Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) no more


no more
addikt

Én csak az alapjátékot játszottam végig, őrülten jó! Tényleg gyönyörű a játék világa, és oltáriak az optikai csalódások! Minden forintot megért! Ha nem leszek lusta újra feltelepíteni, megveszem a többi pályát is. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Nyáron én is végigvittem az alap verziót. Nekem nagyon bejött :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) jerry311


jerry311
nagyúr

Volt szerencsém ingyen hozzájutni az alapjátékhoz (amazon free app of the day), egyetlen másodpercig sem gondolkodtam, amikor fizetni kellett a +8 pályáért.

(#4) Garada


Garada
őstag

Szerintem a telefonos platform egyik legjobbja,szerintem minden pénzt megér. :)

(#5) beefjeez


beefjeez
senior tag

egyik legjobb játék telefonra
nagyon rövid

(#6) ( V )


( V )
veterán

egyik kedvenc a Limbo és a Machinarium mellett, pedig rövid és cserébe relatíve drága és a kiegészítő is drága pénzbe kerül ami cserébe szintén rövid :((( de még így is kedvenc :D

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#8) macskea


macskea
őstag

Én BlackBerry Q5-ön játszottam végig, az Amazone appstorejában egy ideig ingyenes volt a játék, és csak a kiegészítőért kellett fizetni. Egyébként a játék ugyanaz volt, mint amit a többi bolt kínálatában el lehetett érni, csak ingyen. Egyébként mindenkinek ajánlom, nagyon jó mind az ötlet mint a kivitelezés!!!

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#9) macskea válasza ( V ) (#6) üzenetére


macskea
őstag

Samorost trilógia? :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#10) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Annyira nem találom Fair-nek, hogy fizetős appot megvesz az ember, viszonylag kevés pályával, aztán kiadnak rá pár újat és azt csak pénzért játszhatom végig? Ez számomra egyáltalán nem szimpatikus.

(#11) ( V ) válasza macskea (#9) üzenetére


( V )
veterán

alap ;) csak sajna droidra még nincsen.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#12) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Nem vagyok nagy mobilon játszós de ezt a kiegészítővel együtt kijátszottam pár nap alatt.., egyszerűen bekebelezett. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#13) Jeanne d'Arc válasza Vasinger! (#10) üzenetére

Ezzel én is így vagyok, de ha valami jó, akkor muszáj jó képet vágni hozza:)
Ki fogom próbálni a játékot ennyi pozitívum után.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#14) sqpp


sqpp
őstag

Baromi jó játék, abba se lehet hagyni, bár nekem az utolsó küldi a forgotten-ben lefagyott :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.