Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Mura válasza alkatraz3000 (#21) üzenetére


Mura
csendes tag

Szerintem megvannak a legtöbb cucchoz a 8.1 driverek, az egyetlen kivétel az a hulladék Intel 4965AGN wireless kártya, amit sok gépbe beleraktak, és ami eldobálja Win8 alatt a hálózatot.

A jobb kérdés, hogy kell-e 8.1-es vagy 8-as driver. A Win7 ugyanis tökéletes ilyen (és majdnem bármilyen) gépekre, amin nincs touch. (Mellesleg notebook-ra teljesen felesleges a touch - van tollas és touch-os notebook-om is, soha nem használom rajta munkára, bár a gyerekek imádják).

A cikkírónak van egy teljesern egyedi notebook-ja, és szerintem ez így jó. Neki megérte és büszke lehet rá, szépen összerakta. Nekem is van olyan régebbi HP-m, amihez ragaszkodom, és amit átalakítottam, fel-SSD-ztem, lefóliáztam karbonra, és otthon olvasgatom rajta a híreket, amikor éppen békén hagy a család. Egyébként pedig van "öltönyös-nyakkendős" gépem, amit viszek tárgyalásokra.

Racionálisan megfontolva egy X61s-nél vagy T400-nál több nem kell semmire (vagy behelyettesíthető 2530p, 2730p, 8440p, vagy hasonlók). Amire érdemes befektetni, hogy ne TN képernyője legyen (ezért jó pl a 2730p) és SSD-t lehessen beletenni, az összes többi a Core2Dou óta majdnem mindegy.

Overclocking és vízhűtés csak volt - most már csak a család és stock cooler :)))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.