Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Nem rossz. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Na mindjárt jönnek a fanok:) az év telója stb.:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) psajti


psajti
aktív tag

Egész szimpi! És hál' istennek annak ellenére h csúcstelefon nincs 764872 colos, 27846876234K felbontású kijelzője :DD Már a tököm tele volt azzal h minden telefonról ami tetszene, a mérete miatt kellett lemondanom :D Szerintem telefonnak már ez az 5col fullHD is bőővenbőven elég!

(#4) Flind


Flind
senior tag

"Zenében is tovább tudott fejlődni a gép, az előlapi hangszórók megmaradtak, a Dolby-val közösen pedig állítólag 5.1-es, térhatású hangzásra is képesek." :DDD

Amúgy nem rossz. Végre jó a kamera, bár a káva nagy maradt, a minőséggel és szoftverrel biztos nem lesz gond.

(#5) h3lios


h3lios
addikt

Kinézetre kínai gagyi. Egy M8 sokkal szebb ennél a förmedvényről, az alsó fekete sáv maradt, szóval köszi nem HTC tartsd meg magadnak. :) S6 formára köröket ver rá.

B-tag: H3lios#2825

(#6) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Már megint az az istenverte vastag alsó rész. Erre lenne esze a HTC-nek megoldani.

All→M8

(#7) hunter84


hunter84
aktív tag

Csalódás a dizájn, drasztikusabb változtatásra számítottam, még mindig túl nagy sajna.

(#8) Kékes525


Kékes525
félisten

Szép, de a tényleges képernyőméret a fizikai gombok hiánya és a HTC felirat miatt kicsi.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9) Flind válasza h3lios (#5) üzenetére


Flind
senior tag

Hát még egy M7. Más gyártókról nem is beszélve.
Dehát szubjektív.

(#10) Prstin1


Prstin1
aktív tag

Szép lett és külön öröm, hogy nem szálltak el méretben.

(#11) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Csak aztán a Windows-os verziója már jelenjen is meg Európában is.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Az év elején volt még egy render kép, amit simán el fogadtam volna, ez így elég nagy csalódás, pedig vissza akartam térni a HTC-hez, de így nem fogok. Ráadásul az 5 col is elég karcsú... :O

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#13) Márko88


Márko88
aktív tag

Szép lett nagyon, viszont az előlapon lehetett volna valamilyen változás, mert teljesen M8 az egész. A kamera csúcs lett gondolom. Tetszett az egész műsor végignéztem, de legalább be tudom tartani, hogy az M10 lesz a következőm. :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#14) enginev3.0 válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

Itt vagyok HTC fan, és nem tetszik

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Szerintem gyönyörű ,mondom ezt iPhone 6 plus tulajként.Kár hogy a kamera még mindig gyenge ha hihetünk a verge cikkírójának

(#16) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez a külső már tavaly sem tetszett, most sem fogott meg. Maradt az a rusnya csík, meg az idétlen virtuális gombok. A kamera kiáll (Vagy itt nem gond?), de végre kukázták azt a katasztrófa UP-t. De ahogy csiripelik, ez a kamera sem fogja megváltani a világot. A marketing dumák nagyon jól hangzanak...és ha már hangzás. Biztos király lesz telefonon az 5.1, csak nem nekem. Na de elég a fikázásból, mert a fentieket is beleszámítva, ez egy kiváló telefon lett, iszonyat minőségi házban. Idén is, ha droid akkor HTC. Csak M7 óta, nem tudnak visszacsábítani, így nekem marad a 6+. :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#17) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Jaj de csunya

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#18) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Ezt még sose mondtam egy HTC-nél, de most igen vérszegény update volt :/
A kijelző/ház arányon lehetett volna még javítani, valamint szerintem egy 5.2"-os kijelző is elfért volna, nem hiszem, hogy túl sokan ellenezték volna (főleg ha marad a ház mérete).

A dizájn nekem tetszik, jobban mint az M8.

[ Szerkesztve ]

(#19) CptAdamica válasza h3lios (#5) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mutas már nekem egy ilyen Kínai gagyi telefont.

Megyen!

(#20) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Két generáció kellett, hogy megváljanak az Ultrapixeltől, remélhetőleg két generáció elég lesz, hogy megváljanak a felesleges alsó fekete sávtól (tudom, M7-en is volt, de ott nem volt felesleges a softkeyek miatt). Szóval majd az M10 tökéletes lesz.
Mert amúgy a telefon nagyon rendben van (bár az s810-től kicsit félek).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#21) Noanme


Noanme
csendes tag

Ilyenem sem lesz az biztos, hihetetlen hogy nem bírnak már valamit csinálni azzal az ormótlan alsó kávával, legalább azon lenne a gombsor így lenne valami értelme is

(#22) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Kezd unalmassá válni a HTC csúcssorozata. Semmi lényegi újitás.

(#23) Kékes525 válasza -FreaK- (#18) üzenetére


Kékes525
félisten

"A kijelző/ház arányon" hát ez az. Bekapcsolva ezért nem igazán szép. Kellenének a fizikai gombok és teljesen felesleges alul a HTC felirat.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#24) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Végülis kijavították az előd hibáit. Remek telefon, de rám ez most valamiért nem gyakorolt nagy hatást.

(#25) PSti


PSti
tag

5.1 hangzás mobilban :)) ez az év vicce.

(#26) Ádám16


Ádám16
addikt

Gyönyörű, de az M8 után nem elég nagy az ugrás szerintem.

(#27) Márko88 válasza PSti (#25) üzenetére


Márko88
aktív tag

Nem mobilban. Nem értetted.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#28) roli543


roli543
őstag

Le a kalappal, szerintem gönyörű lett :) az oldalsó káva már egész jó, csak a HTC feliratot szedjék ki onnan, és puff pár mm :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#29) Wildpath


Wildpath
tag

árat még nem tudtak hozzá mondani, de gyaníthatóan nem lesz olcsó

Ezzel is kezdhetnének már valamit, indokolatlanul folyik a toll. Amúgy nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#30) Márko88 válasza Ádám16 (#26) üzenetére


Márko88
aktív tag

Pontosan, én is külsőre nagyobb változást gondoltam volna az előlapon. Hangszórók, nagyobb kijelző de ugyanakkora ház stb.. de legalább nem csorog a nyálam a cserére. :) M10..

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#31) akoska07


akoska07
nagyúr

Én már elő is rendeltem. :))

Másik verziót vártam kinézetre,de ezt is elfogadom.

Lehet majd elfogulatlan véleményt mondani,főleg azután ,hogy vki kipróbálta.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#32) Garada


Garada
őstag

Szerintem jól sikerült, az egyetlen lehangoló dolog számomra a túlzott káva.

(#33) medica


medica
senior tag

nem erőltették meg magukat, szánalmasan kiszámthatóak

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#34) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Nekem bejön a külső is. :K
Nem lett nagy változás az tény.. az oldalsó káva már tökéletes.
Az alsókkal meg kár, hogy még mindig nem tudtak mit kezdeni.. de hát a hely a boomsound modulnak és ezek szerint még mindig nem sikerült csökkenteni a méretét.. kár érte :(

Attól függetlenül pofás darab lett, egy felturbózott M8 kis M7 beütéssel. A HW meg szokás szerint az idei csúcs kategória. :K

Tényleg kevés ez az idei évekhez viszonyítva de szerint még így is ez lesz idén is a legjobb... ha bár úgy néz ki a Samu megtanult optimalizálni.. Csak ne lenne ilyen ronda designjuk.. számomra förtelmes az a szokásos samus design.. főleg, hogy on screen gomb párti vagyok. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#35) akoska07


akoska07
nagyúr

Kis javítás... ha nem bánjátok.
Piros telefonról nem volt szó csak pink-ről.
Egyébként azt mondták,hogy március közepétől elérhető.

#37 batai15 :
Csatlakozom
+1

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Hát nem tudom... Nem biztos, hogy így hirtelen különbséget tudnék tenni ez és az elődmodell között (kamerát kivéve persze).
Persze ettől függetlenül biztosan nagyon jó teló lett ez is. :K

Remélem azért lenyomja kicsit az M8 árát. :D

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#37) batai15


batai15
félisten

AZ év telója lesz szvsz.
És mielőtt pár nagytudású azt mondja fanság nem nem az.Szimplán elismerem és ne is vitázzon velem senki.Többe nézem a sense , boomsound stb dolgokat mint ujlenyomat olvasót stb. ennyi .

[ Szerkesztve ]

(#38) GSPLR


GSPLR
senior tag

A HTC hozta amit kellett. Senkinek sem kell bizonygatni, hogy az egyik legjobb a kategóriájában, aki mást mond az bolond. :)

Huawei

(#39) leslien


leslien
nagyúr

bejövős, gratula nekik :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#40) saiyajin


saiyajin
senior tag

Én úgy vagyok ezzel az M9-cel, és az elődeivel is, hogy nem nagyon tudok belekötni, de nem is ragad magával. Azért kiváncsi vagyok a tesztek milyen véleménnyel lesznek róla.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#41) s3nsitivity válasza akoska07 (#35) üzenetére


s3nsitivity
addikt

ez +1 :K

Április elején szerintem már itthon is lesz. :D

(#37) batai15

Ez is +1 :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#42) Xaels


Xaels
félisten

Mélységesen csalódtam abban amit művel a HTC. Na nem mintha csúnya, vagy hardveresen gyenge lenne az M9, de ennél szerintem mindenki többet várt.

A design: M8 és M7 szerelemgyerek, de az a perem egy vicc. Valamint így harmadszorra ez a külső elcsépelt még akkor is ha egyébként igazán minőségi cucc. A HTC sávot meg oda dugdosnám fel valakinek ahol a legkellemetlenebb, ezt szinte mindenhol kritizálták és tudom a Boomsound miatt "kell", de ha már az M7-ből is merítettek akkor ne legyen már full haszontalan a felülete. Egyébként lehetett volna minimális energiaráfordítással több egyediséget adni neki. A hangszórók furataival lehetett volna játszani például.

Kamera: na elmennek a... Rendben sok kritika érte a felbontás miatt az UP-t. Az M7-nél legalább OIS belefért, utána jöttek a Duo hülyeséggel amibe azért volt valami kis innováció. Most meg kaptunk egy natúr 20MP-es modult. Se OIS, se Duo, se lézeres fókusz vagy anyám tyúkja. Viszont a Verge szerint kuka így is. Ja végre zafírüveg a dudor! mert ugye ez nem fért be már a házba. Csak ha ezzel meglépték ezt akkor miért nem inkább egy nagyobb szenzoros 8/12MP-es kamerát, UP 2.0-át raktak bele.

Jelenleg a fémet leszámítva a Desire szériában sokkal több fantáziát látok. Elrejtett hangszórók pl.

És akkor jöjjön a többi. Re Grip, a sok kínai fele annyiért fogja ugyanezt tudni vagy már rég tudja is. VR?! Minek... Nem tanultak abból, hogy nekik kb. minden más próbálkozásuk amibe belekezdtek a telefonon kívül félbemaradt vagy a süllyesztőben végezte. Itt a Re Camera. Mai napig tiszta béta cucc drágán. Pénzkidobás volt a fejlesztése. Ott volt az Onlive, bukó. Tablet fronton a Flyer-ben is rengeteg lehetőség maradt, másoknak jó ötleteket adott. Az UP is hol végezte? az előlapon, feladták ahelyett, hogy fejlesztették volna tovább. A Zoe is teljesen leült. Sense.com is ígéretes volt anno, de sohasem volt 100%-os. Kezdenek kicsit a be nem tartott ígéretek gyártója lenni. Ötlet van, sőt sokszor van benne fantázia is, de vér nincs a pucájukban igazán belevágni. Aztán meg megy a sírás

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43) bok92


bok92
addikt

Nem rossz, de OIS, ujjlenyomat- olvasó merre vagy?

(#44) gerii


gerii
addikt

Méreteket lehet tudni?

(#45) hemaka válasza medica (#33) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem sok extra, de ezzel nagyot bukni nem lehet, ráncfelvarrás.

(#46) papi77


papi77
addikt

[link]
Tudom,hogy annyira nem számít,de talán jó összehasonlítási alap...

gerii:144.6 x 69.7 x 9.6 mm

hunter84:Az sd hiánya is bejön?

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#47) hunter84 válasza Xaels (#42) üzenetére


hunter84
aktív tag

Teljesen egyetértek veled! HTC fanként mondom, totál csalódás. Élőben azért még megnyomkodom, de a Samsung S6 jobban bejön most, főleg a gyorstöltés.

(#48) sanyijedi válasza Garada (#32) üzenetére


sanyijedi
őstag

+1.. ugyan ez, nem tudom idén miért nem csináltak vele valamit.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#49) akoska07 válasza Xaels (#42) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hát akkor tudom javasolni vegyél egy desire-t és még az S6 Edge is ott van.

Mi meg majd örülünk az M9-nek. ;)

Én sem ezt vártam,ha olvastad a topicokat,de el tudom fogadni.
És nehogy azt hidd hogy lesz idén ennél jobb telefon. ;)

Többi telefonokhoz miket fogsz majd írni ?

Egyébként neked is lesz ilyen telefonod,csak még nem tudsz róla.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#50) Márko88


Márko88
aktív tag

HTC-m lesz ezután is, Sense7 gyönyörű ismét. Viszont a Samsung most tény, hogy nagyobbat "frissített".

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.