs
csendes újonc

hát igen, az egyik legnagyobb probléma ezekkel hogy nem lehet olyan eszközt venni amivel tartalmat lehetne gyártani rá, nekem szerencsére azért sikerült összerakni egy 3D-s fényképezőgépet és így egy VR headsetet a saját fotóim és videóim megtekintésére is tudok használni

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.