Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geza60


Geza60
tag

búcsúzz el a blogodtól kisfiam. nemsoká deaktiválják a felhasználódat :))

Geza60

(#2) Domxc válasza Geza60 (#1) üzenetére


Domxc
senior tag

OFF:
Kezdjük ott, hogy ha másodreg lenne akkor, már rég röpült volna nem, hogy 4 vagy 5 blogbejegyzést írjon. Elnézést tévedtem csinált egy másik reget, de ez az eset márciusban volt. Mivel személyes bejegyzésbe írta, alapvetően azt ír amit akar, és csak akkor törlik, ha warez van benne, vagy túlontúl degradáló más számára, ha flametopik vagy csak szimplán sandboxnak használja a Blogout-tól. Egyiket sem sértette meg a fentiek közül, akkor nem értem mire fennt állítod azt, hogy ban-t kap? Leírta a tapasztalatait egy telefonnal kapcsolatban, és kész.
Netán te is ugyhiszed, meg a neved alatt tag rang áll ezért mindenkinek beszólogathatsz büntetlenül? :F
Nem akarok rosszul feltételezni, csak számos esetet láttam a fenti példára. Ha valamivel kihágta az Alapelveket a másik regén kívül kérlek linkeld. Mégse, szerintem nem kéne felhúzni még egy öreg topikot.
Hozzátenném még, hogy 1 éves bejegyzést nyitottál meg. Napi régész.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#3) Geza60 válasza Domxc (#2) üzenetére


Geza60
tag

lehet okosabb maradtál volna, ha nem szólsz bele mindenáron.
Arról van szó, hogy a drága barátomtól vettem kb 3 hete egy iPhone 3G-t, a pénzt elutaltam mert nagyon sürgősen kellett, azóta igérget, volt hogy felhívott, hogy visszavitték, stb hülyeségek. És feljár az oldalra, de privátra nem reagál, gondoltam hátha ezt nézi. :(((

Geza60

(#4) Domxc válasza Geza60 (#3) üzenetére


Domxc
senior tag

"lehet okosabb maradtál volna, ha nem szólsz bele mindenáron."

[link]

Szerintem meg pont, hogy te lettél volna az okosabb, ha előbb írsz a megfelelő topicba, és inkább kihagyod az ovismódszert amiben, hozzászólsz az 1 éves írásaihoz, hogy kibannoltatod, mert ez ha jól tudom nem az egész Logout-ra tartozik, csak rád és rá, plusz a modikra.
De én nem folytatom a vitát mert nincs kedvem az egészet teleoffolni.

U.I.: Figyelmeztetés a hardveraprón is.:

"Vannak csalók, sok a naiv áldozat. Ez nem vicc, soha ne utalj előre! Ha csalóba botlasz, feltétlenül jelentsd! Ha már késő, akkor is tégy rendőrségi feljelentést, a tettesek könnyen azonosíthatóak, és ugyan csak évek múlva, de szinte biztosan kézre kerülnek."

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#5) Geza60 válasza Domxc (#4) üzenetére


Geza60
tag

oda is be van írva, megmondtam az okát, hogy miért írtam ide. vitát lezárom, mert megint hülyeségekkel jössz és nem kérdeztelek :R

Geza60

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.