Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Korrektnek tűnik... ;]

Mondjuk a videó elég "tudatos".

Egyrészről "véletlenül" a klassic costume-ök szereplenek a videóban, egy kis önreklám, másrészről a pályaválasztás sem véletlen, hiszen a videó többségében a legvéresebb pálya szerepel, ez is rátesz a vérességre egy lapáttal.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) Bibby


Bibby
addikt

Ez egy nagy vicc.
A mortal nem attól az, ami, hogy mindenki vért sz@rik benne egy vérszökőkutas pályán. :U
Biztos megöregedtem.

Ελευθερια η θανατος

(#3) james001


james001
veterán

"Bloody Hell!" ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4) anulu válasza Bibby (#2) üzenetére


anulu
félisten

bocs, h ezt mondom, de igen ;] szerintem ebben az évszázadban / ezredben ez a legjobb verekedős játék eddíg :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ezt szerintem kihagyom. Bár ha óccó lesz akkor majd meglátjuk :)

(#6) SP!T


SP!T
addikt

Nem tudom, ezek az utólagos nem régi karakterek nekem annyira nem jönnek be. Mortal 1-2-3-ban lévő gyáriak királyak, de a többi.. Mondjuk ez kivételesen a szokásosnál jobb! De pl ez az új zöld ruházatú karakter (Ermac) az új mortál részben szörnyű. Mintha valami scifi film lenne. Ez az én szerény véleményem... :)

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#7) TazLeacher válasza SP!T (#6) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most lehet, hogy félreértettem, amit írtál, de nekem úgy jött le, mint Ermac-et új karakterként említetted volna. Ermac 1995 óta tagja az MK csapatának (Ulitmate Mortal Kombat 3), akkor piros nindzsa szerkóban volt. (Ami most is elérhető lesz mindenki számára a Klassic szerkókkal 7-étől).

Ezek voltak a tények, most egy kis magánvélemény:
Speciel szerintem Ermac teljesen beleillik a többi karakter közé, aki szerintem kilóg az a 3 kíborg, de már megszoktam őket, és egyáltalán nem zavarnak, ha nem is a kedvenc karaktereim. Amennyiben mégis játszom velük, akkor azt emberi alakban teszem (kiv. Cyber Sub-Zero)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8) SP!T válasza TazLeacher (#7) üzenetére


SP!T
addikt

Baszki, tényleg, igazad van. Nem ismertem eddig fel. A neve nem rémlett... :) Nekem szimpatikus a 3 kiborg, Cyrax egy nagy kedvenc! :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#9) TazLeacher válasza SP!T (#8) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem messze Scorpion a kedvencem, csak az a gond, hogy a legtöbben vele játszanak, így még "keresőben" vagyok. Noob is nagyon bejön, de a PS3-as verzió Kratos-a is állat lett. Most nyomom sorban mindenkivel a Ladder-et, így talán egy kicsit könnyebb lesz dönteni, hogy ki lesz a favorit. Aki szerintem nagyon erős, az Kitana, csak valahogy én elvből nem játszom női karakterrel...ez ilyen hímsoviniszta hülyeség. :B

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10) edward2


edward2
addikt

Nem szeretsz a lányokkal játszani? Jobbak a fiuk? :)

(#11) TazLeacher válasza edward2 (#10) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem. Nem szeretek lányként a férfiak b@sztatnak. Inkább férfiként én ku*rogatom a lányokat. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

inkább a rohadt online laggolásra adnának ki peccset, a hülye DLC-k helyett! persze nyilván abból nincs plusz bevételük, így minek is foglalkozni vele... :((

[ Szerkesztve ]

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#13) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Azta! Tuti megveszem Kenshi-vel együtt, gondoltam amúgy, hogy így fog nagyjából kinézni Scarlet, mert mikor a Ladder módban mindig harcoltam akkor jobb oldalon ott volt Kitana kiláncolva, bal oldalon meg egy nő akin látszott, hogy vörös ruha van, bár megtépázva, meg a haja is vörös, na vajon ki lesz ez..:D Egyedül a láncos csajt nem vágom, aki odamegy Shao Khan-hoz ha veszítek. Biztos ő is dlc karakter lesz. :C

(#14) SP!T válasza TazLeacher (#11) üzenetére


SP!T
addikt

:DDD :DDD :DDD Nálam a total favorit Scorpion, Cyray és Sub-Zero! :) De pl Kitana és Sonya is kedvelt karakter. Én inkább csak a csiribi-csiribú, torz jövőbeli karaktereket nem szeretem. Pl Quan Chi és Shang Tsung ilyesmik...

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#15) anulu válasza SP!T (#14) üzenetére


anulu
félisten

nálam MK2 óta Baraka a nagy kedvenc :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) Steve1207 válasza anulu (#15) üzenetére


Steve1207
veterán

egyetértek :)

.

(#17) kapeti07


kapeti07
senior tag

Nem tűnik rossznak ez a lány, bár nekem talán túl véres karakter. Ami ebben a játékban nem biztos, hogy baj, csak ne essenek át a ló túloldalára. Mert ha már túl (nagyon túl :) ) véres lesz a játék akkor olyan szívTV-re való "B" kategóriás sz@rság lesz.

Xbox: kapeti

(#18) kapeti07


kapeti07
senior tag

Amúgy nekem is Baraka a nagy kedvenc, meg Nightwolf. Scorpion is az volt, de egy ideje nagyon népszerű karakter lett és azóta nem igazán szeretek vele lenni.

Xbox: kapeti

(#19) Kanczy


Kanczy
veterán

Nekem alapvetően Scorpion a kedvencem, és vele is gyakorolom a kombókat, de ha tényleg mindenki vele játszik online, keresek valaki mást... Noob és Smoke is túl népszerű (ők #2 és #3), úgyhogy valsz. Reptile / Sektor lesz belőle :K

Hát, ez nekem már kicsit gagyi-hatású... túl sok (és fölösleges) a vér. Kenshi érdekel, de a feltehetőleg irreális árat nem fogom értük kifizetni :N

Amúgy egyetértek a párral feljebbi hsz-el, miszerint inkább a lagon kéne dolgozni, nem pedig hátradőlve számolni a pénzkötegeket. Eddig két olyan meccsem volt, ami abszolút élvezhető és lagmentes volt :(((

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#20) TazLeacher válasza anulu (#15) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyik olyan karakter, akit szívből utálok. Játszani is vele, meg ellenfélként is... :(

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.