Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz. Egy dolog azonban nem tetszik. Kár volt meghagyni azt a fekete sávot :(

[ Szerkesztve ]

(#2) nLali


nLali
senior tag

Ha lenne GPE, akkor nagyon kéne. Végre elhagyták a gagyipixel kamerát a hátuljáról.

(#3) Penguin95


Penguin95
senior tag

Ment is fel az "ilyet kérek karácsonyra" listámra. :) Ha nem Xiaomi-t fogok venni, akkor biztosan ez lesz a nyerő.

(#4) Zoja™


Zoja™
őstag

Hol vagy no more? ;]

(#5) gutriqper


gutriqper
tag

Ezért kiadni egy vagyont? Hát, köszönöm, nem!

(#6) Penguin95 válasza Zoja™ (#4) üzenetére


Penguin95
senior tag

;] <- Kattintható a kicsike.

[ Szerkesztve ]

(#7) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez lehetne akár egy M8.1 is. A kameráról meg... Ez ilyen kidudorodik, manapság már ez a trend, vékonyság + jó kamera nem barátok.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) atike


atike
nagyúr

Tetszik!

Kicsit jobb képernyő arány százalék lehetett volna, de így is meggyőző...

(#9) HawerKing


HawerKing
őstag

Sokan mondjak, hogy az uj Samsungok nem utottek nagyot... Akkor erre mit lehet mondani?
Tobbre szamitott szerintem mindenki...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#10) Cyberpunk válasza HawerKing (#9) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mondjuk ennél szerintem a legtöbben nem számítottal sokkal többre, mivel elég sok minden kiszivárgott már róla az utóbbi hetekben.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem tetszik a formája és az a fekete sáv sem zavaró. Ad egy fajta asszimmetriát az egésznek, ami nekem nagyon bejön. Oké láttam a sok M9-es home made képeket, de mind szar volt. Mindegyik szimmetrikus, semmit mondó tucat ötleten alapult. A gyári a jó na.

Viszont egy valami nem tetszik és ez a színe. Ez a valóságban is ennyire öreges? Mintha ez a barnanadrágos nagypapáknak készült volna.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) no more válasza janeszgol (#11) üzenetére


no more
addikt

+1 minél többet látom, annál jobban tetszik! :)

(#6) ДарСтав: LOL! :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#13) Penguin95 válasza janeszgol (#11) üzenetére


Penguin95
senior tag

Tekintve a videó színét, inkább nézz róla képeket.

(#14) janeszgol válasza Penguin95 (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Nos. Megnéztem a hivatalos oldalán a HTC-nek.
A Gunmetal Grey nagyon állatul néz ki. Fasza. A Gold on Silver gyönyörű. Az előlapja ezüst, az arany oldalt fut végig.
Igen és a Gold on Gold alias "nagypapi edition". Tehát nem a videó bevilágítása zavart. No de majd élőben vagy normális videón megnézem.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) no more válasza janeszgol (#14) üzenetére


no more
addikt

Itt egy kicsit alaposabb videó róla, jobban meglesheted. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#16) Luck Dragon

Engem személy szerint nem zavar az a fekete sáv, ez egy összetéveszthetetlen márka "arc"kép. a forma világa is elfogadható, a többi pedig nyújtja azt amit kell a konkurensek mellett, és az ára előre láthatóan "HTC"-s lesz :DDD De szerintem megint ő lehet az év telefonja.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt kell mondanom most a Samsung nyert. Sose gondoltam volna, hogy valaha is ezt még leírom. De a kettő közül egyértelműen a Samsung tetszik nekem jobban (az Edge). Azt kár lenne mondani, hogy nagyobbat lépett előre a Samsung, mert bár tény, de egyben ciki is, hogy csak most dobtak ki egy normális anyaghasználatú telefont. Ellenben a HTC nem változott nagyon. És nem értem miért a képernyő aljára kellett tenni a gombokat :/

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Én nem érzem annyira ezt a telefont M9-nek én is ahogy többen mondjátok ez egy M8.1 vagy 8plus. Annak viszont tökéletes, kijavítottak minden hibát szerintem ami az m8-ban volt ezért le a kalappal, ám a samsung most picit úgy érzem túlitat ezen a készülésen.

Finn the human

(#19) Márko88


Márko88
aktív tag

Többet vártam de a tökéletes telefon designját vitték tovább ami az M8. :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#20) ΞΔGLΞ válasza Matada2.3 (#18) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem értem én sem, hogy ez miért M9. Erősebb hardver, ok. Talán jobb kamera, de ezt még senki sem tudja, ehhez képest az induló árcédulája eléggé magasan van. M8.1...ez találó...

ez már inkább lehetne M9

[ Szerkesztve ]

(#21) Matada2.3 válasza ΞΔGLΞ (#20) üzenetére


Matada2.3
veterán

"Talán jobb kamera" olvastam róla máshol is hogy nem valami kiemelkedő, pedig pont ennek kellene fejlődnie a legjobban az m8-hoz képest :U

Mindig lesznek jobb renderek.. :N

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#22) ΞΔGLΞ válasza Matada2.3 (#21) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor mi az amiért érdemes lenne váltani erre? :U

(#23) Matada2.3 válasza ΞΔGLΞ (#22) üzenetére


Matada2.3
veterán

+ szolgáltatások :) Akik M7ről akarnak váltani ez a tökéletes, viszont M8-ról értelmetlen.. :U

Finn the human

(#24) MartOOn


MartOOn
addikt

Valami porszem került a gepezetbe... Véletlenül a tavalyi m8 videojat es képeit linkeltetek be. ;] unalmas mar ez a forma... Hihetetlen hogy semmi ujat nem tud guritani a htc. Valami mást. A megszokott (szamomra nem tetsző) forma + kotelezo ujitasok hw ügyileg.
No igen, ez maximum de nagyon csak maximum m8.1
Samsungnal ez max m8 advanced lenne vagy m8s ja nem az az apple... Na ezert ennyit kerni pofátlanság teteje.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#25) FIREBLADE78 válasza Penguin95 (#6) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Még mindig gyenge. Fél méter hosszú az idióta feka csík miatt. Nem mellesleg a szoftveres gombok,pfej.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#26) kekkola


kekkola
senior tag

Nekem tetszik, szvsz az m8nál szebb (az m7 az meg etalon nekem android fronton), az erő és a sense 7 meg nem kérdés. A barátnőmnek jó is lenne, nekem meg jöhet egy 6"-s variáns... Remélem jönni fog egy One Max utód is idén!

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#27) Zoja™ válasza Penguin95 (#6) üzenetére


Zoja™
őstag

:C

(#28) G4bi89 válasza FIREBLADE78 (#25) üzenetére


G4bi89
senior tag

Ízlések ra pofonok mert én meg már el nem tudnám képzelni a kapacitív (vagy akár a rendes fizikai) gombokat.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#29) phanze


phanze
aktív tag

Nekem nagyon tetszik ellentétben a galaxy s6 al...;]

(#30) sipy888


sipy888
aktív tag

Szerintem is gyönyörű és higyjétek el ez élőben még nagyobbat fog ütni a szálcsiszolt hátlapjával. Ami jó, azon nem nagyon kell változtatni. A HTC M7 és M8 a legszebb kinézetű telefonok. Mi indokolt volna egy éles váltást? Mondjon valaki csak egy szebb telefont az M9-nél. Szinte mindent kijavítottak ami az M8 hibája volt, és beletették a most kapható egyik legerősebb hardvert. És egyeseknek ez sem elég...

Egyébként meg a Samsungnak volt hová fejlődnie valljuk meg kinézet tekintetében, persze, hogy alaposan beújítottak. Hozzáteszem továbbra is csúnya számomra a samsung és nincs egyénisége. Mi a különbség pl [link] [link] (S6) és [link] [link](A5) között? Minden Samsung egyforma...

JA, és a Samsung nem bővíthető SD-vel, 2500mAh az akksija, üveg a hátulja (ujjlenyomatgyűjtő), stb.
Mi abban akkora durranás?! :U

[ Szerkesztve ]

(#31) Nuada herceg válasza HawerKing (#9) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Erre azt lehet mondani, hogy az uj Samsungok nem utottek nagyot... ;]

Értem a csíziót.

(#32) barky


barky
tag

Gyönyörű ez a telefon már csak a z4 re várok aztán el is válik mi lesz az új telefonom ( jó kor jár le a 2 évem) mocskosul jó telefonok jönnek idén) :))

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.