Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

A textúrák szebbek, a 4k felbontási is segít ebben. mondjuk sokat nem változott.
Régi:

Új:

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) aginor válasza tibaimp (#1) üzenetére


aginor
addikt

Szerintem ez egy borzasztóan méltatlan újrakeverése egy legendás játéknak.
Amit minimum elvártam volna az a HDR és RT támogatás. Ha van játék, amit kiált érte,akkor ez az.. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#3) tibaimp válasza aginor (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez jogos!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) BoneDragon válasza aginor (#2) üzenetére


BoneDragon
veterán

Fillért nem ér, tényleg tömény pofátlanság amit művelnek. Arról nem is beszélve, hogy előző videóban az xbox 360-as változathoz hasonlitották. :W

(#5) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Vagy Remake, vagy semmi! Remasternek semmi értelme a pénzlehúzáson kívül :U :W

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) tibaimp válasza Scholes9 (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

De van értelme, csak nem a vevő oldaláról....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) B0RG9 válasza BoneDragon (#4) üzenetére


B0RG9
kezdő

Egyetértek. A Max Pyane 1&2-nek több értleme lett volna.

RESISTANCE IS FUTILE

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nagy kár, hoyg ez is, mint a DS, csak remake lett.. egy új résznek sokkal jobban örültem volna.. kijátszottam mind a két részt anno, nem fogom elővenni újra, csakmert 4K über remastered....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) aginor válasza BoneDragon (#4) üzenetére


aginor
addikt

Szerintem ezt most én is csak bérelni fogom, mert azért kíváncsi vagyok rá élesben. :B

Scholes9: azért lehetne ezt tisztességesen is csinálni. Tekintve, hogy az ilyen kiadásoknál a sztorival, játékmenettel ilyesmivel nem kell foglalkozni, így én két lehetőséget látok (mint vevő). Az egyik az, hogy feljavítják a textúrákat, hibajavítanak és ennyi, cserébe ezt valóban gombokért kínálva (max10-15Eur). A másik szerint rendesen szintre hozzák technikailag (jelen esetben az előzőeken túl, HDR és RT támogatás, plusz javított fizika). Egy ilyen kiadásért már több pénzt is el lehet kérni, olyan 40Eur-ig. Számomra ezek vállalhatók, bármi másért csak nagyon ritka esetben adok pénzt, pláne ha megvan az eredeti kiadás is.

B0RG9: szerintünk, de azzal dolgozni is kellett volna, ellenben ezzel, amivel ellehet jól alibizni. ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#10) tibaimp válasza aginor (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Vagy esetleg majd akciósan kell megvenni. Ha valóban így marad, szerintem akkora sikere nem is lesz, mert többet vártak tőle az emberek, akkor viszonylag hamar le is akciózzák.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) Wesder válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Nem Remake, hanem Remaster.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Darth_Revan válasza aginor (#2) üzenetére


Darth_Revan
veterán

A lényeg itt inkább azon van amit a réginél évek óta nem tesznek meg: modern rendszerekre optimalizálás. Nagyon hulladék módon fut a régi verzió modern rendszereken Gsync mellett hiába 100+ az FPS, tele van mikroakadassal :W
Ingyenes frissítés persze nem jön rá ezt javítani ...

[ Szerkesztve ]

(#13) aginor válasza Darth_Revan (#12) üzenetére


aginor
addikt

Ezt értem, de ezért hagy ne vegyem már meg mégegyszer, vagy vezessük be mostantól a fizetős patch-eket.. ;]
Amúgy csak emiatt kiadni egy remastert tök felesleges, bár sajnos nem egyedi.. :F

tibaimp: legjobb esetben, de előtte azért megnézem menet közben is, hogy végülis mit veszek meg újra. :K

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#14) tibaimp válasza aginor (#13) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez jogos! Csak gondoltam, ha tetszik az ilyen típusú game, akkor úgy is megveszi az ember (kb. mint nekem az AC-k és a FarCry-ok :B, de persze én se teljes áron veszem, mert nem szeretek béta tesztelő lenni ).

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.