Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) művésznő4 válasza The DJ (#5) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nyiss egy jósdát.
Nem rossz ötlet! :P Hátha meggazdagszom majd belőle. : D

Na igen, én is megfogadtam már ezerszer, hogy nem fogom ezt csinálni, de valahogy mindig oda ugrik a szemem legelőször, aztán meg már nem ér meglepetés, mert a többi csak körítés általában. Ez tök érdekes amúgy.

Na jó, erre már tényleg nem mondok semmit, mert az csak feleslegesen szóismétlés lenne, de teljes mértékben a számból veszed ki a szót! :Y Én sem fogalmazhattam volna meg jobban! :R

Egyébként nem arra akartam utalni, hogy a jelenlegi (nem)befejezés rossz lenne, csak az utolsó sorok alapján tényleg más irányba vitt el. Kíváncsian várom egyébként a valódi befejezést és azt is, hogy mit fogsz kihozni belőle.

Egyáltalán nem értettelek félre, abszolút értem, mire utaltál ezzel. Valószínűleg engem is megtévesztett volna, ha szokásomhoz híven előre elolvasom a végét...:DDD;]

A történet folytatásához pedig annyit, hogy talán majd valami hatalmas durranásra fogtok számítani, pedig egyáltalán nem lesz az! :N Egy meglepően rém egyszerű kis sztoriról van szó, amiben nem is maga a cselekmény a fontos, hanem annak végbemenetele...:) Na de ennyit a bevezetőről dióhéjban. Csak hogy kapjatok egy kis ízelítőt...;) A többi is hamarosan kiderül.....csak türelem! :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.