Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szóval a bemutató nem csak siralmas volt, hanem hibás is? :Y

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Tehát akkor minden olyan dolog, ami igazából újítás lenne, az csak a Plusz verzióban lesz elérhető, a sima P10 pedig egy olyan kicsit ráncfelvarrt P9 lesz. De legalább még a sima is úgy 100€-val drágábbra várható a P9-nél.

(#3) #06658560 válasza #16820480 (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Legalább a P9 Plus job áron less elérhetö.

(#4) moleculez válasza #16820480 (#2) üzenetére


moleculez
veterán

Mondhatni. Igaz a Kirin 960 FHD kijelzővel eléggé overkill.
Akkor ha jól értettem a cikkből a kissebbik nem is kapta meg a 4 antennás mókát? Szarjanak sünt.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) batai15


batai15
félisten

Szégyellje magát a huawei, bár nem csodálkozom rajtuk.
Tetszik a p9, de pofátlanság hogy mennyi minden kimarad belőle a plussal szemben

(#6) #65193216


#65193216
törölt tag

a sima tényleg nem tűnik túl vonzó ajánlatnak. de ha váltani akarnék, és telne rá, a Plus-on komolyan elgondolkodnék. kíváncsian várom, mit fog tudni az új lencsékkel. és kifejezetten örülök, hogy nem utánozzák a "nagyok" lekerekített sarkú kijelzőit, elég furán mutatnak szerintem:D

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

P9 II lett volna a jo nev neki, koze sincs a P10 plushoz. :D

(#8) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Ezek azért markáns különbségek mégha a kinézetet nem is nézem.
Miért nem csak kijelző méret, felbontás, ram és tárhely eltérés lett?
Ez a P10 önmagához képest teljesen kivan herélve. Gyengébb adatkommunikáció, nincs cseppállóság. A konkurenciánál meg már ip68 védettség.

P10 lite-nak sem jó, mert ott a feleslegesen erős soc és a méreg drága dupla hátlapi kamera. A P9 után teljes csalódás számomra. :N

https://ingatlan.com/33821564

(#9) #06658560 válasza Dani_kp (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért a P9-P9Plus páros esetén is elég nagy diffi volt. Jó, nem ekkora.

(#10) lezuvius


lezuvius
őstag

Nyomaserzekelos kijelzo megmaradt a P9 Plusbol?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#11) sipy888


sipy888
aktív tag

És mennyien szidták a HTC 10-et a Samsungos front miatt. Nos akkor ez micsoda? HTC, vagy Samsung? Az én szememben óriásit esett a huawei, a P9 és Mate után ez siralom, persze várjuk meg a teszteket.
4 gb ram, FHD kijelző, 3250 akksi???? Ez nem flagship!

Szerintetek is arról lehet szó, hogy amikor kiderült az S8 hátra teszi az ujjlenyomatolvasót, akkor a huawei húzott egyet és gyorsan ők meg előrehozták azt, így elvéve az élét a másolás-nak?

(#12) kriver válasza sipy888 (#11) üzenetére


kriver
tag

Szemből konkrétan egy Xiaomi MI5s. Csak a kamera került a másik oldalra. Az ujjlenyomat érzékelő ugyanaz.

(#13) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Ez így nem túl vonzó egyik sem de nagyon remélem majd a Honor 9-et jól viszik tovább pl az újjlenyomatolvasó marad hátul vagy lenne úgy elől a kijelzőbe hogy ne látszodjon mint gomb.

(#14) attimanus


attimanus
csendes újonc

Jól látom, hogy kezdik elhagyni a hátoldalon lévő ujjlenyomat olvasókat? P9-re lehet beruháztam volna, de amint megláttam, hogy hátul van a szenzor, visszanyeltem a hányást és inkább nem vettem semmit :DDD
Rendkívül dizájnromboló. Persze most lehet azzal jönni, hogy jaj Samsung kopi ha elől van, stb. Inkább egy szép copy, mint egy egyedi okádék.

Na persze ez csak az én véleményem :K

[ Szerkesztve ]

(#15) Shyciii válasza attimanus (#14) üzenetére


Shyciii
veterán

Míg te hány a hátul levő ujjlenyomatolvasótól, addig én kényelmesen használom a P9 ujjlenyomatolvasóját, mert faxán kézreesik, és még a gesztusok is kitűnően mennek egykezes fogásból, mígh ha elől lenne, akkor foghatnám két kézzel , vagy egy kézzel folyamatosan egyensúlyózva kényelmetlenül. Azért te hányjál csak :D

(#16) janeszgol válasza #16820480 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Kicsit emlékeztet az iPhone 7 és 7 Plus esetére. Ez lesz a divat?

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) .LnB válasza lezuvius (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem is ez érdekelne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Tomcy7 válasza attimanus (#14) üzenetére


Tomcy7
tag

Hátul baromi kényelmes volt és egyedi, elöl egy hányás szerintem, olyan ujjmozdulat kell, hogy felold és ne essen ki a teló a kezedből, hogy csak na.

(#19) arminlok


arminlok
senior tag

Ilyenkor gondolom azt hogy megérdemelnék hogy csődbe menjenek :D Mi ez az ocsmány szar ? Azért a P6 szépségétől eljutni idáig... gratulálok.

(#20) slimshady


slimshady
senior tag

Nem kis különbség van köztük...

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.