Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

X évvel a Pokemon Go után annyira nem hoz lázba.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) #65537792


#65537792
törölt tag

O.M.G.!
Tényleg birkákat akarnak csinálni az emberekből....
Megyek az utcán....Nézem....mit csinál ez a hülye?!....Ja, szellemeket fog a mobiljával....

(#3) oriic válasza #65537792 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Es jon ugyanez Jurassic World jatekban is.

Live-Die-Respawn

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Ez lehetne egy tök jó játék is, de valahogy nem érzem, hogy hajtana a vágy. A Pokémonban legalább ott volt az egymás elleni "harc" akármilyen szarul is oldották meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) NKing válasza Xaels (#4) üzenetére


NKing
tag

Igen, pl. ha választhatnál, hogy szellem akarsz lenni, vagy szellemvadász. A gép által irányított szellemek és irtók mellett így egymásra is lehetne vadászni, máris lenne egy közösségépítő ereje a játéknak.... :U

(#6) Béééla válasza Xaels (#4) üzenetére


Béééla
őstag

Jó ideig vártam, de nem nagyon láttam hogy bekerült volna a játékos-játékos harc. A gép elleni, laggos szart inkább hanyagoljuk, az minden volt, csak nem harc.

Ötlet: tegyenek bele multiplayer módot amiben legalább négy fő kell (plusz egy ötödik csapdának opcionálisan) és akkor még élvezhető is lesz ha haverokkal lehet menni. A pokegóban csak a játék hiányzott, egyedül gyűjtögetni és labdát dobálni minden volt csak élvezetes nem. A városligeti tó sarkában összegyűltek az emberek és ennyi volt a többjátékos mód.

Bélabá

(#7) Xaels válasza Béééla (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Én sem a pvp-re gondoltam hanem az edzőtermekért való küzdelemre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.