Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veninger.b


veninger.b
tag

Végre a WinMo is eljutott idáig, és a fejesek rájöttek, hogy ez kell a népnek :C :C :C

SGS II - ROM: Miui 1.8.9 / Exynos 5.2 / Rocket 1.0 | Kernel: tegrak oc kernel 27 - 1.66Ghz | MOD: ubuntu 10.10

(#2) Karma


Karma
félisten

Zsír, és mikor is lesz WM7?

“All nothings are not equal.”

(#3) AS


AS
félisten

Már várom, de sajnos pont lényeg fog elveszni a sok sok program , de remélem legalább annyira testre szabható lesz mint a 6.1 6.5
Várom.

Samsung Omnia 3 mat már ezzel képzelem el.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Napfénysüti

Várjuk reménykedve. Csak sajnos még odébb van mire ezt kiadják.

Més que un club!

(#5) vottokar


vottokar
senior tag

csak attól félek, hogy mire mindez korrekten szerepelni fog a winmobile-ben az ellenfelek már továbbléptek.. :(

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#6) AS válasza Karma (#2) üzenetére


AS
félisten

2010 tavasz, és lehet csak 2010 ősszel jön ki.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) salival


salival
aktív tag

ezt már régóta tudni lehetett csak nem hivatalosan

YNWA

(#8) infectedmann


infectedmann
őstag

Az tök jó, hogy multitouch, de mi van az OS sebességével? Fognak -e rajta, valami lényeges optimalizációt végezni amitől lesz olyan gyorsab mint a WebOS, Android, iPhone OS.

(#9) erdoke


erdoke
titán

Ha végig is nézitek a videót, amiből a képkivágás származik, ott elmagyarázza a MS-os ürge, hogy nem lesz WIndows Mobile 6.5, és így természetesen Windows Mobile 7 sem.
Mégpedig azért, mert már a 6.5-ös is Windows Phone néven fog megjelenni, a 7-es pedig egy ideig párhuzamosan, a 6.5 mellett-fölött mint prémium termék lesz jelen (nevet nem mondott, addig használhatjuk a Windows Phone Premiumot, amíg nincs hivatalos info).

A legjobb aláírás a héten

(#10) plus44


plus44
veterán

"...mely nagy valószínűséggel képes lesz felvenni a versenyt a webOS, Android és iPhone OS rendszerekkel kényelem és szolgáltatások terén is."

Majd meglátjuk.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) -XadAnuX+ válasza Napfénysüti (#4) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Az biztos, meg lesz mit átdolgozniuk rendesen...

(#12) cousin333 válasza erdoke (#9) üzenetére


cousin333
addikt

Szerintem momentán ez a legkisebb probléma...

Amúgy nem értem, hogy a világ legnagyobb szoftvercégének miért tart ennyi ideig egy új verzió kifejlesztése. Kétlem, hogy a Windowsokkal összemérhető lenne a komplexitása.

"We spared no expense"

(#14) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Én remélem jó lesz a wm7..:) bár én már a 6-ossal is nagyrészt elégedett vagyok, mert testreszabtam rendesen a kütyümet!: )

Üdv: Csabee.

(#15) AS


AS
félisten

Ha ilyen lenne a Windows mobile 7 már jó lenne. :)
Ez nem telo de Microsoft csinálta : ZUNE HD
Igen gyors iphone szintű gyorsaság. Ha ezzel lehetne telefonálni nagy siker lenne szerintem. :)
ZUNE HD ban Nvidia tegra van :)

Vélemény? :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) eami


eami
addikt

Na most mondjatok nekem egy windows mobilt futtató "tömegterméket"... :DD :DD

(#17) AS válasza AS (#15) üzenetére


AS
félisten

link lemaradt
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) erdoke válasza cousin333 (#12) üzenetére


erdoke
titán

Az iPhone-hoz képest óriási különbség, hogy többféle hardveren kellene jól teljesítenie, tehát olyan szempontokat is figyelembe kell venni fejlesztéskor, amit az Apple-nek nem (pl. skálázódás, esetleg bizonyos GUI elemek, fícsörök letiltása vagy egyszerűbbre cserélése gyengébb gépen). Elvileg hosszabb távon a 6.5 lesz az olcsóbb (= kevésbé combos) gépekre, a 7 pedig a prémium szegmenst célozza meg.
Másrészt ha a 7-est tényleg az alapoktól újraírják, akkor az időbe kerül. Ki tudja, az Apple mikor kezdte a szifon OS fejlesztését. Annyit látunk csak, hogy bő 2 év alatt honnan hová jutottak. Ami nem nagy ugrás, ha őszintén megvalljuk.

A legjobb aláírás a héten

(#19) Simms


Simms
csendes tag

Hmm tényleg nagy siker lenne, küllemre is tetszetős darab szerintem, a sebességét nem igen lehet kifogásolni... 15ös kommenthez kapcsolódik írásom:)

[ Szerkesztve ]

(#20) Mamuska válasza AS (#17) üzenetére


Mamuska
őstag

A today képernyő a wm 6.5-ben is hasonló nem? Szerintem tisztára ugyanaz. Alapjában véve tetszik, jó lett.

(#21) oalex válasza erdoke (#18) üzenetére


oalex
senior tag

A Pre webOS kb 1 év alatt fejlesztették ki. ÉS jóval kisebb csapattal mint ami az MS rendelkezésére ál. Nehogy már 2 év keljen a bazi nagy múltú/tapasztalatú és óriási MS csapatnak hogy valami hasonlót produkáljanak.

A másik, amit nagyon viccesnek találtam, mikor a cikkben szereplő kép videóját néztem. Ahogyan ült az MS alkalmazott, keresztbe tett lábbal és háttal a riporter felé. Végig az volt a fejembe, hogy hűen tükrözi az MS hozzáállását ehhez a kérdéshez. Amiéért többek közt itt tartanak a WM fejlesztésben (lemaradásban).

Ügye mindenki emlékszik Steve Ballmer (Microsoft CEO) ominózus kijelentésére (egy interjúban)amikor megjelent eredetileg az iphone

"Nincs esély arra, hogy az Iphone jelentős piaci részesedésre tegyen szert. Semmi esélye."

"There's no chance that the iPhone is going to get any significant market share. No chance." :DDD :DDD

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#22) erdoke válasza oalex (#21) üzenetére


erdoke
titán

Így hirtelen nem nagyon tudok más pozitúrát elképzelni, amikor egy hirtelen jött bemutatót le tudnának videózni. Szemből nem lehet, mert akkor a muksó nem látja, amit csinál. ;)

Egyébként a PalmOS nekem annyira nem is ütős, és ha ők mondják az 1 évet, az akár mentegetőzés is lehet...

A legjobb aláírás a héten

(#23) AS


AS
félisten

Még ZUNE HD videó!
link
Nvidia tegra és AMOLED kijelző van benne, Microsoftnak egy csöppnyi esze van csinálna eböl telot:D :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#24) Dyingsoul válasza oalex (#21) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Asszem megtaláltam a videót .

AS:Ha jól értettem az elején a Zune-ról is kérdezik Ballmer-t, szóval még lehet a végén teló is lesz ebből. :DD

Szerintem a WM7 lesz a mobilok windows XP-je vagy windows 7-e (kinek mi jön be jobban) :DDD Jól mondta Dare2live egyik hozzászólásában egy másik topicban: megéri megvárni...

Egyébként a multitouch hardverfüggő is vagy csak szoftver?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25) Morden24 válasza AS (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mondjuk úgy, hogy ha telefon lenne, azonnal cserélném a sajátomat erre.
Szerintem zseniálisan néz ki, és működés közben sem semmi :K

Sectumsempra - For Enemies

(#26) erdoke válasza Dyingsoul (#24) üzenetére


erdoke
titán

A multitouch kijelzőtől is függ, egy normál rezisztív kijelzővel elég problémás lenne összehozni.

A legjobb aláírás a héten

(#27) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Amúgy a videót, ahonnan való a kép linkelje már be vki pls, mert én nem találom.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#28) erdoke válasza Dyingsoul (#27) üzenetére


erdoke
titán

Ballmer után egy kicsit más akcentus

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#29) tuskooo válasza Mamuska (#20) üzenetére


tuskooo
addikt

Sztem ez konkrétan egy 6.5 kezdőképernyő. Vagy esetleg teljesen ugyanilyen a 7-é is, de az meglepne azért.

(#30) AS válasza tuskooo (#29) üzenetére


AS
félisten

Igen az a 6.5 , 7 röl még nincs kép, és videó sincs.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) erdoke válasza tuskooo (#29) üzenetére


erdoke
titán

A 6.5 végleges Today-e az előtted linkelt hozzászólásban látszik, a Zune nem ugyanaz, bár egy kicsit hasonló.

A legjobb aláírás a héten

(#32) tuskooo válasza erdoke (#31) üzenetére


tuskooo
addikt

Én a cikkben szereplőre gondoltam, kicsit megtévesztő egy WM7-es hírben egy 6.5-ös kezdőkép.

(#33) Dyingsoul válasza tuskooo (#32) üzenetére


Dyingsoul
veterán

jaja szintén így gondolom, ezért is kértem, hogy linkeljék a videt, köszi erdoke :R
Jól hallottam, hogy karácsonyra jön ki a WP6.5? :F

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#34) tuskooo válasza Dyingsoul (#33) üzenetére


tuskooo
addikt

Én utoljára őszt hallottam, de fene tudja. Én azt várom, hogy a tesztereknek kimenjen a végleges, az nekem jó is lesz :)

(#35) RaveForce válasza tuskooo (#34) üzenetére


RaveForce
veterán

ezmár legalább néz ki valahogy gyártói today plugin nélkül is, a Zune HD meg odarak, télleg dobhatna a M$ ki egy telót, márcsak a Symbiannal kéne vmit kezdeni, bár nekem személy szerint soha nemvolt vmi Sympatikus :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#36) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

"...mely nagy valószínűséggel képes lesz felvenni a versenyt a webOS, Android és iPhone OS rendszerekkel kényelem és szolgáltatások terén is."
Elég nagy baj, hogy évekkel az iPhone után csak nagy valószínűséggel tud majd felmutatni valamit.. ;)

(#37) oalex válasza FoxiestFox (#36) üzenetére


oalex
senior tag

Mint WM fan mondom, hogy sajnos ott a pont.

Amúgy is, az inkább 3 év mint 2 (mivel már tavaly Január óta dolgoznak rajta és jövő év második fele a valószínűbb. Plusz a többiek tényleg nulláról kezdték az MS meg csak úgy elvileg a nulláról.
ÉS akkor is még fél év, hogy portolodjanak a 3rd parti progik az új rendszerre, amik nélkül most kuka lenne a WM OS.

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#38) Integra válasza erdoke (#28) üzenetére


Integra
titán

nem lesz ez rossz, de azért a hátralevő időben még van mit rajta bőven optimalizálni, mert ez még eléggé lassú. meg végre elhagyhatnák azt a jobb oldali scroll bar-t, elég gáz.
érdekes, hogy lesz zune os és lesz wm7/phone
én egybegyúrnám a kettőt, a zune os-e nagyon jópofa

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39) erdoke válasza Integra (#38) üzenetére


erdoke
titán

Ez itt a WM6.5 gyors bemutatása volt egy Touch Diamond 2-n, ami ugye hardveresen a leggyengébbek közé fog tartozni 2009 év végén (már most is oda tartozik). A WM7-ről eddig nem láttunk UI képeket, de a 6.5-ből és az új Zune UI-ból sokan arra következtetnek, hogy az utóbbira fog hajazni erősen.

A legjobb aláírás a héten

(#40) Integra válasza erdoke (#39) üzenetére


Integra
titán

na az os-t benéztem, scuzi:)
akad egy diamond2 egyik kollégánál, ő szereti.
a zune marhára tetszik ezzel a függőleges tengelyes térbeli menü forgással:K

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41) Dyingsoul válasza Integra (#40) üzenetére


Dyingsoul
veterán

jaja, bár sajnálattal láttam, hogy még mindig vannak olyan menük, melyeknek elfordatására nem képes, lehet hogy szarul nézne ki másfajta pozícióban, de ha már egy alap helyzetben kezeli az ember a telót és utáni forgatni kell, mert bizonyos menüket nem tud normálisan elrendezni, kicsit kényelmetlen szerintem.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#42) erdoke


erdoke
titán

Úgy tűnik, nem csak a WM7, hanem a WM6.5.x is (első két sor releváns).

A legjobb aláírás a héten

(#43) erdoke válasza erdoke (#42) üzenetére


erdoke
titán

Valami nagyon bétás multitouch felület WM6.5.x alapon.

A legjobb aláírás a héten

(#44) Karma válasza erdoke (#43) üzenetére


Karma
félisten

Ez mitől lenne multitouch? :F

“All nothings are not equal.”

(#45) erdoke válasza Karma (#44) üzenetére


erdoke
titán

Mert azt mondják? Nem tudom, mi nem érthető, a készülék nem multitouch, tehát csak a bétás szoftvert mutogatták.

A legjobb aláírás a héten

(#46) Karma válasza erdoke (#45) üzenetére


Karma
félisten

Te írtad, hogy bétás multitouch felület.

“All nothings are not equal.”

(#47) AS válasza erdoke (#42) üzenetére


AS
félisten

WM6.5.x ?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) erdoke válasza Karma (#46) üzenetére


erdoke
titán

Így van, erről szól a hír, különösen ha kiegészíted az előző megerősítéssel, ami állítólag MS-közeli forrás. Tehát lesz egy MT-képes 6.5 változat (6.5.x), és felbukkant egy erősen bétás, módosított 6.5 felület, amiben az újítások pont ebbe az irányba mutatnak. Remélem, így már világos.

A legjobb aláírás a héten

(#49) Karma válasza erdoke (#48) üzenetére


Karma
félisten

Elismerem, ma reggel úgy ébredtem, hogy fáj a szemem és alig látok, de a hírben se látom azt, hogy ebben bármi MT lenne. Csak azt írják, hogy kapacitív képernyőre optimalizált verzió. Az meg nagyon-nagyon nem ugyanaz. (Ld. i8910 HD). Inkább csak az, hogy minden nagyobb, hogy a kapacitív panel pontatlanságát kompenzálja :U

Szerk.: Ja, azt még tegnap olvastam :P Csak nem láttam az összefüggést :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#50) erdoke válasza Karma (#49) üzenetére


erdoke
titán

A #42-ig eljutottál végre? Egy jó kávét ajánlok, de szigorúan csak valami táplálékkal együtt, vagy utána. ;)

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.