Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) eszgé100


eszgé100
őstag

ez volt az a telefon amivel nálam egy időre az Android elvágta magát. Emlékszem, tavaly egy időben vettünk telefont egy munkatársammal, én egy i4-et ő pedig pár napra rá ezt. emlékszem mennyi oltást kaptam tőle, hogy ilyen meg olyan hardver van benne, meg az i4 sehol sincs ehhez képest (erről nyilatkozni nem tudok, mert a mai napig nem tudom, hogy mi van benne, igazság szerint nem is nagyon izgat...) , megmondom őszintén, hogy rettenetesen le voltam rajta döbbenve mikor hallottam a számokat, a dockja miatt pedig rendesen irigyeltem is.

DE

egy pár után a kezembe került, miután már szépen belakta, és olyan szintű akadásnak voltam szemtanúja, amit el sem tudtam képzelni, az oldalak választásánál, a listagörgetésnél, a programok indulásánál, mindenhol, először azt hittem, hogy nem nyomta meg a gombot és azért nem csinál semmit a teló. az akkori gyári rom volt rajta és csak akkor vált világossá, hogy az Android sehol sincs optimalizációban, így hiába a nagy számok, sajnos a felhasználói élmény sz.rt sem ért.
azóta persze biztosan frissítettek rajta, gyanítom, hogy sokat csiszoltak a rendszeren, de tavaly mikor ez történt nem volt kérdés, hogy ha újra kellene vennem telefont melyiket választanám.

ezzel nem szeretném leszólni a telefont, vagy megsérteni azokat akik szeretik és elégedetten használnak androidos készüléket, szigorúan csak egy általam tapasztalt élményen alapuló vélemény, megtéríteni, vitázni senkivel nem szeretnék, a normális ember úgy is el tudja dönteni, hogy neki mire van szüksége.

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.