Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Dilikutya válasza blagolf (#249) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tegye fel a kezét, aki ezen meglepődött. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#252) doooo válasza blagolf (#249) üzenetére


doooo
veterán

De most tényleg... mikor volt igazán érdemes váltani egy éven belül? Soha... De azért érdekes újra meg újra elcsodálkozni ezen, igaz?

(#253) kali


kali
legenda

Az S9 nem fogott meg különösebben, de az S9+ jó irányban halad, arra simán váltanék például S8+ típusról is (persze csak elméleti síkon, mert most nem Samsung telefonom van).

(#254) Tibee86


Tibee86
veterán

Ez még mindig nem az a Samsung lesz, amiért hajlandó lennék ennyi pénzt adni. Talán majd fél - egy év múlva fele ennyiért.

(#255) hurenzon válasza Tibee86 (#254) üzenetére


hurenzon
senior tag

fele annyi még 1 év múlva se lesz....

(#256) kchris78 válasza hurenzon (#255) üzenetére


kchris78
veterán

november környékén már okosba 160ért lehetett volna S8-at venni újonnan S8+t meg használtan.. Megzakkantak az áraik elég gyorsan, elég jelentős mértékben szerintem.

(#257) Danny365 válasza #65193216 (#234) üzenetére


Danny365
őstag

Abban nem kételkedem, hogy jó képeket csinál, de offisöl sample képekre én sosem alapoznék semmit. Nem egy gyártó bebukott már a kamu, profi fotós cuccok segítségével lőtt képeivel.

[ Szerkesztve ]

(#258) FіkuszKukіsz válasza YASKATIR (#226) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Kb. olyan könnyű (picit nehezebb is) mint az s8 és kb olyan a fogása mint az s8-nak. :)

[link]

Romanes eunt domus

(#259) csorbajeno válasza rdt89 (#166) üzenetére


csorbajeno
veterán

Abban igazad van, hogy az S6-ban volt utoljára infra, amit sokat használok is, de sajnos a Samsung infrája nem volt tanítható.

(#260) gainwardgs


gainwardgs
addikt

S9 Antutu [link]

(#261) Csóró™


Csóró™
senior tag

Nem dobtam hátast tőle :N

Csúcs telefonnának harangozzák be és az S9-ben 4 Giga, S9+-ban 6 Giga RAM van? Nyilván nem csak az a lényeg, de az én 60.000 Ft-os LeEco X820 -asomban van 6 giga + 7-es Antutuban is hoz 165.000 pontot... Ez a telefon ötször drágább :U

[ Szerkesztve ]

(#262) aelod válasza Csóró™ (#261) üzenetére


aelod
veterán

És ez szerinted miért van? :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#263) Csóró™ válasza aelod (#262) üzenetére


Csóró™
senior tag

Gondolom majd te megmondod ;]

(#264) Divinity válasza Csóró™ (#261) üzenetére


Divinity
őstag

Na ennek a hozzászólásnak semmi értelme nem volt, köszönjük! :))

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#265) aelod válasza Csóró™ (#263) üzenetére


aelod
veterán

Az, hogy a te 60e forintos LeEco-dban 6gb ram van nem jelenti azt, hogy pariban lenne egy harmatosan friss csúcskategóriás telefonnal. Kijelző, kamera, belső tároló sebessége, szoftver soroljam még miben jobb és miért kerül annyiba amennyibe az s9?
De mivel leírtad, hogy Nyilván nem csak az a lényeg akkor nem értem a hozzászólásod mondanivalóját. A redmi 4x-em meg gurít mittom én mennyit hangyában meg van benne 3 giga ram. És?

(#264) Divinity

Ennek sem. :N

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#266) ollie válasza Csóró™ (#261) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak zenét ne kelljen hallgatni vele, meg fényképezni ne kelljen, ja meg a kijelző is legalább egy nagyságrenddel rosszabb, plusz hajadra kenheted a garanciát, update-ek kérdésesek, és még sorolhatnám. Gondolom soha nem használtál még Samsung csúcstelefont.

***

(#267) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Látom későn értem be a komment szekcióba. :)

Az én meglátásom S8 tulajként az, hogy tényleg ott nyúltak csak hozzá a dologhoz, ahol kellett (kivéve az akkut). Nagyon kíváncsi vagyok az új kamera és SoC képességeire, viszont ez inkább lett egy S8s, vagy mi, ami egyáltalán nem baj, mert jó úton vannak.

Finn the human

(#268) judas13 válasza Matada2.3 (#267) üzenetére


judas13
addikt

Jövőre kéretik hamarabb indulni! :DDD

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#269) aelod válasza ollie (#266) üzenetére


aelod
veterán

+1 :C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#270) Jakesz válasza Danny365 (#257) üzenetére


Jakesz
őstag

Olyannyira nem érdemes alapozni rájuk, hogy az átlagfelhasználó messze nem fog olyan képeket lőni vele, még akkor sem, ha a pro móddal van rá lehetőség. Ezek a képek ugyanolyan parasztvakítások, mint a boltokban a TV-ken futó demofelvételek, hogy milyen csodás képet ad a TV, aztán a gyakorlati felhasználás során messze nem ilyen lesz.

(#271) kovsol válasza Jakesz (#270) üzenetére


kovsol
titán

TV példát nem értem. Ha otthon játszod le ugyan azt a demó videót akkor már csúnyább lesz? :D Vagy az a bajod, hogy a kábeltv nem 4k felfontásban jön és meglepődsz, hogy csúnyább, mint a demo? :F

May the Force be with you!

(#272) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hát mit ne mondjak azért van pár tulajdonsága ami piszok szimpi.
Viszont az edge kijelző még mindig nem tetszik.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#273) Csóró™ válasza ollie (#266) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nagyon félre lett értve a mondandóm, de azért kösz a reakciókat. Nyilván egy 60.000 Ft-os kínai telefon nem tehető mérlegre egy 300.000 + Ft-os piacvezető telefonnal. Viszont én is kérdeznék tőled:

Neked volt LeEco telefonod? Merthogy a telefon Dolby Atmos hangást támogat, ami azért zenéhez szerintem elég jó + a 21 Megapixeles Sony kamera se olyan szar benne (az is tud 4K-ban rögzíteni, slow motiont...) De még a 2560x1440-es kijelzőt se mondanám nagyon szarnak.

Az updatekre meg csak annyi, hogy a főzött ROM-ok világában ez nem téma sztem, az én telefonomra tucat 8.1-es Android alapú ROM van már most is. De pl. infra is van, amit sok Sony tulaj hiányol a mostani galaxy S
szériákból, új lenyomat olvasó, arcfelismerő.... Ennek fényében írtam, hogy 5* annyit én fölöslegesnek érzek kiadni egy telefonra, de az én voltam, részemről lezártnak tekintem a témát :R

(#274) Jeanne d'Arc

Mestermunka megint!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#275) Massmurderer válasza Pjotr (#9) üzenetére


Massmurderer
őstag

És kinek kell Honor 9??Nekem nem pl..és szerintem másnak se.De ennyivel irhatad volna azt is hogy kijön belöle 2 zsiguli is,vagy egy jobb 4k-s tévé.pesze úgye fos ájfon x-nél nem irták ám hogy kijönne ez az árából.nem..huu de szép,megyek megvenni,nagyon király,szuper lett,stb idióta irások.Figyi,akkor vegyél 3 db honor 9et azt egyed meg. :DDD

(#276) #65193216 válasza Jakesz (#270) üzenetére


#65193216
törölt tag

miért ne lenne érdemes? engem aztán nem érdekel, milyen képeket tud vagy nem tud lőni egy átlagfelhasználó, magamnak néztem ki. a pixel 2-nél is azokra alapozva könyveltem el magamban, hogy csodás a kamerája, és lásson csodát mindenki, az ügyesebb átlagon-felüli-felhasználók is pont olyan jó képeket tudtak vele összehozni, tele van jobbnál jobb képekkel a net, amik egy picivel sem maradnak el a sample-öktől. engem az érdekel, mi a max, amit ki lehet hozni a kamerájából, és ezt az official sample-ök meg is mutatták.

(#277) ollie válasza B1T3 (#142) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A másodlagos kamera kihagyása indokolt volt, mert elég sok helyet foglal a készülékházban, és csak még kisebb akku mellett fért volna bele az S9-be. A kevesebb RAM viszont nagy hiba egy csúcskészüléknél.

***

(#278) fairi válasza aelod (#262) üzenetére


fairi
addikt

Ha sétálsz a városban rájössz. Pl van a Samsungnak saját bolt hálózata, ahol tesztkészülékek vannak. Ha garis baj, beviszed egyik helyre és gariztatod.
LeEco.nak egy sincs a városban, de máshol se.
Kb csak kínából tudod rendelni, vagy másodkéz alól. Igaz ha peches vagy ára felmehet 60k-ról 80k-ra.

Kínai gyártók sok más helyen is spórolnak és tudják olcsóbban adni a portékát:sokszor DDR4 ram helyett más kifutó DDR3-ban, UFS memória helyett régebbi eMMC. kamera meg a legolcsóbb ami van. Kijelző meg valami raktáron levő tucat. De a QC is lehet spórolni...

LeEco különösen nyomott áron működött, minimális haszonnal piacszerzés miatt, de most csőd szélén van, kb a raktárkészletek kisöprése. x820 kb 3 éves modell, jelenleg ha még készítik akkor kisöprésre váró raktárkészletből szerelik össze.

(#279) aelod válasza fairi (#278) üzenetére


aelod
veterán

Sztem nem nekem akartad ezt írni ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#280) fairi válasza aelod (#279) üzenetére


fairi
addikt

Te kérdeztél a miértre...

(#281) aelod válasza fairi (#280) üzenetére


aelod
veterán

Akkor nem jött át, költői volt a kérdés a leecos fórumtársnak ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#282) B1T3 válasza ollie (#277) üzenetére


B1T3
addikt

Én is gondoltam erre, de így is nehezen emészthető (és joggal lehet mondani, hogy bezzeg a Huawei bele tudta tenni, még ha ott teljesen más is a belső felépítés), főleg hogy megvan a megoldás: plusz 1-2 tized milliméteres vastagság.

(#283) Hikvision


Hikvision
senior tag

Most akkor az S8plus tokok jók lesznek az S9plus-ra, vagy pont annyit variáltak, hogy újat keljen venni mindenből?

[ Szerkesztve ]

20 éve a PH-n.

(#284) palee69 válasza HarleyCustom (#212) üzenetére


palee69
senior tag

Akkor Te meg is veszed. :)

[ Szerkesztve ]

(#285) bteebi


bteebi
veterán

Jónak jó, de legalább RAM-ban többet vártam volna. Sőt, talán ROM-ban is. Sebaj, valószínűleg ők is az S10-zel akarnak majd igazán nagyot gurítani. Mindenesetre kellene, dokkolóval együtt. Munkahelyre pont jó lenne :).

#283: Szerintem az utóbbi. Mi a biznisz abban nekik, hogy neked valami jó? :U

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#286) korion


korion
senior tag

akkor ez is ip00 lesz! :(

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#287) palee69 válasza -secret- (#164) üzenetére


palee69
senior tag

:D +1

(#288) fairi válasza bteebi (#285) üzenetére


fairi
addikt

S10-tól semmi csodát nem érdemes várni.
procija várhatóan snapi 855 és ezzel ekvivalens exynos. valszeg már 7 nm gyártástechnika. lehet tudja majd az 5G-t, de 2019-ben még kicsit korainak tűnik.
Talán még kisebb kávák, és végre beépített ujjlenyomat a kijelzőbe. Közel 100% lefedés nem tudom bevállalják-e, bár technikailag lehetséges (lsd. Vivo Apex), de az iris scanner nem férne el normálisan.
Kamera marad, max kis finomítás, és jobb AR emojik. Lehet az s10 alap már megkapja a 6 GB RAM-ot.
Követik a trendet és elhagyják a 3.5 mm jacket, kevés gyártó áll ennek ellent.
Talán végre bevállalják a nagyobb akksit, és ez lesz a nagy fejlesztés amit vársz :DDD

(#289) #64189184


#64189184
törölt tag

szuper, ehhez tényleg pont ott nyúltak hozzá, ahol kellett. :K A kamerára nagyon kíváncsi leszek
Lehet befizetek egyre

(#290) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

"Mivel a chipset és az előlapi kamera párosával képes a telefon 3D-s arcfelismerésre (és írisz alapú azonosításra is), ezért komplett arzenállal áll neki a Samsung, hogy péppé verje az Apple-féle animáló kakit."

Tipikus Bogos mondat. :C

A telefonhoz: Nekem nagyon tetszik, minden újítás pozitív és szükségszerű, miközben megtartotta az előd erényeit is, és még az ára is elhanyagolhatóan nőtt csak, a korábbi alapárhoz képest. Az S8+-t ugyan nem váltom le rá (Note8-ról se lenne érdemes ugrani), mert ahhoz képest nem nyújt annyival többet, de minden másról érdemes lehet cserélni az S9 párosra, első blikkre kiváló készülékek jöttek ismét a Samsungtól, ezekkel marad is piacvezető a cég. Csak így tovább! :)

[ Szerkesztve ]

(#291) Linem válasza .Szaki. (#206) üzenetére


Linem
senior tag

Én nem érzem, hogy érdemes lenne S7Edge-ről váltani. Az S7E még mindig előnyösebb az előlapi ujjlenyomat olvasó és az erősebb akksi miatt. A többi apró változtatás nem hoz annyi újat, ami miatt egy átlagos felhasználó kiadjon újabb 300ezret. Ha megnézed az S7E és az S8 között sem volt eget rengető a különbség. Akkor miért érné meg S7E-ről váltani, de S8-ról már nem?

(#292) viera válasza Mr.Silkó (#290) üzenetére


viera
őstag

+1
Szerintem is jó lett,nekem is tetszik. :K
Ha nem vettem volna meg a Note 8-at akkor az S9+ lenne a következő az S8+ után. :))
De itt néhány embernek semmi sem jó. :N

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#293) Mr.Silkó válasza Bumblebeee (#24) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valakinek simán ér ennyit egy telefon, például nekem.

(#294) Mr.Silkó válasza viera (#292) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Úgyis találkozunk még valamelyik S/Note telefon topikjában! :))

(#295) HarleyCustom válasza fairi (#280) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szerintem félreértetted... :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#296) HarleyCustom válasza palee69 (#284) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Úgy ismersz? :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#297) Dare2Live válasza fairi (#288) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Pont mint az idei előrelépés?

Amúgy 2019re igérék az új Samsung aksit azonos méretben +50% kapacitás. Az azért tnyleg fontos, jó előrelépés lenne.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#298) vilmose33


vilmose33
őstag

Jó telefonok lettek. Vártam titkon, hogy beleteszik a képernyőbe épített újlenyomatolvasót, majd a Note 9-be vagy az S10-be, gondolom.

A jövő most van

(#299) edward2 válasza Divinity (#239) üzenetére


edward2
addikt

Inkább maradjunk abban hogy a rozskenyér mondjuk a csúcstelefon a fehérkenyér meg a beugró szint. Nem "újabb" verzió.

Amúgy meg miért kézenfekvő, hogy 2010-2013 körül egy csúcstelefon 500 eurónál megállt az mára 1000ből áll meg? Mára a technológia fejlettebb lett könnyebben gyártja a mobilt mint 2010ben erre most kerül 2x annyiba. Vagy az egész csak egy trend amit az emberek majmolnak és azért lehet eladni nekik arany árban a telefonokat.

(#300) JBond


JBond
csendes tag

Szóval összegezve hozta a kötelezőt!A s9 plus kisebb 1.4mm-rel viszont,0.4mm vastagabb mint az s8 plus nem ártott volna egy nagyobb akku: min 4000 mah már régóta az s7 edgé a legnagyobb akku!A két kamera szterintem legtöbbünknek elég, nem kell hypeolni a kinai gyártokat akik 3 kamerát is vagy akár 4-et,mégis a képélességük messze van s7 edge és s8 Plustól !Inkább kellett volna 6 gb-os és 8 gb verzió!Marketig ereje van a több ramnak 6 gb miatt fogják sokan megvenni ez lesz "prémium"(abb)termék!AR emoji felesleges nem kellene az apple-t majmolni!nekem annyira a lekerekitett szélek annyira nem nagyon tetszenek ha lesz rá keret akkkor Note 8 vagy 9 lesz!Volt a neten egy videó miszerint lesz 'enterprise' edition!Itt hangzik el!https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=gxXiK2jJJAk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.