Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerii


gerii
addikt

Nem hogy olcsóbbak, még drágábbak is lettek az előfizuk, ha összeállít valaki egy régihez hasonlót.
1GB 2000Ft?????? Eddig 1670 volt b+

Ennyit erről az országról, hiába várná az ember hogy európaizálódunk, nem.

[ Szerkesztve ]

(#2) csaabz


csaabz
őstag

"A váltásban gondolkodóknak arra is érdemes odafigyelni, hogy ha túllépik az előfizetésükben foglalt adatkeretet, az adatforgalmazás sebességkorlátozás helyett teljesen leáll"

Rohadj meg telekom. :((

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Magyarország, èn így szeretlek :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

19Fts tuti percdíj, hozzá 1GB net 1500Ft.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5) Victoryus94 válasza Dare2Live (#4) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ez vicc. Átvették a Telenor szar csomagjait... közben drágább lett az előfizetés hűséggel, mint a kártyás csomagok.

(#6) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Most jött el a pillanat ahhoz hogy átmenjek a UPC-hez. Drágább lett a net, 35Ft percdíj gondolom az sem másodperc alapú. B* meg. :(((

[ Szerkesztve ]

(#7) aprokaroka87 válasza gerii (#1) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem tudtad?
Az áfa csökkentés volt

(#8) rankesz


rankesz
veterán

Érdekes döntés, hogy online csak kétéves hűség vállalása ellenében lehet szerződni vagy csomagot váltani, 1 éves hűséghez, vagy hűség nélküli csomagokhoz személyesen be kell menni valamelyik Telekom (vagy partner) üzletbe.

Persze, mert az üzletben Gizi nénit szépen be lehet vinni a málnásba, a monitor előtt meg nem...

Az új csomagok nagyon rosszak, én meg már 2 hete mindig lepattintom az ügyintéző csajt aki hívna h ajánlatot tegyen, de ha ilyen csomagok lesznek akkor nem hosszabbítok, de nem is váltok, jó nekem az ami jelenleg van.

(#9) Saccco válasza csaabz (#2) üzenetére


Saccco
nagyúr

Sajnos a Vodafone-nál is így van már, pedig annak idején ők törölték el először* ezt a rossz módszert. :(

*vagy az elsők között

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#10) body007


body007
addikt

Tessék szépen átfáradni a vodához. Ami itt 5500 + 2000 (korlátlan hálón belül + 150 perc + 1 Gb net) az amoda 5850 pénz :P Hameg összeáll a család (max. 5 ember egy előfizun) -2000 az összköltségből. Jah, és nem vagyok brodafon alkalmazott :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#11) -szp- válasza rankesz (#8) üzenetére


-szp-
aktív tag

Május elseje után ha nincs hűséged, váltanod kell. A régi csomagokat hosszabbítani sem lehet majd.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#12) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Ilyen árú csomagokkal előrukkolni. És mennyire titkolták ezt. :W

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#13) Tuomas


Tuomas
addikt

Hát ez sz@r! :(((
A Telekom korábbi díjcsomagjai május elsejét követően nem igényelhetők, a hűségidő lejártakor csak az új csomagokból választhatnak az ügyfelek.

Akkor legalább adjanak valamivel nagyobb választási lehetőséget, köztes csomagokat, mert ez így tré :(((

We were here

(#14) Eldo


Eldo
csendes tag

"Atomot nekik! Atomot a bestiáknak!" 💀

(#15) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Érdekes, hogy teljesen leállítják a netet az adatforgalom kimaxolása után. Eléggé antipatikus húzás.. Még jó, hogy én tegnap váltottam csomagot.

Finn the human

(#16) csako válasza -szp- (#11) üzenetére


csako
veterán

Ejnye, ezt eddig én nem tudtam... akkor inkább Move XS-ről leváltok Domino + Maraton-ra. 4 GB net 4000-ért 4 hónapra elég lesz (eddig havi 1 GB keretem volt, amit nem szoktam túllépni), mellette meg keveset beszélek :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17) marositech


marositech
senior tag

Pofátlanok!
Sokkal drágábbak lettek a csomagok! :(((

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#18) Tuomas válasza Matada2.3 (#15) üzenetére


Tuomas
addikt

Igen, ez eddig egy nagyon jó és szimpatikus gesztus volt tőlük, de így, hogy törölték.. Mehh. :((( Egy év múlva jár le a hűségem, addig még változhat a dolog...

We were here

(#19) ANOka válasza Eldo (#14) üzenetére


ANOka
őstag

:C :R

(#20) aprokaroka87 válasza Matada2.3 (#15) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azzal még nincs olyan gond
mert a lassitós internet..meg nem internet...max annak nevezhető akármi.

A gond az ár érték aránnyal van

én pl 1350 ft-ért kapok 1gb netet prepaidosként a Telenornál.

Ha elkérnek érte 2000 forintot,mármint az 1gb-ért,akkor adjanak 2gb-ot ennyiért minimum

(#21) bence_85


bence_85
csendes tag

Telekom honlapon:Az EU-ban is használhatodA csomagodban foglalt perceket és internetet külön díj és aktiválás nélkül az EU-ban is felhasználhatod.

03.24-től érvényes Telekom ÁSZF-ben:

Benne foglalt adatmennyiséget tartalmazó díjcsomagok felhasználhatósági szabályai:

A benne foglalt belföldi adatmennyiséget tartalmazó díjcsomagok csak belföldön használhatók fel. EU roaming
helyzetben roaming adatdíjcsomag választása szükséges.
A szabályozott EU roaming adatforgalmazás díja 17,74 Ft/ MB

Félrevezetés vagy elírás?

(#22) tomiee85


tomiee85
senior tag

Valahogy éreztem hogy a roaming díjak eltörlése miatt bosszúra számíthatunk.

(#23) enginev3.0 válasza gerii (#1) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ráadásul már semmilyen épkézláb opció sincs
Drágább lett minden, kevesebb választható megoldással

25%-kal nő a szakmunkás minimálbér a telekom előfizetés

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24) gabor7th


gabor7th
addikt

"Azok járnak jól, akiknek több előfizetésük is van." Bár ez a moduláris cucc jól hangzik, de valószínű mindig a cég jár a legjobban.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#25) eazypeezy


eazypeezy
tag

Hülyének is megéri, de főleg nekik.

[ Szerkesztve ]

(#26) RaveForce


RaveForce
veterán

Hat ha telekom1eskent szarabbul jarok ha lejar a husegem... ami odebb van.. kajak elszabadul HULK a telekom storeban... :(((

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) Ádám16 válasza enginev3.0 (#23) üzenetére


Ádám16
addikt

Plusz nemrég a telefon áraira is rádobtak pár Mátyást.

(#28) gerii válasza bence_85 (#21) üzenetére


gerii
addikt

NMHH-hoz vele, fizessenek a mocskok...

Ez a május 1 mennyire komoly, mert évek óta hűség nélkül vagyok, de ha nem váltok május 1 után, akkor mi alapján szüntetnék meg azt? Csak új/váltásnál nem lehet majd a régi csomagokat választani.

(#29) enginev3.0 válasza gerii (#28) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nagyon remélem, mert most Move xs + korlátlan böngészés opciónál nem nagyon van jobb, legalább is nekünk

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#30) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Ákos az oka!!!

(#31) kcsa


kcsa
veterán

Bárcsak lenne UPC-re lehetőségem... (ugye vezetékes előfizu nélkül nem igazán éri meg)

(#32) #96302336


#96302336
törölt tag

Na ez szép. 4 előfizum van, ebből három társkártyás. Ha lejárnak, akkor viszlát mert nem fogok, nem vagyok hajlandó jóval többet fizetni ugyanazért, illetve szarabbért. Még jó, hogy van számhordozás. :((( :((

(#33) nordino


nordino
tag

Ha havidíjas előfizetésem van és váltanék feltöltősre,vajon engedik hogy vigyem a számom magammal?
Fordítva működik azt mindenhol leírják.

(#34) -=MrLF=- válasza nordino (#33) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Mehetsz dominóra, de személyes ügyintézés kell mert cserélik a sim-et.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#35) ANOka válasza nordino (#33) üzenetére


ANOka
őstag

Nekem régen (n+1 éve) engedték. Csak egy új SIM-et adtak.

(#36) Cs4kb3n3zt3m


Cs4kb3n3zt3m
újonc

Ebben csak az a vicc, hogy a Telenor 1.969 Ft-ért ad, hűség nélkül, mivel ez kártyás csomag, csak időszaki díjas 100 (!) percet minden irányba, és adatkeretet is. Az lényegtelen mennyit, mert hamar elfogy, de utána lassítanak, nem pedig lezárják... :W
Ennél még a sima Domino is jobban megéri, a 9/19Ft-tal, és külön nettel.
[Nem szoktam hozzászólni, nem is nagyon fogok, csak az már vicc, hogy előadják itt a jópofa szolgáltatót, minden más oldalon meg lehozzák ezt a maszlagot. Objektivitást kérnék, de hát az nehéz.]

[ Szerkesztve ]

(#37) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Moduláris=drágulás(az esetek 80%))ban)=meglopás!

Abe due dembella

(#38) Brandynew válasza -szp- (#11) üzenetére


Brandynew
őstag

Ez mennyire biztos? És ez hogy fog kinézni? Mi lesz, ha én nem csinálok semmit? Akkor melyik csomagba tesznek át automatikusan?

(#40) Brandynew válasza Cs4kb3n3zt3m (#36) üzenetére


Brandynew
őstag

Na jó, de ebben a Telenor MyTalk csomagban nincs benne sms. Ha küldesz 20 sms-t egy hónapban, máris 2800 Ft-nál tartunk.

(#41) Cs4kb3n3zt3m


Cs4kb3n3zt3m
újonc

Most nézem, azért a csekkes befizetést itt is büntetik, csak megfordították a dolgot, és kedvezményként adják azoknak, akik nem kérik... Trükkös.
Mindegyik így csinálja, ez a hatóságok szemét nem szúrja? Vagy így, mivel fordítva van előadva, már nem minősül extra pénz beszedésének?

#40
Valóban, de egy perc többet ér, mint egy SMS. Több mindent meg lehet beszélni, sőt, meg lehet beszélni. Annyit nem sms-eznek az emberek, hogy olyan jelentős legyen, én is igyekszem minimálisra visszafogni, mert iszonyat drága amúgy. (Jól belőtték azt a 160 (már amikor) karaktert.) Persze, van, aki biztos sokat használja, de akkor meg érdemesebb egy opciót venni, ha még van, mert variálják már azokat is.

[ Szerkesztve ]

(#42) -szp- válasza Brandynew (#38) üzenetére


-szp-
aktív tag

Így hangzik a hivatalos közlemény: A Telekom korábbi mobil díjcsomagjai május 1. után már nem igényelhetők, az ügyfelek a hűségidejük lejártakor az új portfolióból választhatnak.
Minden más infóra várunk, jó eséllyel ma már nem fogjuk megtudni.

[ Szerkesztve ]

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#43) Brandynew válasza Cs4kb3n3zt3m (#41) üzenetére


Brandynew
őstag

Kinek mi. Én pl. nem telefonálok, a hosszabb mondandókhoz e-mailt és Messengert használok, a rövid infókhoz (pl. "15 perc múlva vagyok ott") pedig sms-t. Szóval számomra nem lenne megfelelő az a csomag. Nekem egy olyan kéne, amiben sms + mobilnet van, és a hívásért kell fizetni pluszba.

[ Szerkesztve ]

(#44) oszi666


oszi666
őstag

most nem értem, ha még van a next s-emből kb 1,5 év hűség akkor is kötelezően átraknak valami ilyen moduláris rendszerbe? Meg mik ezek a marha nagy ugrások? nekem 1 giga kevés, 4 giga meg sok.

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#45) Cs4kb3n3zt3m válasza Brandynew (#40) üzenetére


Cs4kb3n3zt3m
újonc

Csak 2769. Azért nem mindegy, majdnem egy teljes üzenetet rászámoltál pluszba.
De te is igyekszel minimálisra szorítani, e-mail, és alkalmazás segítségével.

A MyTalk & Chat csomag is veri ezeket a csomagokat.

De még egy Domino S-sel is jobban jársz, ha kérsz mellé netet. Árban, és hívások terén ugyanannyi, csak nem lassít.

[ Szerkesztve ]

(#46) gerii válasza enginev3.0 (#29) üzenetére


gerii
addikt

Mozaik XS-ben voltam már 5 éve, most váltottam Move XS-re, szóval pár évig simán működik a "lejárt" díjcsomag is.

(#47) aprokaroka87 válasza oszi666 (#44) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha sok
akkor add oda valakinek pl
mondjuk wifi megosztással

vagy Youtube-oz,tölts le valamit.

(#48) tomiee85 válasza enginev3.0 (#29) üzenetére


tomiee85
senior tag

Igen. Korlátlan közösségi oldalas opció is bukó, most erősítették meg.

(#49) tomazin válasza -szp- (#11) üzenetére


tomazin
veterán

Május elseje után ha nincs hűséged, váltanod kell. A régi csomagokat hosszabbítani sem lehet majd.

ebben biztos vagy? ez rettentően rizikós lépés. értem én, hogy ezzel megszüntetnék a régi csomagokat és a velük való foglalkozást, de hatalmas nagy a lemorzsolódási veszély.

42:
az ügyfelek a hűségidejük lejártakor az új portfolióból választhatnak.

ez nem azt jelenti, hogy választaniuk kell. ne vezesd be a bokorba a népet.
illetve ahhoz, hogy ezt megtehessék, akkor azt már látni kellett volna a számlán, ugyanis a változtatáshoz képest 30nappal az előfizetőt tájékoztatni kell. nem tudom hogy vannak a számlázási ciklusok, de ha folyamatos (tehát az a számlázási fordulód, amikor kötöttél), akkor 1-24 között kötöttek már meg kellett volna, hogy kapják az értesítést.

[ Szerkesztve ]

(#50) tomiee85 válasza Cs4kb3n3zt3m (#36) üzenetére


tomiee85
senior tag

Tuti hogy csak lassítanak? Az oldalon ilyen van hogy max 0/0 ha lejár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.