Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gengi válasza Karma (#50) üzenetére


Gengi
senior tag

Mit problémázol rajta? Készíts egyet :D... Biztos volna rá kereslet.

De egyébként valóban olyan nincs. Sima Remote van. Olyan van ,hogy a telefon képét küldi át gépre. De fordítva :S.. Vagy csak nem találtam.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#52) Karma válasza Gengi (#51) üzenetére


Karma
félisten

Tervben van.

“All nothings are not equal.”

(#53) Misály válasza Karma (#48) üzenetére


Misály
addikt

"csakhát aki VNC szervert használ, az meg is érdemli"

Mielott hulyesegeket irkalsz ajanlom a gondolkodas nevu csodaszert...

(#54) Karma válasza Misály (#53) üzenetére


Karma
félisten

Taníts, mester!
Például a VNC biztonsági mechanizmusairól tarthatnál egy kiselőadást.

Én is tudnék pár dolgot ajánlani, de miattad még nem rúgatom ki magam a fórumról.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#55) Misály válasza Karma (#54) üzenetére


Misály
addikt

Arrol nem tartok mert nincs olyanja. De vegig kene gondolni hogy minek neki.

(#56) Karma válasza Misály (#55) üzenetére


Karma
félisten

Home júzert feltételezve azért nem ártana pedig valami (azokra nézve szoktam ugatni). Nyilván nagyvállalati környezetben tesztek alá biztonságos transzportot, nem?

“All nothings are not equal.”

(#57) Misály válasza Karma (#56) üzenetére


Misály
addikt

1.) Home user nem hasznal ilyet, ott az rdp neki, bar azt is erosen ketlem hogy nekiallna rdp-zni. Telefonon desktop pc-re felmenni meg allatkinzas kategoria. ( Hacsak nem tv kimenet, billentyu eger parossal oldjuk meg, ahol vannak ilyenek ott van egy PC is erre a celra )

2.) Linux alatt vnc a remote desktop eleres protokollja gyarilag, de azt ertelmes linux felhasznalo ssh tunnelen keresztul hasznalja. ( Aki nem tudja mi az az ssh tunnel az nem linux felhasznalo, hanem olcson vette a laptopjat )

3.) Home adatai senkit nem erdekelnek. Hacsak nem befolyasos emberrol van szo, ora meg vigyaznak.

4.) VNC-t tipikusan LAN kornyezetben hasznalnak, a megoszthato eleres ( training purposes ), es rugalmas beallitasai lehetosegek miatt. Egy normalis LAN vedve van fizikailag.

Mindemellett hozzatennem, nem akartalak felhaboritani a javaslatommal. Csak tenyleg badarsagot irtal.

[ Szerkesztve ]

(#58) leviske


leviske
veterán

Te jó ég, mint valami gyökér óvodás csoport. Mindenki megakarja győzni a másikat a saját igazáról, miközben már 1000x bebizonyosodott, hogy nem egyeznek az elvárások.

Komolyan, már véleményeket olvasgatni se jön ide szívesen az ember mert pár *dióta mindig megtalálja a megfelelő pontot, ami miatt fröcsöghet. :F

(#59) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Boldog Karácsonyt! Remélem jó helyen járok.
A cégem Jézuskája az összetört T-Mobilos N95 helyett hozott egy Telenor N8-at, ami a számhordozás miatt csak később fog feléledni.
Hát elég furcsa a kezelése, első mozdulatommal sikerült a főképernyő óra alatti menüsorát egy mozdulattal úgy eltüntetni, hogy képtelen voltam visszaállítani, csak a gyári beáll. visszaállítása funkcióval. Tanulni kell, az biztos.
Nem is ez a lényeg, hanem a WLAN!
Elolvastam az összes hozzászólást, de nem igazán boldogulok. Csatlakoztam az otthoni wifi hálózatomra és képtelen vagyok kilőni. Főképernyő-Opciók-Webeszk.-k onl./ off módba sem segít. Nyomkodom a telót és egyszer csak ott van a wifi hálózatomon. Ha Beáll.-Kapcs.-Wlan-Opciók-Beáll. útvonalon lövöm ki, 1sec. alatt visszacsatlakozik.
Nem igazán zavarna mindez, ha nem azt jelentené, hogy WLAN keresés állandóan aktív, illetve ha kell, ha nem csatlakozik egy ismert wifi-hez ami energiát zabál, és a telefonba 1200 helyett 6000mAh akksi lenne.
Én vagyok béna, valamit nem olvastam el, vagy ez a telefon ilyen?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#60) Orionk


Orionk
senior tag

Hello !

Regisztráltam egyik egyetemi szakmai gyakorlatra a Morgan Stanley-hez.
A honlapjukon regisztráltam.

Később kaptam válaszlevelet, amiben van egy link. Arra ketintani kell és elindul a 90 percesz teszt, amiben van matematika, logika, meg minden hasonló.

valaki tud valamit erről? mi találtahaó benne?, milyen jellegű feladatok? mire számítsak?

köszi

(#61) drzsoo1 válasza VGYke (#59) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Nézz át a N8 fórumba ott leírják majd hogy te vagy a béna.

Arra lennék kiváncsi, hogy ki és miért rendel ilyen tanulmányt. A kérdés költői, a válasz adott. Ha megfelelő mennyiségben fogyna, erről nem kellene írni. A lagymatag érdeklődés miatt próbál erőlködni a Nokia

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.