Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) akoska07


akoska07
nagyúr

Holnap majd nézek aksi fogyást is.
Feltöltöm este,és majd holnap csak használom ahogy szoktam,viber hívások sokasága,skype videóhívások,böngészés,fotózás-videózás (ez most extra lesz),telefon hívások.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#802) no more válasza akoska07 (#726) üzenetére


no more
addikt

Jézusom, de gyönyörű...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#803) akoska07 válasza no more (#802) üzenetére


akoska07
nagyúr

:K

Nem könnyű lerakni,úgyhogy aksi fogyasztás nem biztos,hogy most fog valós eredményt mutatni. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#804) Klaus Duran válasza akoska07 (#726) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Gyönyörű. De ez a keret.. Pedig milyen szépen néz ki az M7-em fémszürkében.
M9 nagy valószínűséggel sötét szürke lesz.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#805) akoska07 válasza Klaus Duran (#804) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen az. :)

Ha elolvastad a többi hsz-t is,azok után amit tapasztaltam a telefonnal hangzás terén...elfogadom,hogy így néz ki. Akármibe nem lehet beépíteni ezt a cuccot.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#806) Klaus Duran válasza akoska07 (#805) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

A színére gondoltam.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#807) akoska07 válasza Klaus Duran (#806) üzenetére


akoska07
nagyúr

Sztem semmi baj a színével.
Nem tudnék elképzelni szürke telefont magamnak.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#808) Klaus Duran válasza akoska07 (#807) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

A mostani is szürke. Fém szürke.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#809) akoska07 válasza Klaus Duran (#808) üzenetére


akoska07
nagyúr

Azzal a színnel sincs semmi baj,csak én nem tartozom abba a vásárlókörbe.
Aki szereti vegye. :R

Aláírás király. :)) :R

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#810) Klaus Duran válasza akoska07 (#809) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Újra megnéztem a képeket.
Még mindig ronda a keret színe, de jobban néz ki a hátlap mint a feketénél.

És kivettem a tokból az M7-t és megsimogattam. :B ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#811) akoska07 válasza Klaus Duran (#810) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nekem tetszik. :)

Hehe,én együtt simogatom őket.
Az M7 még mindig nagyon kedves nekem. Nem is fogom eladni. :N

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#812) Klaus Duran válasza akoska07 (#811) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

A mázlista. :K

Vajon mit gondolnak a kívülállók mikor ezeket olvassák :U

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#813) akoska07 válasza Klaus Duran (#812) üzenetére


akoska07
nagyúr

:R

Amit csak akarnak. :D

Mi tudjuk a lényeget. ;)

Így jobban belegondolva... valóban.
Büszke lehetek,hogy M7 és M9 egy helyen van. :R

#814 Nazara :
Ez pontosan így van,nem gyengén tette le a névjegyét a telefonok között. :R

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#814) Nazara válasza akoska07 (#813) üzenetére


Nazara
őstag

Nem vagytok egyedül, én is sokszor megállok csak forgatni és csodálni az M7-et, milyen gyönyörű. :U

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#815) akoska07


akoska07
nagyúr

Azt kifelejtettem,hogy nagyon szolid diszkrét a rezgés a telefonban,de mégis észre lehet venni. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#816) stilo18


stilo18
addikt

Nekem tetszenek Ákos képei. A csokis képek pl kifejezetten!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#817) akoska07 válasza stilo18 (#816) üzenetére


akoska07
nagyúr

:R :R

Minden automata a kamerán,én csak nyomkodom a fényképezést.
Ahogy írtam is,nem vagyok profi kamera ügyben.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#818) no more válasza Nazara (#814) üzenetére


no more
addikt

Hehe, dettó! :) A tökéletes design! De ismerőseim közül is, mindenki rácsodálkozik, aki még nem látott ilyen telefont. Főleg a nők imádják, ők szó szerint csorgatják a nyálukat rá. :D :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#819) ferrari1


ferrari1
őstag

Hoztam én is utoljára pár képet. Szintén automata módban, állítgatás nélkül, gyári kamera app.

Park, farönk, hajó a távolban, erezet, felhők.

(#820) no more


no more
addikt

Tényleg olyan katasztrófa a videója az M9-nek? :/ Mindenhol azt írják, meg mutatják, hogy folyamatosan újrafókuszál, nem tud fókuszt tartani...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#821) stilo18 válasza ferrari1 (#819) üzenetére


stilo18
addikt

Hát nem tudom... Majd valaki megcáfol /megerősít.
Ezek a képek sokkal rosszabbak mint Ákos képei...
.... És most nem fotós tudásra gondolok, hanem csak és kizárólag minőségre.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#822) Dr.Anonymus válasza akoska07 (#768) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ezek a képek nagyon jók! :K
nekem bejön mind színre mind élességre
tökéletes lesz nyaralásokra :)

(#823) Dr.Anonymus válasza ferrari1 (#819) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

itt látom először hogy mosná a képeket tényleg az m9
a távoli fák lombkoronáját elmossa rendesen
reméljük ez még javul :U

(#824) Nazara


Nazara
őstag

Te jó ég, mi megy a teszt alatt a topicban... 80 hozzászólás, de valami eszméletlen, milyen sötétben élnek egyesek.

káva, processzor, üzemidő - káva, processzor, üzemidő - káva, processzor, üzemidő - tej, kenyér, herz szalámi....

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#825) Dr.Anonymus válasza Nazara (#824) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jaja, eléggé elszabadult a pokol :DDD

(#826) akoska07 válasza no more (#820) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nézd meg a videóimat.
Sztem nincs vele baj.

#819 ferrari1 :
Jók a témák.
Lehet csak bemozdult a kezed azért látszik mosódottnak.

#822 Dr.Anonymus :
Én is elégedett vagyok vele,sose legyen rosszabb. :))

Tegnap este belázasodtam...ma elmarad a kamera teszt,amíg nem érzem jobban magam.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#827) CptAdamica válasza akoska07 (#826) üzenetére


CptAdamica
veterán

Tapasztaltál eddig bármit a melegedésből, mi jellemzi?

Megyen!

(#828) Dr.Anonymus válasza akoska07 (#826) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

akoska07:

jobbulást!

san01:

majd megméri a lázmérővel nekünk a telefont is :D

[ Szerkesztve ]

(#829) akoska07 válasza CptAdamica (#827) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem melegszik a telefon még tokban sem,és nem lassul be sehol sem. Pörög minden helyzetben. Játszottam vele,amikor kiléptem gyorsan megnéztem a hőfokot. 37°C. Tokban van a telefon.
Nem fűti a tenyeremet a kicsit sem. Nem érezni,hogy melegedne.

#828) Dr.Anonymus :
:R
Most kicsit lement a lázam,estére tuti megint beszopom. :(

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#830) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Ma megleptem magam egy M9 el. El kell ismernem minden elfogultság nélkül hogy nagyon rendben van. :K

BlackBerry Passport

(#831) Nazara válasza dodicsaba (#830) üzenetére


Nazara
őstag

Gratula! :C

Akkor már három is van a fórumon ha jól számolok - pedig a másik topicban megmondták, hogy úgyis mindenki csamcsungot fog venni idén. :DDD

Alakul ez. Remélhetőleg nekem is leesik egy karácsonyig valahogy. :D

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#832) Klaus Duran válasza Nazara (#831) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Nekem Augusztusban fog ha minden jól megy. ;]
Jól néz ki az Edge. De azért sem.

Szokásomhoz híven elolvastam a végszót. És hát.....
Akkora egy Samsung reklám hogy az csak na.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#833) stilo18


stilo18
addikt

Kezdjétek belakni szerintem a saját topikját, legalább lesznek tulaj vélemények is, nem csak a sok kritika...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#834) no more


no more
addikt

M7-re is megkaptuk a mai nap a Sense7 lockscreen-t, widgetet, témázást... :) Nagyon jó!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#835) Nazara válasza Klaus Duran (#832) üzenetére


Nazara
őstag

Mindenhol a Samsung. :( a szolgáltatóknál, vendéglátásban, meg mikor tegnap a UPC-nél intéztem az előfizetést, a falakon is vagy 10 samu TV, a szorolapokon Samu (meg 1-2 LG) telefon....

Lassan semmi egyedit nem lehet majd kapni, mert csak a Sanyi Almát Csámcsugó Eldzsíje marad a piacon. :(

(Huawei, Xiaomi, stb társaitol meg kiraz a hideg)

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#836) sz.balazs.95 válasza Nazara (#835) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Van alternatíva, csak keresni kell! ;)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#837) Dr.Anonymus válasza stilo18 (#833) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

+1
:K

"nem csak a sok kritika..."
- ráadásul olyan emberektől akik soha nem használták ;]

(#838) akoska07 válasza stilo18 (#833) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ez hol van ?
Nem találtam.

#830 dodicsaba :
Grat! :C

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#839) Nazara válasza akoska07 (#838) üzenetére


Nazara
őstag

[link]

Sz.balazs.95: nem a jelen pillanat a gond, hanem a tendencia, hogy birkákka válunk egyéniség nélkül. :(

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#840) akoska07 válasza Nazara (#839) üzenetére


akoska07
nagyúr

:R

Mindjárt benézek oda.

Egyébként amíg az ágyat nyomtam (magas láz),addig skype-ot használtam.
Fél óra skype videó hívás 15%-ot vett le az aksiból.
Procinak 39°C volt a legmelegebb amit láttam.

Egyébként az M7-em üresjáratban 31°C (igaz már 2 éves aksi)
Amíg az M9 27-28°C.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#841) sz.balazs.95 válasza Nazara (#839) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ezért kell tudatos vásárlónak lenni, és buzdítani az embereket arra, hogy ők is azok legyenek! ;)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#842) Nazara válasza sz.balazs.95 (#841) üzenetére


Nazara
őstag

Ez igaz, igyekszem is, pont ezért tépem a szám a másik topicban is, hogy rájöjjenek, nem csak a számokból áll a világ... de sajna nagy a sötétség a legtöbb helyen... :(

"kedvenc" példám: ismerőseim sokszor keresnek meg azzal, hogy adjak tanácsot tech-cuccokkal kapcsolatban, és még soha senki nem csalódott abban, amit ajánlottam.

tavalyelőtt megkeresett anyukám barátnője, hogy okostelefont szeretne, szép kijelzővel, "X" forintig, legyen gyors, és szép, kb. ennyi a feltétel. Na, hát akkor ha már a telenornál venné, irány a szolgáltató webshopja, ennyi pénzért mit lehet kapni. Ilyen olyan android, na mondom ezeket az 512-es ramos csodákat felejtsük el, inkább WP. L520, kiváló, csak jókat olvasni róla, megbizható, gyors telefon, jó lesz. Mondom neki mit találtam, előnyök-hátrányok dióhéjban, okés.

Csörög telefonon néhány nap múlva, hogy éppen telefont vásárol, és az ügyintéző kishölgy épp lebeszélné a WP-ről, mert arra , idézem: "nem lehet alkalmazásokat letölteni", és inkább egy Huawei Y300-at ajánl helyette.

Mondom én azt a telefont speciel nem venném meg, nem rossz, de a Nokiával jobban jár. Hebegés-habogás, jolvan, majd később beszélünk.

Hát persze, hogy a hüvely lett belőle, de 1 év után túladtunk rajta, mert "lassú, lefagy, szervizbe kell vinni ezért/azért, stb." eladás előtt megnéztem, tényleg reteklassú volt, nyilván egy factory reset sokat dobott rajta, bár attól a fél giga ramtól még igy sem lehet csodákat várni gyári rendszeren.

Következőnek nem biztam semmit a véletlenre, Xperia E3, pöpec minden, azóta is imádja.

Most ilyenkor tényleg nem tudok mit csinálni, ha a hozzáértő ismerős szava helyett a kedvesen mosolygó ügyintézőre hallgatnak az emberek... :(

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#843) sz.balazs.95 válasza Nazara (#842) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

" és az ügyintéző kishölgy épp lebeszélné a WP-ről, mert arra , idézem: "nem lehet alkalmazásokat letölteni", és inkább egy Huawei Y300-at ajánl helyette."

Na én az ilyentől rendre felbaszom magam... :(((

A fogyasztó megtévesztéséért simán be lehetne perelni...

Miért dolgozik az ilyen egy olyan helyen, amihez láthatóan semmi köze?

Sajnos a szolgáltatók tele vannak fogyatékos hozzánemértő emberekkel. :(

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#844) akoska07 válasza sz.balazs.95 (#843) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az esetek többségében így van,hogy nem értenek hozzá.
Főnökeik is megmondják mit kell eladni.
Illetve nem tudjuk a bónusz rendszerüket sem. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#845) ireg004


ireg004
csendes tag

Sziasztok ! :) valami tapasztalat dióhéjban a telefonról ? :D

(#846) ireg004


ireg004
csendes tag

igaz, a kamerát sehol sem dicsérik, de samut meg semiféleképpen nem szeretnék. Ez lenne az első HTC telefonom. A hangszórók tényleg ilyen jók?

(#847) Dr.Anonymus válasza ireg004 (#845) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a másik fórumban az első értelmes hsz megszületett, az tartalmaz néhány támpontot neked

(#848) ireg004 válasza Dr.Anonymus (#847) üzenetére


ireg004
csendes tag

Köszi

(#849) akoska07 válasza ireg004 (#846) üzenetére


akoska07
nagyúr

Üdv!

Itt megtalálod a kamerával kapcsolatos kérdéseidre a választ,asszem #742-től kezdődik. Nekem ezeket sikerült összehozni. Dr.Anonymus által linkelt topicban "keltjük a zavart" főleg.

Ha ez lesz az első HTC telefonod,nagyon magasra teszed vele a mércét.
És a következő telefonra már nehéz lesz a döntés ez után. ;)

#847 Dr.Anonymus : :R :R

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#850) ireg004 válasza akoska07 (#849) üzenetére


ireg004
csendes tag

:3 rendben, köszi !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.