Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

15k-ért szimpatikusabb lenne ez a készülék, de gondolom nem kell sok hozzá, hogy hamarosan annyi legyen az ára.

A Szabó család viszont 10 pontos volt :C

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) jubilleum


jubilleum
senior tag

A Motorola Gleam nem egy fantaszitkus tachnológiai csodakütyü

(#3) Graphics válasza fateless (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Felkerül a szolgáltató kínálatba, dobnak rá egy L'amour-L'fleur kollekció hátlapot, mint tették azt a finneknél és Dél-Koreában, és a csajok tolonganak érte,

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) kanurecoba


kanurecoba
csendes tag

Ki vesz ilyet mikor a telenornál 25ért alcatel 990 van???
Nooormális?

(#5) dz1989


dz1989
senior tag

Nem nézki rosszúl. Nekem a kinyithatósak kifejezetten tetszenek.

A vaku, wifi, VGA videórögzitő, GPS, legalább UMTS, 4 sáv mindenkép. Esetleg ha ügyesek Af.
Igy szerintem jobban arattot volna.
A 2,4 colos kijelzővel csak nagyobb tudásonak látszik, ami becsapos.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#6) fateless válasza kanurecoba (#4) üzenetére


fateless
veterán

Az, akinek csak egy telefon kell és nem egy napos akkuval

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7) cefre00 válasza kanurecoba (#4) üzenetére


cefre00
tag

Telenornál alcatel??? Nem is láttam!! :Y

Amúgy azért a telefonért 3-4 éve véres öldöklésbe kezdtem volna, mert húha. Ma már kellemesen mosolyog az ember fia, amikor a sok droid és tepsi között lát egy ilyet is... :DDD

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#8) kanurecoba válasza fateless (#6) üzenetére


kanurecoba
csendes tag

Kapsz ilyet már 5e Ftért is, és annak az aksija tényleg bírja.

(#9) amanoba


amanoba
őstag

élőképeken jobban néz ki, mint sajtófotókon,nekem tetszik.
különösen jó, az amit eddig kínai gyártású telefonoknál láttunk, a webkamera funkció. :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) fateless válasza kanurecoba (#8) üzenetére


fateless
veterán

Sőt, 2.500-ért is kapok full alap telefont. Azzal is lehet telefonálni és bírja is.

Nem ártana felfogni, hogy nem mindenki akar Androidot vagy más egyéb nyílt platformot. Minden "normál" telefonteszthez jön valaki, és beírja, hogy ennyiért már okostelefont is lehet kapni :W

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) rudymester válasza kanurecoba (#4) üzenetére


rudymester
senior tag

Pont az, akinek kinyitható egyszerű de szép telefonra van szüksége. Sajnos a piac nem bővelkedik ilyenekben, pedig lenne rá igény (mégha nem is nagy).

cefre00 Telenor néven fut a Telenornál. ;)

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#12) ArchElf


ArchElf
addikt

imseretségi - első oldalon

25k és 8-as az ár érték arány? Noooormális?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#13) BossBoss


BossBoss
őstag

Már rendesen furcsa ilyen készüléket látni. De jogos, nem akar mindenki tepsit meg oprendszereket. Jó ez!

(#14) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Kivülről még el is megy de a belső foramterv borzasztó:(

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#15) kanurecoba válasza rudymester (#11) üzenetére


kanurecoba
csendes tag

Azér tlegyün öszinték, ma már midnenki olyan cuccot akar amivel lehet netezni, ez pedig elérhető és most már jó minöségben is, mert az alcatel 990 nagyon jó kis készülék.
Aki meg telefonálni akar annak tényleg midnegy mi van a kezében, nem is értem minek vesz valaki ilyet ha van 3-4e ft-ért is.. :O

(#16) fi:zi'k válasza kanurecoba (#15) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"ma már midnenki olyan cuccot akar amivel lehet netezni" - Nem...
"Aki meg telefonálni akar annak tényleg midnegy mi van a kezében" - ...és nem.

Attól hogy neked nincs ilyenre igényed, attól még másnak lehet.
---

Engem igazából csak az bosszant, hogy nem lesz elérhető a dual simes változat itthon.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#17) amanoba válasza fi:zi'k (#16) üzenetére


amanoba
őstag

ezt se olyan régen lehet itthon kapni, nem kizárt, hogy egy két boltba bekerül a dual simes is.

más: hivatalos moto forgalmazásról még mindig semmi hír?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#18) Venom23 válasza kanurecoba (#15) üzenetére


Venom23
csendes tag

"Azér tlegyün öszinték, ma már midnenki olyan cuccot akar amivel lehet netezni, ez pedig elérhető és most már jó minöségben is,"

Olyan jó, hogy ezt te így kinyilatkoztatod. :U Honnan tudod mit akar más?
Például az albérlőmnek nem kell okostelefon, neki ez kéne...
Szóval kapásból találtam 1 embert akire nem érvényes az állításod, pedig nem is kerestem... ;]

"Kedvem támadt lelőni minden Pandát, amelyik nem kefél a fajfenntartásért..." - Edward Norton :)

(#19) kanurecoba válasza Venom23 (#18) üzenetére


kanurecoba
csendes tag

Jó, én most az emberek nagy részéről bezsélek, de szvsz akkor is baromság egy ilyen telefonért ennyit kiadni.

(#20) Kasya


Kasya
nagyúr

25k tényleg sok érte. Akkor inkább már egy refurbished Siemens ME45-öt vagy Nokia Touch & Type-ot ajánlanék.

(#21) rainmen válasza kanurecoba (#15) üzenetére


rainmen
aktív tag

Persze, és mindenki fenn akar lenni a fakkbúkon meg twitteren meg a +1-en is, mi?
Nekem telefon kell, nem mindenféle "okos" sz**.
Kissé gáz ez a folyamatos általánosítgatás, hogy mindenkinek ez kell, mindenkinek az kell. Olyan nincs, hogy valamit mindenkire rá lehet húzni ízlés terén.
Az utolsó mondat kommentálása meg nyomdafestéket nem tűrő szavakat kérne. Minek vesz valaki "okos"telefont 80-90 ezresért, ha van 25000-ért is? Na?

(#22) fi:zi'k válasza Kasya (#20) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezek közül melyik flippes? :U

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23) kanurecoba válasza rainmen (#21) üzenetére


kanurecoba
csendes tag

Nem érted amir modnani akarok, szövegértési gondjaid vannak?

(#24) rainmen válasza kanurecoba (#23) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem hiszem, hogy nálam van a hiba:
- "ma már midnenki olyan cuccot akar amivel lehet netezni" - "Olyan nincs, hogy valamit mindenkire rá lehet húzni ízlés terén."
- "Aki meg telefonálni akar annak tényleg midnegy mi van a kezében, nem is értem minek vesz valaki ilyet ha van 3-4e ft-ért is.. :O" - "Minek vesz valaki "okos"telefont 80-90 ezresért, ha van 25000-ért is? "

Érted...

(#25) Kasya válasza fi:zi'k (#22) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ekkora extra a flip? Ezzel megoldható.
Ezzel megfogtál. Talán a Nokia 6131. Azonban nem tudom, hogy gyári újat lehet-e még kapni belőle, de refurbished jó áron kapható.

(#26) opeter87


opeter87
senior tag

Kár, hogy senki nem gyárt már kinyitható telefonokat!
A Motorola V3 egy tényleg jó telefonon volt.
És hogy ki szereti a kinyitható telefonokat és kinek nem kell az Android, meg iOS meg WP7.
pl. édesanyámnak! Imádta a V3-át... de mikor már le kellett cserélni, nem volt választás érintőképernyős telefont kellett vennie! Samu Wave-t vett, mert szerinte ez volt a legjobban használható telefonálásra.
Mi fontos egy 50 fölötti, de fiatalos nőnek. Megjelenés, minőség, kijelző láthatósága (szemüveg nélkül) jó telefonfunkciók és jó kamera!
Egy programot nem használt még és nem is akar. Azt sem tudja, hogy "okos" telefonja van.
Szóval lenne igény ilyen telefonokra, persze nem erre mert ez pl. fényképezés terén nem veszi fel a versenyt a Wave-el, mondjuk az ára sem annyi.
Egyszónak is száz a vége. Kár hogy a Motorola nem csinálta meg a V3 utódját!

(#27) rudymester válasza kanurecoba (#15) üzenetére


rudymester
senior tag

Mobiltelefon eladóként naponta szembesülök az egyedi igényekkel. Sokan idegenkednek az érintő kijelzőtől és most tessék megelepődni, nem mindenki akar netezni a telefonjával, de a BT és a zenehalgatás fontos legtöbbször. A nők különösen megválasztják a telefonjukat, ahol sok esetben a külső dönt. A 3-4 ezer forintos kategóriákat inkább sokadik munkás/bulizós telefonnak veszik.

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#28) opeter87 válasza rudymester (#27) üzenetére


opeter87
senior tag

Tökéletesen egyetértek. Lásd előző hozzászólásom. És Édesanyám példáját!

(#29) fi:zi'k válasza Kasya (#25) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem ekkora extra, de pl bnőm szereti a flippes fonokat.
Nem, a tokkal nem megoldható, attól még nem lesz flippes. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#30) Venom23 válasza kanurecoba (#19) üzenetére


Venom23
csendes tag

Tévedsz megintcsak!

Amúgy ha az összes kijelentésedhez amit leírtál, odaírtad volna, hogy "szvsz" akkor nem kapnád az oltásokat, szvsz. :K

A lényeg, hogy a világ bizony nem a te szűk ismeretségi körödből áll. És míg a te köreidben lehet, (mondom lehet) anyuci-apuci a 15 éves gyerekének olcsó low-end Androidos telót vesz, addig az én ismeretségi körömben a 30-40 éves embereknek létidegen a Facebook, a folyamatos e-mail szinkronizálás, és az érintőkijelző... :Y

Nekem például hiába van DHD-m, nem szeretek rajta netezni. Jobb szeretek itthon a 2 full hd-s monitorom előtt dögleni, és billentyűzeten pötyögni...
Ízlések és pofonok tudod...
Ne akard már ráhúzni a saját sablonodat ez egész világra, mert nem mindenki gondolkodik úgy mint te. :N
Érted?

[ Szerkesztve ]

"Kedvem támadt lelőni minden Pandát, amelyik nem kefél a fajfenntartásért..." - Edward Norton :)

(#31) rep3at


rep3at
őstag

Második telefonnak pont jó lenne, egy-két éve még volt egy V8am, imádtam.

Forward thinking. كرر

(#33) mrlujoak


mrlujoak
veterán

" Összecsukható telefonok – hol vannak ezek? Az érintésvezérléssel együtt haltak ki, pedig mennyire hasznosak voltak azok számára, akik örökké elfeljtették a billentyűzárat aktiválni."

Aztatat :) úgy hívják a candybar telóknál, hogy automatikus billentyűzár, a mai érintősöknél, meg "Képernyő időtúllépése" - és ezek variációi :) :P

De persze könnyebb csak összecsukni és kész...
Nekem anno 1 napig volt cserekészülékként egy kagyló moto, ami viszont az összecsukott állapotban nem zárolta az oldalsó gombokat. Azokkal pedig akarva akaratlanul profilt váltottam... Nah, persze, hogy előadáson csörrent meg, az amúgy előzőleg némára állított kis moto...
Azonnal vittem is vissza, kértem másik cseretelefont (SE T300 lett...)

Ez a modell, meg nagyon jó kis múltidéző, lesz aki megveszi! :R

szerk: az a 8-as ár/érték arány titituti stimmel?! Hmm :(

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#34) ben11


ben11
őstag

Azért ez már közel sem v3 stílus.
Szegény moto kijön egy kagylóval máris v3 replika.. :U

(#35) Depression


Depression
veterán

Ennek a billentyűzetnek sosem értettem a létjogosúltságát.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#36) #51736960


#51736960
törölt tag

a külső kijelző nagyon trendi, csak épp nem jelzi, ki hív éppen. most komolyan, ezt hogy gondolták???
a halálom, ha egy kinyitható telót ki kell nyitnom ahhoz, hogy megnézzem, ki keres...

(#37) mrlujoak válasza #51736960 (#36) üzenetére


mrlujoak
veterán

...pláne, ha beállítottad a fedél nyitással a hívás fogadása opciót :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#38) gybazsi válasza kanurecoba (#4) üzenetére


gybazsi
senior tag

Én mondjuk hogyha ennyiért most új telefont vennék, valószínűleg inkább ezt választanám az Alcatel helyett.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#39) szőröscica


szőröscica
addikt

Szerintem a V3(i) szebb, simán vállalható készülék a mai napig.

(#40) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Az utolsó igazán vagány szétnyithatós mobil a W980 volt, még most is meg van. De ez nekem nem jön be, már az ára is árulkodik hogy ez nem nekem való... mi jót is tudnék mondani róla? hmm, szétnyitva jól takarja az arcot, ideális eszköz a rejtőzködésre

Cseberből vederbe

(#41) Franklin


Franklin
addikt

"Szabó család rajongók előnyben."

Kíváncsi lennék, ezt vajon hányan értették :-)

(#42) fateless válasza Franklin (#41) üzenetére


fateless
veterán

Én már elég öreg vagyok hozzá

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#43) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nekem tetszik akárki akármit mond.Ha wifi lenne benne már venném is.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#44) johny dragon válasza kanurecoba (#4) üzenetére


johny dragon
aktív tag

És ha a gombsor meg az akku a fontos? És ha nem szereted az Androidot?
Egyébként ebben a kategóriában minden faeture phone jól bírja, hála égnek.

Xperia mini pro 4.0.4

(#45) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A húgomnak ajándékoztam a zöld színű Motorola V3i mobilomat. Sokan megkérdezték tőle, hogy milyen telefonja van. :) Még mindig nagyon jól néz ki a V3i. Sajnos nekem zöld színben túl harsány, inkább lilát szerettem volna. Ha majd egyszer látok valahol bontatlan lila példányt, lecsapok rá. :))
Ez az új "penge" nem kéne. Hiába van benne FM rádió. Inkább az "old" V3i.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#46) rainmen válasza Algieba (#45) üzenetére


rainmen
aktív tag

Enyémhez most rendeltem új házat. Cirka 15 színből lehetett választani. :C

(#47) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

10-15 ért lehet venni külföldről Új V3-at és V3i-t vagy akár V3x-et is- Szinte bármilyen színben. Azok szerintem szebbek mint ez. A V8/V9-ről nem is beszélve.

Ebben csak az tetszik, hogy van rádió.

(#48) Fancy-boy válasza dz1989 (#5) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Csak akkor nem 25 lett volna, hanem 40.

(#49) vigyed


vigyed
tag

Jó vicc!!!

Képesek voltatok 10 percre elvonni a figyelmem a munkáról.... :C :)

Goodbye everybody......

(#50) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Hát nem valami szép.. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.