Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

aprít :D
de én még mindig Liu Kang-et várom :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) Gude


Gude
senior tag

Kedvenc karakterem :R Sub-Zero WINS ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#3) Sicilian válasza Gude (#2) üzenetére


Sicilian
addikt

Imádom :R Jó kis bemutató volt.. :K

nothing is true everything is permitted..

(#4) Tom5


Tom5
addikt

Nehogy e miatt vegyek X-box-ot... :U

(#5) Gude


Gude
senior tag

xboxot mindenkinek!! :DD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) P00By válasza Gude (#5) üzenetére


P00By
nagyúr

Támogatom! :D

(#7) nokia párti


nokia párti
őstag

Kedvencem skorpió mellett. Vigyázzatok lefagy a videó! :D

(#8) Kanczy


Kanczy
veterán

Ez továbbra is kötelező vételnek tűnik :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9) pzstm


pzstm
titán

musthave lesz! :C

Kinect támogatást a népnek :)) :DD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10) aram01 válasza pzstm (#9) üzenetére


aram01
nagyúr

durva lenne otthon élesbe bunyózni ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) Sub-ZeRo válasza aram01 (#10) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azért megnézném, hogy a Kung Lao-val, hogy csinálsz fatalityt kinect módra, mikor levágja a sapkáját és áthúzza rajta a mukit. ;] Levennél egy tálcát, beleb@sznád a padlóba és átráncigálnád? ;] :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) _AnTi_ válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére


_AnTi_
tag

Ez nagyon jó!!! :D

Egyébként várom a játékot, most akkor ez csak XBOX-ra lesz? Elég nagy gáz... Régen simán hetente szétvertünk egy billentyűzetet a koleszban egy-két jó party alatt... :)

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#13) Isee válasza aram01 (#10) üzenetére


Isee
senior tag

Jah, előtte 2 hétig a fagyasztóban tartod a kezed, hogy tudjál freezelni, utána meg bekapsz 1 komplett csomag winterfresh-t, azt a leheleted is vérfagyasztó lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#14) olbaidhun


olbaidhun
őstag

áááááááááááááááááááááááááááááá, de hogy ez mekkora játék lesz!!!!!!!4!444!!!! négy!!!négy!!!4!!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#15) Tituka


Tituka
senior tag

ezt már nagyon várom! :))

Skizofrén vagyok, és én is...

(#16) maláj


maláj
őstag

nagyon "csúnya" eladási adatokat fog produkálni ha végre kijön ;]

(#17) aram01 válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére


aram01
nagyúr

Isee: marhák :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Az ilyen videók miatt fogok vérpécés létemre egyszer konzolt venni :))

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#19) Sub-ZeRo válasza aram01 (#17) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Á dehogy. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20) Gude


Gude
senior tag

Magam is eljátszottam a gondolattal,de erősnek kell lenni :U :DD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#21) Ari18


Ari18
őstag

Sub-Zero WINS :C

(#22) anulu


anulu
félisten

na, nekem legalább konzolt nem kell venni. ez a játék is a "must have" kategória :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) Zigur


Zigur
senior tag

Nem ismerem annyira ezt a játékot, de ha ennyire spammelhető a jegesítés akkor szerintem rohadt érdekes lesz majd a multi mode, mindeki Subzero lesz és kész.
Amúgy nem tűnik jobbnak mint a Tekken vagy Soul Calibur, de lehet megveszem majd ha jókat hallok felőle :)

(#24) Isee válasza Zigur (#23) üzenetére


Isee
senior tag

Hát, azért a Mortal Kombat-ot nem nagyon ismerni :DDD
Na jó, csak hülyülök, nem lehet mindenki ilyen guru, viszont az tény, hogy a Mortal Kombatból a Trilogy után elqrtak 1-2 részt :K

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#25) ntomka


ntomka
nagyúr

A billentyűzetgyilkos játék visszatér... :)

ツ Headphones on - World off

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.