Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Várós, én kíváncis leszek rá nagyon. :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#2) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

nálunk sose lesz semmi....se HBO MAX se Disney+:((

(#3) oriic válasza HELLAFLUSH (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Disney idén jön, HBO Max-ról semmi hír.

Live-Die-Respawn

(#4) HELLAFLUSH válasza oriic (#3) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

nem úgy volt, hogy tavaly ősszel jön a Disney+ :F
vagy én tudom rosszul?!

(#5) zsolesz967 válasza HELLAFLUSH (#2) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Így marad az ncore.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#6) oriic válasza HELLAFLUSH (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magyarországon alapból 2021 volt a terv.

Live-Die-Respawn

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Joe Taslim, mint Sub-Zero - hibátlan! győzelem ;]
Jónak tűnik nagyon, én várom! :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) Laraxior


Laraxior
titán

:D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9) Micsurin


Micsurin
nagyúr

...ez nagyon zs kategória így. :U :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ha ugyanolyan színvonalú lesz mint az eddigiek, akkor a torrentoldalra feltöltéssel se fáradjanak...

(#11) AxBattler válasza Micsurin (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

De hát már a Christopher Lambert-es változat is B kategóriás volt, miért baj ez?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) XuChi válasza AxBattler (#11) üzenetére


XuChi
addikt

Mert jóval többet érdemelne mint egy "téka minőség"

Az eddigi két film is pocsék és értékelhetetlen volt.

Ez sem tűnik többnek ... Kár érte.

[ Szerkesztve ]

(#13) fLeSs válasza XuChi (#12) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én az elsőt még bírtam, nem vette túl komolyan magát, a zenéje ikonikus lett :D A második már egy rakás kakkancs az tuti. Ha a Mortal Kombat Legacy szintet megütné az már jó lenne. Azért 2020-21-ben már jobb a CGI is, szal csak nem lesz túl ... :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#14) Dr. Akula válasza AxBattler (#11) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ha zsé kategóriát akarnak, inkább bízzák Sam Raimire, legyen belőle Army of the Dead 2, az legalább jó. Hail to the king, baby... :D

[ Szerkesztve ]

(#15) AxBattler válasza XuChi (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

Az alap, a háttérsztori is B kategóriáért kiált, lehet ezt színvonalasan csinálni, lásd Feláldozhatók!

#13 fLeSs
Ja, az első volt az igazi! :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) XuChi válasza AxBattler (#15) üzenetére


XuChi
addikt

A feláldozhatók mindegyik része köröket ver az MK filmekre :) :R

[ Szerkesztve ]

(#17) AxBattler válasza XuChi (#16) üzenetére


AxBattler
félisten

Látod, ilyen színvonalú B-kat adaptáció bármikor jöhet! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18) DeathAdder válasza fLeSs (#13) üzenetére


DeathAdder
veterán

Múltkor megnéztem nosztaligából, mert kb. azon (meg a kickboxeren) nőttem fel VHS-en. Hát alig bírtam végiszenvedni... :DDD

(#19) Wesder


Wesder
félisten

A MKL: Scorpion's Revenge egész jó volt szerintem. Kivàncsi leszek hogy ez milyen lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Volt ott egy Mortal Kombat Legacy sorozat is.Szerintem az se volt rossz,a filmeknél jobb volt.Viszont a filmek vissza repítenek a gyerekkoromba :D

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#21) Micsurin válasza AxBattler (#11) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mert valahogy ez a téma ordít egy tisztességes feldolgozásért. :) És most nem arra gondolok, hogy dobjanak bele Mark Wahlberget meg Dwayne Johnsont. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22) AxBattler válasza Micsurin (#21) üzenetére


AxBattler
félisten

És most nem arra gondolok, hogy dobjanak bele Mark Wahlberget meg Dwayne Johnsont.
Látod, mennyivel ígéretesebb már most ez a project? :))

Nekem Jason Statham ugrott be... ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#23) _flamer válasza Micsurin (#21) üzenetére


_flamer
aktív tag

Az első részével egyetértek! A második részéből kihagytad Chuck Norrist.. :DD

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#24) atike


atike
nagyúr

Nekem jöhet... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.