Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spancho


Spancho
őstag

Motorola: David Hasselhoff nem lehet a Nokia élén :Y

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2) VD


VD
őstag

Én nem tudom az újvilágban, hogy megy ez, de nekem spec a munkaszerződésemben benne van, hogy mennyi idő elteltével dolgozhatok a konkurenciánál.

(#3) Spancho


Spancho
őstag

Szerintem ha kell az ember a konkurensnek akkor kifizetnek érte bármennyit.
Mo-n is vannak ilyen példák pl a tv csatornék között...

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#4) AS válasza Spancho (#1) üzenetére


AS
félisten

Először én is ezt olvastam:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) shev7 válasza Spancho (#3) üzenetére


shev7
veterán

itt nem a penzrol van szo. Ha a munkaszerzodeseben benne van, hogy nem dolgozhat ott, akkor pont. Enyemben is volt hasonlo. Az is benne van, hogy ilyenkor bar nem dolgozom arra az idore az elozo munkaltatom koteles kifizetni a normal fizetesem.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Ha nem volt benne a munkaszerződésében erre kitérés, akkor semmit nem tehetnek. Esetleg lefizetnek ezt-azt, hátha...

Hasselhoff nálam is befigyelt... :D

[ Szerkesztve ]

(#7) EczkE


EczkE
addikt

Jesszus! Először David Hasselhoff-ot olvastam :DDD :Y

Asszem mindenféleképpen!

(#8) attisx válasza EczkE (#7) üzenetére


attisx
addikt

Szerintem a továbbiakban inkább azok jelentkezzenek, akiknek nem Hasselhoff volt első blikkre... :DDD ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9) joshua7 válasza Spancho (#1) üzenetére


joshua7
veterán

Dettó ezt olvastam. :))

Semper Fi

(#10) geri| válasza EczkE (#7) üzenetére


geri|
aktív tag

:D

LiveStrong

(#11) total90 válasza Spancho (#1) üzenetére


total90
veterán

Én egy az egyben ezt olvastam :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#12) meroly válasza shev7 (#5) üzenetére


meroly
veterán

Ha felmondasz a munkaszerződés megszűnik létezni, tehát az abban foglaltakat nem kell betartani, nem? Így simán átmehet a konkurenciához. Amúgy tényleg busás összegeket szoktak fizetni a cégek az ilyen emberekér, nekem is van egy kollegám....

Impossible is nothing

(#13) shev7 válasza meroly (#12) üzenetére


shev7
veterán

volt mar egyaltalan normalis munkaszerzodesed?

olyan hulyesegeket hordasz ossze hogy az mar faj, sajat magaddal kerulsz ellentmondasba... eloszor azt mondod, hogy nem kell betartani a munkaszerzodesben irtakat a felmondas utan, utana meg hogy az uj munkahelynek fizetni kell a reginek.

Igen a "buntetest" atvallalhatja az uj munkahely helyetted ha a regi megelegszik azzal, de ha a birosag allapitja meg, hogy nem dolgozhatsz az uj helyen, akkor cumi...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.