Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

És? Szerintem ha már ez egy laptop dokkoló, akkor számomra egyértelmű hogy viselkedjen laptopként, az ötlet jó.

Véletlen a laptopgyártók kitalálhatnák hogy minden csatlakozót meghatározott helyre tesznek, és készítenek egy olyan dokkolót, amibe behelyezve a laptopot, akár otthon nagy kijelző( esetleg TV) mellett lehet használni a laptopot, nem kinyírva ezzel a zsanérokat.

De lehet hogy ez csak számomra ilyen kézenfekvő ötlet :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Zolesz007


Zolesz007
őstag

A legtöbb laptop már tudja a multitáccs egeret... nemhiszem hogy olyan baromi drága hardver lenne. Meg amúgyis 5-600 dolcsiért már jól használható netbook-ot kapni...

Fold 5

(#3) skajwa


skajwa
senior tag

Óriási öngól több ízben is... :F

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#4) golya87


golya87
őstag

Egy nagyszerű ötlet fokozatos elsorvadása... :W

(#5) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Most a tapipad fut érintőpanel néven vagy a képernyő?
Szerintem egyiknél sem létkérdés, bár ennek hiánya (?) miatt olcsóbban is jöhetne.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6) youngboy


youngboy
senior tag

Sokan lehúzták a Motorolát és végül mégis vettem karácsony előtt egyet. Már nincs. Az ok pixelhiba 5 nap után. Ezután és a semmi mondó támogatás után eldöntöttem, hogy soha többet Motorola. Ez a cikk csak megerősíteni látszik jó döntésemet. Mintha valami baj lenne ott a rendszerben.

[ Szerkesztve ]

(#7) DemonDani válasza golya87 (#4) üzenetére


DemonDani
addikt

+1

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#8) hectolight válasza youngboy (#6) üzenetére


hectolight
csendes tag

nekem is felejtős lett a motorola atrix, főleg a dock ára miatt, marad valami vetélytárs vagy a samu üdvöskéje vagy az lg, de még megvárom mit alkot a htc stb :)

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station ....

(#9) Zirowe


Zirowe
nagyúr

De ha hardveresen nem támogatja, akkor a kiállított darabokon hogy volt?! :F

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10) rankesz


rankesz
veterán

Úgy látom nem eszik olyanforrón ezt az Atrix-ot... főleg hogy az újabb hírben benne van hogy a pda kijelzője pentile elrendezásű

(#11) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Valami újdonság kell majd a második generációra is (tanultak az almától)... ;]

Minden szavam magánvélemény!

(#12) gybazsi válasza Zirowe (#9) üzenetére


gybazsi
senior tag

Nekem is ez jutott eszembe, hogy akkor eddig mi volt kiállítva.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#13) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Nem is tudtam, hogy érintőkijelzője van. De minek is? Csak még egy ok, ami még inkább magasan tartja az árat, ráadásul ennek konkurencia híján csökkenni sem fog. $500 elképesztően kegyetlenül nagyon sok érte. Az ötöde lenne reális.

szerk.: ja hogy a touchpad-ről van szó? Akkor mért nem azt írjátok? Akkor meg ki nem sz*rja le?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#14) b4zsi-


b4zsi-
őstag

teljesen felesleges....számomra...ez az egész dokkolós rendszer...

(#15) lmisi válasza hectolight (#8) üzenetére


lmisi
senior tag

A vetélytársak milyen dokkolóval rendelkeznek?
Dokkoló nélkül, csak mint telfon, dualcore + 1 Giga ram is felejtős cucc?

Sajnos a Moto hazai supportja vacak, Usa-ban és hasonló civilizált helyeken pixelhiba esetén instant csere. Sokszor a Motonak fogalma sincs milyen a supportja usa-n kívül és nem érti miért nem mennek a telefonjai.

Azt hiszi igénytelenség van ott a messzeségben és nem szeretnének upgrade-t az 1.6 -os android verziójú telefonjukra. A droid2 európai verziójából (milestone) lazán kihagyták a HDMI csatlakozót. A "kinti" támogatást gondolom rásózták valami "Pityi Palkóra", mondták neki "Na ne nagyon haljunk rólad és Ócsó legyél, képzés nuku", vagy minek egy kis országnak support ellesznek a Magyarok enélkül is.

Mondom mindezt boldog Moto Defy tulajként, mert tényleg nagyon jó a telefon és csípem nagyon. Az angol felület nem zavar. Csak sok más embert elriaszthat a fentiek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.