Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

No, hát ez minden önfényezés nélkül egy kemény menet volt. Őszintén csodálom, hogy maradt még hajam a végére... És akkor arról nem is írtam, hogy a CENC titkosítás hogyan működik pontosan, mert féltem, hogy még azt az egy olvasót is elveszteném, aki a száraz írás végére ér.

De kifejezetten elégedett vagyok a végeredménnyel. Csak tényleg azt nem tudom, hogy a szolgáltató vajon tényleg szándékos döntések sorozataként építette fel ilyen standardtól eltérő módon a streamingjét, vagy a smooth streaming csak valami legacy döntés és a rossz DataOffset is csak valami ffmpeg-től érkező örökség eredménye.

Egyébként joggal merülhet fel a kérdés, hogy akkor az ffmpeg nem tud smooth streaminget értelmezni? Demuxolni nem tud, csak muxolni. Szóval MSS-t lehet vele csinálni, de fordítva nem megy, hogy majd ő játssza le/enkódolja.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#2) Hieronymus válasza Mr Dini (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Igen. Ez a bonyolultabb út. Az átlag ember vesz egy androidos tévé okosítót a régi tévéjéhez.
Olcsóbb és tartósabb a termék támogatás. Viszont nem emeli az ismeretanyagot.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) Mr Dini válasza Hieronymus (#2) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

No igen, csak itt pont hogy Android TV-m volt (2022-ben vettem és nem volt olcsó) eleve és arra nem volt szolgáltatói app. Csak LG és Samsung TV-ken megy a dolog, meg Xboxon és PS-en és Androidon. TV okosítókon direkt nem fog menni, mert valamiért szűrik a hivatalos alkalmazásban azt is. :)

Ha ment volna Android TV-n a gyári app valahogy, nem szenvedtem volna végig mindezt...

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#4) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Aztamocskos :Y Szép munka!

Mutogatni való hater díszpinty

(#5) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

BTW végigolvastam, leesett, miért box :P
Azért ez keményen sok meló volt :Y :R

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.