Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hajjaj, ez azért már olyan árazás, amit illene átgondolnia a "márkának".

A termékfotók szépek, csak kb minden képen máshogy kerekedik a kijelző... Mi lesz ebből a valóságban?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) gattolino


gattolino
senior tag

Kókler banda :K

Vivo X90 Pro Plus

(#3) rep3at


rep3at
őstag

Azért kipróbálnám..

Forward thinking. كرر

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Doogee-ért egy forintot sem adnék. Régebben volt már a családban egy és a filléres árához képest ugyan jó volt, de így is hamar tönkrement.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) prolad


prolad
őstag

Lenne kb bármi más, még érdekelne is. Amúgy azt megoldják, hogy a modulokkal is menjen a wireless charge,vagy választani kell a 2 feature között?

(#6) moleculez válasza prolad (#5) üzenetére


moleculez
veterán

Azért az meleg lenne (főleg árban), hogy minden toldalék úgy kezdődne, hogy wireless töltés.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Kapott mar a kutya fereghajtot vagy nem?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) rdt89 válasza Graphics (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Ha nem lenne ennek a márkának olyan hírneve amilyen a felhasználóktól, azt mondanám remek cucc, de sajnos ennyi pénzért bizalmat szavazni ennek a márkának, olyan mint a Elephone márkát prémiumnak nevezni.

(#1) Graphics
Bocsi, nem válasz akart lenni :R

[ Szerkesztve ]

(#9) forgonati


forgonati
őstag

Dugi :DD Gondolom ugyanolyan gagyi lesz mit az összes többi szarjuk.
Ennek a moduláris dolognak a lopásával meg el vannak maradva, a Motorola már elhagyta, mert nem fogyott úgy ahogy várták. Ezeknek arra sincs eszük, hogy a Moto esetéből tanuljanak.
Az az ár meg... Nem tudják, hol a helyük.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#10) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Lenni pici ellentmondás címkében. :U

Ez nem modulális, hanem gyári kiegészítővel tervezett mobil.
De már a gyártó is gázos, nem csak az árazás. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) GSP válasza Polarstar (#10) üzenetére


GSP
aktív tag

hahaha :C

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#12) Graphics válasza Polarstar (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember


;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Polarstar válasza Graphics (#12) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14) joey04


joey04
titán

Jól hangzik, de az a gyártó sajnos már leírta magát.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) zovifapp111


zovifapp111
aktív tag

Sajnos a nevesebb gyártók közül, egyik se akar normális strapamobilt gyártani. Pedig, én vevő lennék rá.

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#16) timsigm válasza zovifapp111 (#15) üzenetére


timsigm
csendes tag

zovifapp111 Nekem is ez a problémám, hogy első vonalbéli gyártók nem csinálnak normális türhető árcédulával rendelkező strapatelefont. A doogee-vel is meg az Ulefone Armor sorozattal is szemezgettem, de annyira ellentmondásos véleményeket olvastam, hogy nem mertem bevállalni. A CAT márka és egyéb hasonszőrű társai nekem nevetséges ár/érték aránynak tűnik.

(#17) zovifapp111 válasza timsigm (#16) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

A CAT árai tényleg nevetségesek a hardvert tekintve. Aki meg elfogadható áron kínál strapamobilt normálisabb belsővel az meg az optimalizálást spórolja ki. Most benevezek egy blackview 9600-ra, de túl sokat nem várok tőle... :U Cubot king kong 3 csengő hangszórója most halt be nálam, nem bírt ki 1 évet :((

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#18) timsigm válasza zovifapp111 (#17) üzenetére


timsigm
csendes tag

Én is kacérkodtam a blackview családdal, de egy régebbi tabletes tapasztalat miatt bennem volt a kétség, hogy ha azért nem fekszenek rá egy kicsit az optimalizálásra, akkor akár 10.000-es aksit is belepakolhatnak, nemsokkal fog többet tudni mint egy neves gyártó 5000-s aksival szerelt példánya. Engem nem érdekel egy bizonyos tág határig a telefon vastagsága. De annak sem látom értelmét, hogy egy félkilós 10.000-est viszek magammal úgy, hogy nem vagyok előrébb.

(#19) thebear007


thebear007
aktív tag

Berendeltem egyet, nekem második telefonnak kell motorozáshoz, meg quadra, szerelni, ütni-vágni, meglátjuk. Majd beszámolok.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#20) guipapa válasza thebear007 (#19) üzenetére


guipapa
csendes tag

Ütni, vágni.... én S40-t vettem, eddig még nem bántam meg.

(#21) HuaweiU8500 válasza timsigm (#18) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Csak tapasztalat megosztás: 1,5 éve használok egy BV9500at, 10 ezres akkuval. 3 napot megy egy töltéssel, az én használatom mellett. Általában 8-15 óra közötti a SoT, folyamatos okosora BT kapcsolattal, 3 emailfiók szinkronnal stb. Én is nézegettem az S95 pro-t, de max a kamera meg a processzor miatt váltanék...de annyit nem ér

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#22) timsigm válasza HuaweiU8500 (#21) üzenetére


timsigm
csendes tag

Köszönöm szépen a tapasztalat megosztást.
Jó ilyet hallani.

(#23) thebear007 válasza guipapa (#20) üzenetére


thebear007
aktív tag

No,megjött a dràga,egy hete használom. Az akku nagyon jó,gyorsan tölt mindent be, kapott folyamatos -6 fokot 3 órán àt majd azonnal utàna 100+ és nem laggol,nincs vele gond. Jók a kövek is, bàr a hangfalak iszonyat vastag,de valamit valamiért.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#24) timsigm válasza HuaweiU8500 (#21) üzenetére


timsigm
csendes tag

Szia HuaweiU8500
Olvasva a tapasztalatod, pont ezért bizonytalanodtam el. Örülök, hogy meg vagy vele elégedve és, hogy nálad rendben működik, de...
Az én Asus Zenfone Max Pro m2-ben 5000 akksi van és durván 6-8 óra kijelző idővel nekem is 3 napot bír ki. a BV9500 365 gramm az én Asusom 175. Durva különbség. Nem BV súlya, hanem, hogy a különbségért mennyi plussz üzemidőt kapok.

(#25) thebear007 válasza timsigm (#24) üzenetére


thebear007
aktív tag

Na jó de ez egy strapatelefon amivel bevesrz egy szöget. A súlya a védelem miatt ekkoa, nagy masszív disznó.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#26) timsigm válasza thebear007 (#25) üzenetére


timsigm
csendes tag

:C :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.