Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) művésznő4 válasza Ice!? (#50) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Húú, jó sokáig ettél.... ;] :P

Nem, amúgy nem Rád értettem. :N Csak úgy általánosan... :))

(#52) Vladi


Vladi
nagyúr

Nalátod milyen örömmel fogadták. :)

De látom nem vágod ezt a vonatozás témát. :P

Hogy a zícé 2.o a wc undorító? Nemtom utaztál valaha személy 2.o-on? :DD
Kedvencem: hideg téli este... nagykabátban, a fél*feles helyiségben, sötétben - lámpa az nem ég - hidegben, hátamon a 20 kilós táska, libeg az egész hóbelevanc, libegek vele, egyik kézben az öngyújtó, hogy legalább sejtsem... a másikban... hát... markolom, célzok.
na úgy vizelni. :DDD ;)

Amitől: :W hogy az emberek hogy ráparáznak a vonatozásra... jajjj melyik a helyem, hová szól a jegy? Ez a 74-es? Főleg Debrecen-Nyíregyháza vonalon.... hát ba+ nem tök mindegy? Leülsz ahol jólesik és kész.

Legutóbb pár napja jövök ic elsőosztályon - mer mér ne :P - +1K jóvan. De tömve az egész. :U wc: lezárva. Ok. mennyünk rágyújtani, ez nem az a kocsi, e se, de még ez se, hmm. ez már elvileg a 20-as, hopp vége a vonatnak. :DDD

Kaller: elnézéstmegtudnámondanihogy... nincs... nincs? nincs... Áááá bakker 5 K-ért még nem is pippanthatok. :O Mindenhol tömegnyomor, soha többé 1.o. :(((
Étkezőbe beee 1 kóla 300... :U Mindegy, leül, olvas, szürcsöl. Voltunk valami 4-en a vonatvezetővel együtt. :DD

Amitől sikítok az a leszállás. Ez már Debrecen? nem ba+ szoboszló... akkor már készüljünk! Hovááá??? Leszállni. S áll a sok észlény a vonat folyosóján 10000 csomaggal. :W

Jó hát én 25 évig ingyen vonatozgattam. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#53) művésznő4 válasza Vladi (#52) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Úúúhh, így sem hallottalak még beszélni...:U :P

Nem mondod, hogy cigizel? :F Már te is?? :(
Ennyi pöfékelő gyárkéményt, komolyan...:(((

Én azért nem vagyok ennyire jártas a vonatozásban, mert most utaztam életemben 2.-jára egyedül IC-n...:U

(#54) Wictor válasza művésznő4 (#53) üzenetére


Wictor
senior tag

Én meg nem cigizek és amiatt néznek le páran...

Egyébként akkora egy baromság az 1.o-on utazni... Néha a 2.o-on jobban elférsz, mint a "luxus lakosztályon"... Ha meg WC-zni kell, akkor go to 1.o.

(#55) Vladi válasza művésznő4 (#53) üzenetére


Vladi
nagyúr

Már? Nem már, már vagy 13 éve. :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#56) művésznő4 válasza Vladi (#55) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Részvétem a tüdődnek... :( :P

És mikor fogsz kitanítani a vonatozásban? ;]

Wic: Akárki akármit mond, ne szokj rá. :N Én sem teszem.
Mondjuk engem nem is nézlek le az elveim miatt...max. csodálkoznak. :U De azt is csak addig, amíg meg nem ismernek jobban. :))

[ Szerkesztve ]

(#57) Vladi válasza művésznő4 (#56) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hát így figyelsz, ifjú pádáván? :O

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#58) művésznő4 válasza Vladi (#57) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jaaah, hogy ez volt a kiképzés az #52-ben? :DDD

(#59) Ice!? válasza művésznő4 (#51) üzenetére


Ice!?
őstag

janem csak egyfolytában írogattak.:D
az előbb meg elmentem itthonról úgyh majd most megném.:D

akkor megnyugodtam.:D

(#60) művésznő4 válasza Ice!? (#59) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Perszee, most már nem hiszek neked! ;] Mindig csak ígérgetsz :P

[ Szerkesztve ]

(#61) myteve


myteve
csendes tag

mi is élveztük, te is, az utastársaid is. ;] akkor meg miért ne?

egyébként, a "vizuális típúst" haverokkal sikerült produkálni, wictor csak emlékeztetett. :DDD de ez titok. meg off is.

(#62) művésznő4 válasza myteve (#61) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hajajj....azt hiszem, nem akarom tudni! :DDD

(#63) LadyLorien


LadyLorien
tag

Aranyos bejegyzés, eszembe jutott róla, amikor Sopronból feljártam Egerbe heti rendszerességgel iskolába. ( Pénteken és Vasárnap is kb. 7-7 óra hosszú vonatút volt. )

Pisilni én sem szerettem vonaton, de hát 7 óra alatt az ember rá van kényszerülve, mert ilyen hosszú ideig visszatartani szerintem finoman szólva fizikai képtelenség.

A megbámulás és kíváncsiság az emberi alaptermészet része.
Amikor nekiálltam rajzolgatni, néztek mindig, sőt volt, hogy le is szólítottak, hogy kitől tanultam rajzolni, vagy tanultam-e egyáltalán, szóval ilyenkor közölni szoktam a beszélgető-partnerrel, hogy én éppen a művészeti suliból tartok hazafele vagy fordítva. :U

Mondjuk azt sosem szerettem ( révén, hogy kollégista voltam, és pénteken már csak épp hogy maradt pénze az embernek ), mikor olyan éhes voltam az út felénél/vége felé, hogy állandóan ilyenkor álltak neki előttem enni. ( Kénytelen voltam korgó gyomorral és éhséget tükröző szemekkel "muszájból" kilesegetni az ablakon. )

Én sem vagyok valami tömeg/és ismerkedős párti, de egy ilyen hosszú úton, mivel a laptopom aksija csak 2 órát bírt ki, a zenehallgatás pedig unalmas volt már, fel kellett találnom magam, hogy ne kattanjak be, szóval utat engedtem a beszélgetésnek elég sokszor. :DDD
Szerencsére mindig idősebbekkel kerültem egy kabinba, velük valahogy jobban szót értetettem/értek, mint a mai fiatalokkal.

Egyszer olyan is előfordult, hogy édesanyám egyik munkatársával futottam össze, aki nyári munka alatt a főnököm volt. Vonaton semmi se kizárt, főleg ha az ember sokat utazik, mindig ugyanazon a vonalon és ugyanazokon az időpontokon.
Lettek "vonatos-barátaim" is, akikkel mindig megbeszéltük interneten vagy sms-ben, hogy melyikkel vonattal menjünk, meg kiálltunk az aktuális megállónál az ajtóba, hogy jelezzük egymásnak, hol vagyunk.

Igen, az igaz, hogy egy-két vonat elég undorító tud lenni, de ha van egy jó társaság vagy éppen egy kis nyugalom, én máris ki voltam engesztelve.

Húú, hát ilyen hosszú hsz-t se sűrűn írtam még sehova, de mondhatjuk úgy, hogy felbátorított az írásod, hogy kicsit én is meséljek. Remélem nem baj. :U

U.i-ban megjegyzem, hogy én is dohányzom, de IC-n sose gyújtok rá, meg ott se, ahol nem lehet. :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#64) művésznő4 válasza LadyLorien (#63) üzenetére


művésznő4
csendes tag

mert ilyen hosszú ideig visszatartani szerintem finoman szólva fizikai képtelenség.
Hát igen, főleg nekünk lányoknak. :DDD Én valahogy 1 óránként járok...de max. 2 óránként. Nem tudom, mitől lettem ilyen pisigyáros..:DDD

szóval utat engedtem a beszélgetésnek elég sokszor.

Perszee, általában én is így szoktam. :) Ó, ha tudnád, mekkora nagydumás vagyok. :D Szinte nincs olyan utam, mikor ne ismerkednék meg új emberekkel. Mindig van olyan ember, aki kiszúr magának és "jobban megakar ismerni"..:) :U Egyedül most voltam annyira leamortizálva, hogy nem volt kedvem senkihez. :S

Lettek "vonatos-barátaim" is, akikkel mindig megbeszéltük interneten vagy sms-ben, hogy melyikkel vonattal menjünk, meg kiálltunk az aktuális megállónál az ajtóba, hogy jelezzük egymásnak, hol vagyunk.

Én ugyanígy vagyok a busszal. Mi Nyíregyháza egy kijjebb eső területén lakunk. Messzebb a hatalmas nyüzsgéstől, a belváros zajától és füstjétől. Ilyen kertváros szerű részen. Nekem "buszos barátaim" vannak és szinte ugyanígy szoktuk megoldani a dolgot. :) Nem olyan a kapcsolat, hogy amúgy is eljárkálunk külön programokra egymással, stb., hanem inkább csak a buszon vagyunk együtt, de nap mint nap ugyanezek az arcok nélkül már el sem bírnám képzelni a reggeli buszozásomat a suliba :N Főleg kisebbekkel vagyok "összezárva", de nagyon jó a csapat. :K Rengeteget hülyéskedünk, nevetünk...gyakran még babázok is :D az ottani kicsikkel, szóval gyakorlatilag mindig jól kezdődik a napom.

Húú, hát ilyen hosszú hsz-t se sűrűn írtam még sehova, de mondhatjuk úgy, hogy felbátorított az írásod, hogy kicsit én is meséljek. Remélem nem baj. :U

Dehogyis baj! :N Sőt! Nagyon örülök, hogy ilyen sok időt szántál a hsz-ra, sokan nem tennék...:U Pedig gyakran egy-egy megnyilvánulásból sokkal többet lelehet szűrni egy emberről, mint a bejegyzései tartalmából..:K

U.i-ban megjegyzem, hogy én is dohányzom, de IC-n sose gyújtok rá, meg ott se, ahol nem lehet. :)

Neee :O Most ez komoly? Ki sem néztem volna belőled (sem)...:(

[ Szerkesztve ]

(#65) Wictor válasza művésznő4 (#64) üzenetére


Wictor
senior tag

Aláírásom második fele is Rólad szól... :D

Én annyira egy antiszociális ember vagyok, hogy az nem igaz. Mondjuk eddig nem is sűrűn fordult elő velem, hogy valaki leszólított a vonaton. Ennyire rossz arcúnak tűnök... Vonaton még sosem jött rám a "szapora", pedig azért utaztam én is egyhuzamban 3 órát. Oké, tudom, férfiból vagyok... ;]

[ Szerkesztve ]

(#66) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Élménydús utazás lehetett. Egy "Nagy utazás". :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#67) domi007


domi007
őstag

Ez állati jó :))

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#68) #19617792 válasza tkazmer (#21) üzenetére


#19617792
törölt tag

"a bp-nyíregyháza 3 óra inkább sok, mint kevés szerintem..."

Ami annak fejében különösen vicces, hogy Olaszországban, mikor nyaraltunk, Cecinából 2 óra alatt felért a vonat Firenzebe, átlag 140 km/h haladtunk.

(#69) Wictor válasza #19617792 (#68) üzenetére


Wictor
senior tag

Franciaországban pedig mialatt végigsétálsz a TGV / AGV folyosóin, amivel utazol, máris odaértél Párizsból Lyon-ba*. :D Milyen király lehet 285-300 km/h-val repeszteni úgy, hogy ebből gyakorlatilag semmit sem érzel...

* Kicsit erős a példa, tudom...

[ Szerkesztve ]

(#70) Bling95 válasza LadyLorien (#63) üzenetére


Bling95
őstag

semmi sem képtelenség ;) tartottam már vissza 12 órán keresztül :DDD

bejegyzéshez: én alapból ki se birnék ennyit vonaton szóval grat :C

(#71) művésznő4 válasza domi007 (#67) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Húúú, köszönöm szépen! :B Neked is Jetikém! :R

Wic, jó a 'zaláírásod...:D ;]

Bling: Nálam is a 3 óra a tűréshatár...:U Látod, annyira unatkozom, hogy még ezt a "kis" időt is ilyen bugyutaságokkal töltöm el...:DDD :C

(#72) Carlo009 válasza művésznő4 (#71) üzenetére


Carlo009
tag

Azon tűnődtem,"ez meglepő lesz",hogy Aug.20-án akkor Pesten voltál vajon? :F
Feltételezem,hogy igen,ha 21.-én indultál haza vonattal. :U
Akkor van Pesti rokonod is,ahol aludtatok. Megnéztétek a tűzijátékot,nagy baráti csevej...örömforrás. Akkor ti boldogok vagytok?
Csókollak most virtuálisan..... ;)

(#73) művésznő4 válasza Carlo009 (#72) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Huuhh....kicsit zavaros. :DDD

Szóval a 20-át Pesten töltöttem és igen, vannak fent rokonaim. :K
A tűzijátékot nem a barátokkal néztem, hanem a családommal...de csak tv-ből. Nem a tűzijáték miatt maradtam fent, hanem hogy találkozni tudjak 2 logoutos barátommal. (Gerivel és Wic-kel) És igen, mind nagyon boldogok voltunk aznap. Felejthetetlen emlék marad, amíg csak élek! :B Az a pár óra megért nekem minden időt, pénzt és fáradtságot. :R Nagyon szeretlek titeket! <3

Én is téged! ;)

(#74) Carlo009 válasza művésznő4 (#73) üzenetére


Carlo009
tag

Igen,...nem nyújtok mindig kiegyensúlyozott teljesítményt. :N
Nekünk a XI. kerületben vannak rokonaink a régi "Szakasits Árpád" úton. A mai neve nem tudom mi! 9. emeleten vannak,laknak.
Nekem sajnos nincsenek ott Pesten barátaim. :( Ha véletlen geológiailag a földi testünk pont a Földgolyón azonos földrajzi szélességi és hosszúsági fokokon lesz,vagy 1km-es körzeten belül és erről tudni is fogunk,akkor meghívlak egy kávéra! :))

(#75) művésznő4 válasza Carlo009 (#74) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszönöm a meghívást, a kávét elfogadom! :K
Aranyos vagy! :R

A pü-re meg tessék válaszolni! ;)

[ Szerkesztve ]

(#76) Carlo009


Carlo009
tag

Most nagyon romantikus leszek: nem keresnek arra a vonatra vonatkerékpumpálót?
Ha igen,arra jelentkezem! :D

(#77) művésznő4 válasza Carlo009 (#76) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:DDD :DDD

Kérdezd meg tőlük, egy próbát megér...;]

(#78) Wictor válasza Carlo009 (#76) üzenetére


Wictor
senior tag

Stílusos leszek: MÁVanolyan... :DDD

(#79) művésznő4 válasza Wictor (#78) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:DDD
Wic, látom, nem kellett benned csalódnom! ;] :C

Most olvastam újra. :) Hogy ez mekkora egy jó bejegyzés lett! :DD
Erre vagyok az egyik legbüszkébb. Köszönöm InterCity és InterCity-utasok, hogy mindig csupa izgalommal láttok el utazásaim során! :DDD :R

(#80) Wictor válasza művésznő4 (#79) üzenetére


Wictor
senior tag

Bennem? Ugyan... ;]

Egyébként közvetett kommunikációban mi vagyunk a császárok és igenis nálunk vannak a legfurább válaszadási módszerek (1-2-3x csörgetés...) ;] <3

[ Szerkesztve ]

(#81) művésznő4 válasza Wictor (#80) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :C

Az már egyszer biztos! ;]

Ajj Wic, még a könnyem is kicsordult, hihetetlen vagy! :DD

(#82) Carlo009 válasza művésznő4 (#81) üzenetére


Carlo009
tag

Szia!

Megint romantikus leszek! Ilyen időjárási viszonyok közepette vajon pontosan közlekednek ezek a vonatok? :)

(#83) művésznő4 válasza Carlo009 (#82) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hmm, ez bizony jó kérdés, de biztos vannak kisebb-nagyobb csúszások, mivel a buszok is késtek, sőt, volt olyan távolsági, ami egyáltalán nem is indult el a rossz idő miatt, így sokan nem tudtak ma suliba jönni sem..:(

(#84) Carlo009 válasza művésznő4 (#83) üzenetére


Carlo009
tag

Ez észveszejtő! Én már legalább egy hónapja itthon kuksolok csak a tv-ből látom a hóhelyzetet,csúszós utakat. :U

(#85) művésznő4 válasza Carlo009 (#84) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jó neked, én ma háromszor is elzakóztam majdnem a hatalmas jégpáncélon...:U Hihetetlen, hogy mennyire csúsznak az utak. Nagyon balesetveszélyes..:(

(#86) Carlo009 válasza művésznő4 (#85) üzenetére


Carlo009
tag

Ezért nagyon vigyázni kell az utakon is és otthon, akár az udvaron is adódhatnak lefagyott területek (lehet,hogy a szívem is lefagyott? :) ).

Az utakon a víz halmazállapotát meg kell változtatni szilárdról cseppfolyóssá. Tehát sózni kell vagy hamut,salakot rászórni.
Ugyanezt teszik a vasútnál is,de nem a vonatkerékpumpálók :) , hanem azok, akiknek kiadták ezt a munkafeladatot.

(#87) Carlo009 válasza művésznő4 (#85) üzenetére


Carlo009
tag

Szia!

Szó mi szó igazad van. Nyír1-en ha beérünk a 4-es út felöl, megyünk a központ felé és a Polgár felé táblánál balra ha elfordulunk a jelzőlámpánál, közvetlenül a vasúti átjáró előtt a bal oldalon az a hosszú raktár üzemel még? Illetve milyen cég lett ott?

Cupp

(#88) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Hogy ez mennyire idevág...:DDD ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.