Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

kiváncsi vagyok hogy az IW mit hoz ki ebből, úgy hogy a csapat fele elhúzott...

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#2) Akos96


Akos96
senior tag

Ghost az egyetlen, akit bírtam a MW2-ben. Remélem nem 4 órás előzménymesélés lesz. :U

PS2 játékok PSN-en? Szóval most már lehet futtatni őket?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#3) wednesday válasza Akos96 (#2) üzenetére


wednesday
őstag

Lesz majd 3 óra. Ha félévente akarnak kihozni COD-ot, úgyis az lesz.

(#4) g4mer válasza Akos96 (#2) üzenetére


g4mer
senior tag

Nekem is Ghost volt a kedvencem :D

Sic Parvis Magna

(#5) Thome


Thome
addikt

Ez így szar lesz.

(#6) darkarthur


darkarthur
senior tag

Várjuk!

Samsung S23 Ultra 5G

(#7) ProEvoFan válasza Thome (#5) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha szar lesz, ha nem, akkor is megveszik minimum 10 millióan :DDD :DD

(#8) bAtt001 válasza ProEvoFan (#7) üzenetére


bAtt001
addikt

itt már egy ideje nem az a kérdés hogy milyen maga a játék hanem hogy legyen már új mert az előző pár rész pár órácskás története nem tart fenn egy évnyi érdeklődést sem. nem lenne benne multi már senki sem emlékezne rá. az meg hogy gyorsan hozzák az új részeket, hát ha megnézzük pl mw3-at, előzmény lesz, grafika adott, fegyverek adott (lehet raknak bele 2 újat :D) rajzolni kell pár textúrát meg a pályákat megtervezni, nagy vonalakban ennyi lehet a fejlesztés. nem szidni akarom mert akinek tetszik az játsszon vele, lehet csak én nőttem ki az efféle játékokból :)

(#9) cskamacska válasza UnSkilleD (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Háát nézd, nem feltétlenül pótolhatatlanok Zampelláék, van más jó szakember is az iparban, kérdés hogy az Activision által diktált feszített iramban akár egy csapat zseni is mit tudna alkotni.. :(

Egyébként poén hogy egy lap széli pletyiből itt hír lehet. ;]
Óó és még PC rovatba is került a topik, mily nagyvonalúság egy totál elkonzolosodott cím esetében. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#10) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Ghost ftw.:))

(#11) #08052480 válasza cskamacska (#9) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Háát nézd, nem feltétlenül pótolhatatlanok Zampelláék..."

dehonnem :D

(#12) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Reméljük nem lesz olyan xar mint az elöző :))

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#13) Arena87 válasza UnSkilleD (#1) üzenetére


Arena87
aktív tag

Ha jól emlékszem akkor vagy 3csapat dolgozik rajta, szal ilyen szempontból nem lesz gond, de hogy motort még mindig nem cserélték le az is biztos. :DDD :C

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#14) wednesday válasza Arena87 (#13) üzenetére


wednesday
őstag

Azt nem is fogják. Az új konzol generációig biztos nem.

(#15) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Erről még hány bőrt akarnak lehúzni? Egyre szarabb..

(#16) tomic


tomic
addikt

Mint a csillagok háborújában!

(#17) Geffry válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


Geffry
aktív tag

Pontosan ez jutott eszembe nekem is. Nem folytatják a meglehetősen rövid, hangsúlyozom RÖVID, de kalandos akciósztorit, hanem lerágják a csontot újra. Nyilván gondolnak 2012re is amikor az MW4-ben kiderül mi lett szappannal, na meg az elpusztíthatatlan bajszos kapitány is visszatér.

Ettől függetlenül lehet jó, de azért én már nem várok sokat.

[ Szerkesztve ]

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#18) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

meglessük...!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) jegenye77


jegenye77
addikt

A multi része legyen jó és nekem ennyi elég is lenne.A többi nem igazán érdekel.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#20) UnSkilleD válasza jegenye77 (#19) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

a multis résszel aza gond hogy évek óta ugyanaz csak minden részhez csináltak pár új mapot azt kész

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#21) jegenye77 válasza UnSkilleD (#20) üzenetére


jegenye77
addikt

Ez igaz,de ami bevált és jó azt kár lenne elrontani.Itt az MW részekre gondolok.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#22) Boxi88


Boxi88
őstag

Vannak filmek/játékok amiket nem lenne szabad folytatni... :(((

(#23) Archer válasza Thome (#5) üzenetére


Archer
őstag

Ha kiadnának egy üres DVD tokot szép csicsás CoD borítóval, azt is megvennék vagy 2 millióan, ha még játék is van bent az már csak grátisz, úgy meg ne várjon már sokat tőle az ember :DDD

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#24) feka007


feka007
nagyúr

Gondolom enginet megint nem volt idő beújítani a nagy gyártásban.. Sztem a BF3 körbehugyozza majd. :K

#7 ProEvoFan: Már akkor is megvennék 10 millióan az első nap, ha nem is csinálnának játékot, csak kiadnák az üres lemezeket CoD felirattal a borítón.. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) tomic válasza jegenye77 (#19) üzenetére


tomic
addikt

Így van. Bo se próbáltam ki singliben.

(#26) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Állítólag közel 20 órás lesz a játékidő, mivel a boldog óvodáskortól végigkövethetjük Ghost életét. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#27) jegenye77 válasza tomic (#25) üzenetére


jegenye77
addikt

Én se.Minek?Nincs értelme.Ezek a játékok mind tök egyformák.Medal,Battle,Cod egyik közt sincs különbség singliben.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#28) tomic válasza jegenye77 (#27) üzenetére


tomic
addikt

Nem tudom mert nem próbáltam egyiket sem. :D

(#29) Gude


Gude
senior tag

Ezt is kihagyom mint a többit :N

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#30) tomic válasza Gude (#29) üzenetére


tomic
addikt

Nem rossz ez. Nekem se tetszett a BO először de most már megbarátkoztam vele.

(#31) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Remélem lesz gyűjtői változat és hozzácsapnak egy olyan maszkot ami Ghost-nak van. Biztos, hogy megrendelném. :K

(#32) Ryuu


Ryuu
tag

Hát erre kíváncsi leszek. Remélem tényleg nem annyi lesz a játék, hogy felteszem és az intro után máris jön a credits és vége, mert már lassan ott tartunk.

Bár Ghost-ot bírtam a MW2-ben, kíváncsi vagyok milyen lesz vele a főszerepben. Azt is remélem, hogy Ghost-nak lesz hangja is és nem csak néma katonák leszünk. A Black Ops-on kívül más CoD játékban még nem halottam, hogy a főszereplő egy értelmes szót is mondott volna.

Majd meglássuk.

(#33) HS 2142 válasza g4mer (#4) üzenetére


HS 2142
őstag

Hát én ezt nem egészen értem, nem valami kidolgozott figura, szinte semmi nem derült ki róla, mégis simán mindenki kedvence :DDD

(#24) feka007: Ettől független az a meglátásom, hogy Codból így is több fog elkelni, akármennyire lesz gyatra a minősége a BF3-hoz képest. Sajnos.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#34) LucifeI2 válasza Ryuu (#32) üzenetére


LucifeI2
őstag

Szerintem jobban bele tudod élni magad a játékba, ha nem beszél a karaktered.

(#35) tomic válasza HS 2142 (#33) üzenetére


tomic
addikt

Tuti több kel el.

(#36) northmahri


northmahri
tag

Én megegyeztem magammal, hogyha nem cserélik a játékmotort, én nem veszek több codot. Egyszer az életbe látnék egy frostbite rombolás + egy crysis 2 grafikát...nem akarok rohadt részletesen kidolgozott rombolható világot, de azért pl nagyot dobna ha a fedezék elmorzsolódna, rád dőlne egy fal, úgy kéne vkiket ki irtani hogy rájuk robbantod a mennyezetet stb...

Money for nothing and chicks for free! Nem saját felmérés,de ha van időd: http://logout.hu/bejegyzes/djculture/mennyi_memoria_van_a_fo_gepedben/hsz_1-25.html#rel_msgs

(#37) tomic válasza northmahri (#36) üzenetére


tomic
addikt

Ezt én is élvezném!
De míg rekord bevételt termel ez az elavult motor addig sokra nem kell számítani. :O

(#38) Arena87 válasza northmahri (#36) üzenetére


Arena87
aktív tag

Én már egy valve motornak is örülnék. Nem kell nekem csili-vili, se rombolhatóság, csak azt, hogy ha 1golyót kap a fejébe akkor haljon mááár meg. :W

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#39) zuchy válasza tomic (#37) üzenetére


zuchy
őstag

Szerintem előbb utóbb rájönnek, hogy ugyanazt a játékot veszik folyton meg más mapokkal és scriptelt sztorival. Reméljük. Én szerintem már nem sokat lehet kipréselni ebből a franchise-ból. A multi már cod4 óta lényegében változatlan. Legrosszabb esetben a következő konzol generációig nem lesz semmi motorcsere. Ami azért még odébb van.
Szerintem ez a rész már nem fog akkora bevételt hozni. Főleg, hogy már a csapat sem ugyanaz. De ha ez is rekord lesz, akkor nem tudom mi lesz. (Igazából annyira nem hat meg a dolog, csak az irány az nem tettszik.) Majd lesz 2013-ban is DX9.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#40) NOD válasza northmahri (#36) üzenetére


NOD
senior tag

Egy tömeg játéknál nehéz lenne ezt megcsinálni, mw2-nél is rohadt régi gépeken elfutott a game. Crysis 2 meg csili-vili lesz, meg is fogják venni vagy fél millióan.

[ Szerkesztve ]

(#41) LamaCube válasza NOD (#40) üzenetére


LamaCube
addikt

Teljesen igazad van, akik multizni veszik teljesen le....ják, hogy milyen a grafika. A lényeg, hogy normálisan fusson. Crysis 2-t meg vegyék az atom kockák, a millás gépeikkel 60 fps-el.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#42) F34R


F34R
nagyúr

MW2 -vel nem sikerült játszanom , beszerzem mindenképp még a MW3 megjelnése előtt reméljük jónak igérkezik :)

(#39) zuchy

igen elvileg kitolták az XP frissítési dátumát ,így a játékkészítők is még tervbe veszik az öregecske OS-t , valószínűleg futni is fognak rajta (persze gépigény szempontjából nem biztos :)

[ Szerkesztve ]

(#43) tomic válasza zuchy (#39) üzenetére


tomic
addikt

Én még 2 szériát jósolok ebből. De ne legyen igazam.

(#44) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

http://www.findmakarov.com/

Kíváncsi vagyok nagyon. :D

Pletykaszinten azt mondják hogy az oldalnak nem lehet hínni. :) Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#45) BalaNce87 válasza zuchy (#39) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jah már itt lenne az ideje hogy rájöjjenek:) de még nem sikerült nekik, talán még 5 rész azt majd utána, azért látom egy két ember már kezd megtérülni és kibírja hogy nem veszi meg ahogy kijött.:DDD aztán 1-2 hónap eltelik és el is felejti hogy kijött, eltűnik az érdeklődés.
Ide mondjuk felesleges új motort csinálni pláne multihoz, már mindenki tudja hogy menni fog a gépén a jól megszokott bugokon dolgokon nem fognak változtatni, az már nem is cod lenne.:)
Nem féltétlen motor csere kéne ide, hanem egy továbbfejlesztett változat, pl cod2 sokkal életszerűbb volt, mint a waw mégis 3 év van köztük, waw az nagyon mű, a fegyverek mindenképp. Persze idáig is továbbfejlesztés történt csak ez alíg látszott meg, cod4-be az árnyékok dobtak sokat az összképen meg létrejött a minden csillog effect, többi nem sokat változott, ha lenne benne némi fizika, az valamivel változatosabbá tenné a játékot, de a szavatossága ettől még nem nőne meg. Ha ez is rekord lesz ami valószínű, akkor folytatják tovább azt amit eddig is, alap szint (változatlan) A kategóriás áron. Hiába panaszkodnak hogy dx9, nincs grafikai változás, ha a végén megveszik aztán játszanak vele ahogy ezt teszik több éve, én mondjuk pont nem erre panaszkodnék hanem maga a játékon kéne már valamit változtatni, komolyabbá tenni és elfelejteni ezt a festhetem a fegyveremet, és a rengeteg perket (4-be pont elég volt amennyit tettek) amik a kevésbé jó játékosoknak kedveznek, ebből látszik hogy nincs semmi ötletük, ezért túlzsúfolják szükségtelen dolgokkal.
Igazából ezen már semmi sem segítene, ennyi rész után már nem lehet újat csinálni, csűrni csavarni lehet, de az nem vezet sehová, plusz a singlet szerintem kukázni lehetne lazán, és akkor még nem is lehetne arra fogni hogy pc-re port fog kijönni, mert sokan letölik.

[ Szerkesztve ]

(#46) LamaCube válasza BalaNce87 (#45) üzenetére


LamaCube
addikt

Teljesen egyetértek veled. Mondjuk, ha jó lesz a multija, akkor megveszem :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#47) oriic válasza oriic (#44) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na mégse az történt amire vártak emberek.

Egy videót kaptunk:
[link]

Live-Die-Respawn

(#48) LamaCube válasza oriic (#47) üzenetére


LamaCube
addikt

:(((

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.