Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juhig12


juhig12
tag

ez jó lett, de sztem nagyon próbálják kompenzálni a bf3at...
fura, hogy 2007es motorral még mindig ki lehet adni játékot :D

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

júúúúúúúj ez nagyot fog szóóólni :DD :DD

All→M8

(#3) balcsy válasza juhig12 (#1) üzenetére


balcsy
aktív tag

hát igen, vicces. És szerintem lesznek látható nyomai is. De azért biztos vagyok benne hogy igényesen meglesz csinálva a játék.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#4) Tibor92


Tibor92
tag

Nagyon hangulatos videó, mostmár gondolkodom BF3, vagy MW3..
Egyre jobban bejön a MW3..Nem úgy, mint a bugos, laggos BF3...

Tetszik a videó nagyon. :R

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#5) Slystyle válasza juhig12 (#1) üzenetére


Slystyle
őstag

Teljesen ezen a véleményen vagyok én is. Semmi grafikai újítást nem látok az bo-hoz képest, sőt mw2 szintű szerintem. Azért remélem kellemeset fogok csalódni a késztermékben.

(#6) Polllen válasza juhig12 (#1) üzenetére


Polllen
nagyúr

ööö mit akarnak kompenzálni? :DDD

Gondolom a single hozza a szokásos adrenalin bombát néhány órában. :)

A grafra: Elméletileg az mw1-2 motorját fogja használni a játék. A bo a cod5 motorját túrta fel, nem túl nagy sikerrel. Legalább ugyanúgy fut majd.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) Levi9516


Levi9516
csendes tag

Aki nagy CoD fan annak tuti be fog jönni, de azért tényleg javíthatának már a grafikán.

(#8) Shodan válasza juhig12 (#1) üzenetére


Shodan
addikt

és ezaz hogy még mindig milyen jól muzsikál. Nem úgy mint az a másik bughalom.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#9) juhig12 válasza Shodan (#8) üzenetére


juhig12
tag

a bf2? :D

(#10) Shodan válasza juhig12 (#9) üzenetére


Shodan
addikt

:N

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#11) capulet75


capulet75
addikt

A CoD single mindíg jó. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#12) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát nálam inkább az mw3, mint a bf3... Nem csak azért, mert az mw3 futni fog a gépemen, hanem szimplán a grafika, a hangulat, meg a multi miatt. Ha olyan multi lesz benne, mint a cod4-ben (dedikált szerverek), akkor azt hiszem megveszem. :K
A bf3 eddig nem győzött meg, főleg úgy hogy nem lesz steamen sem. :(

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13) ViZion válasza Sub-ZeRo (#12) üzenetére


ViZion
félisten

Hangulattal BF-nél sincs gond, csak kicsit kevesebbet kellene költeni reklámra, és a megtakarított pénzt a béta alatt kiderült hibák javítására kellene fordítani... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14) feka007


feka007
nagyúr

Jó lesz ez a single.
Csak a multiból mintha még nem sokat mutattak volna..

(#15) #41133696 válasza Tibor92 (#4) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát mi tegnap döntöttünk haverral, én személy szerint kihagytam a RO 2 -t Ő nem, mind ketten megvesszük a BF3 -at, és tegnap azt beszéltük éppen, hogy Dead Island helyett MW 3 -at veszünk :) Így tudunk abban is Coop-ozni na meg multizni, meg BF3 -ban is :) Meg én egyébként is megvettem volt az MW 3 -at MW1 , MW2, WAW, BO mind meg van. Csak BO -ból még a Zombis DLC nincs, de az ráér, van helyette L4D1 & L4D2. Majd ha le lesz árazva a BO 4. DLC-je ;]

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Wow, pörgős a trailer, a single-t mindenképp végigtolom majd. :) :R

Live-Die-Respawn

(#17) Ryder62


Ryder62
őstag

Ez a kitalált 3. világháború szerintem ütni fog. Ahogy elnézem elég sok helyszínt bejárhatunk majd európától kezdve amerikáig. Azért a lángoló felhőkarcolók vagy az összedőlő eiffel torony hatalmas látvány lesz.

Egyébként nekem nem a grafikával van a bajom sztem az megállja a helyét. Hanem a statikus dolgokkal. Túlkép nincs benne fizika, a robbanás effektek semmitmondóak. Mert mikor felrobban mellettünk egy autó vagy gránát, nem repkednek a körülöttük lévő dobozok vagy kisebb tárgyak és ráadásul a karakterre se hat max kicsit piros lesz a képernyő. Meg a rombolhatóság hiánya is kicsit kezd érződni. Mert szétlövök egy falat legalább hullanának darabkák belőle és lehetnének nyomok is. Mert ez olyan műanyag, semmilyen hatást kellt.

Valószínűleg ha akarták volna akkor ezeket bele tehették volna, vagy javíthattak volna egy két dolgon. De gondolom minek mikor úgy is megveszik meg a multiban úgyse ezeket nézik.

Jah és engem a multi hidegen hagy. Azért a steames Black Ops ingyen hétvégét kipróbáltam, az tetszet egyrészt a kevesebb csaló miatt másrészt meg nem anyázik mindenki.

Csak a cod4-el toltam egy darabig multiban de a sok kis tizenéves csaló p*cs, és anyázó hülyegyerekek rendesen felidegesítettek. Bár mit is várok egy magyar tört szervertől...

(#18) fasirTTT válasza juhig12 (#1) üzenetére


fasirTTT
őstag

mert ha új motort csinálnának, az idő, és az pénzkieséééééééééss azt meg nem engedheti meg magának az "aktivizsön" ;]

(#19) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Jó kis bemutató,reméljük a játék is ilyen jó lesz.

06-3o/9759I39

(#20) feka007 válasza fasirTTT (#18) üzenetére


feka007
nagyúr

Ha ezt is fel tudják úgy húzni, mint a CoD4-hez képest az MW2-t, akkor sztem nem lesz gond a grafikával. Mondjuk fizikát már rakhatnának bele, mert az gáz, ha még mindig nincs, meg nem is értem mi az akadálya. Betolnának egy Havoc-ot azt kész

(#21) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Jól néz ki. :K

(#22) sirzollee


sirzollee
tag

Jó lesz ha már kijön az MW3+ a BF3,mert már vicketnek az ujjaim rájuk!!!!Látványos trailer az biztos :C

(#23) Silenzio válasza juhig12 (#1) üzenetére


Silenzio
addikt

Szerintem az sokkal furább, hogy ez még mindig a Quake 3 motoron alapszik. Szerintem mondjuk pofás. És az is furább, hogy még mindig a Crysisnak van a legszebb grafikája PC-n. 2007? :Y

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#24) feka007 válasza Silenzio (#23) üzenetére


feka007
nagyúr

Sztem a Crysis 2 DX11-ben azért ütötte, legalábbis belső tereken biztos.

(#25) Gaboo007


Gaboo007
aktív tag

Egy újabb rókabőr. CoD4 óta nem volt előrelépés, mintha csak a NFS-t látnám minőségben és mennyiségben is! Minden évben jön menetrendszerűen, ez kell a népnek...

[ Szerkesztve ]

(#26) Norb3rto válasza Tibor92 (#4) üzenetére


Norb3rto
senior tag

BF2 szintjét tuti hozni fogja ;]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#27) Silenzio válasza feka007 (#24) üzenetére


Silenzio
addikt

Belső tereken igen. Dinamizmusban viszont egy rakás szar volt. A homokzsákok be voltak betonozva, az egyben darabonként szétszedhetők. A fákat a motor kikapcsolta, ha ellőtted, nem hatottak rájuk a robbanások és a 3d-snek mondott ágakat a motor remegő grafikával és 6 fps-sel mozgatja (nézd csak meg). A dx11-nek meg semmi lényegi hatása, hiába van tesszeláció a házfalakon, ha csak 2 méterről kivehető, 17 fps mellett. Hacsak az nem, hogy még egy 400 ezer Ft-os Mars II vga-n is beszaggat a katedrálisos pálya elején a háztetőn. Még a tesszelált keréknyomok is gagyik ahhoz képest, ami az első részben van, ha azt textúrapakkal nyomod dx9-ben!

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#28) Gaboo007 válasza Silenzio (#27) üzenetére


Gaboo007
aktív tag

Meglátszik a Crysis 2-n is hogy konzolos port! Sajnos amíg egy játék multiplatform és a játékok nagy része az, addig nem is kell csodát várni. A RAGE-t is elintézte rendesen a két konzol... :)

[ Szerkesztve ]

(#29) aram01 válasza Silenzio (#27) üzenetére


aram01
nagyúr

legalább nem lesz nagy gépigénye sok user ennek fog örülni a legjobban,bár már 2011 van nem 2007 :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#30) leonejoci2


leonejoci2
tag

MW,MW2.....tökéletes,játszható,csúcsszintű játékok minden tekintetben!
...Szerintem.....MW3 várunk nagyon!
:C

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#31) aram01 válasza leonejoci2 (#30) üzenetére


aram01
nagyúr

"tökéletes,játszható,csúcsszintű játékok minden tekintetben" :Y te egy fan vagy ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#32) keIdor válasza juhig12 (#1) üzenetére


keIdor
titán

És a DNF?:D 10 éves motor vagy több.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) leonejoci2 válasza aram01 (#31) üzenetére


leonejoci2
tag

Szeretem az igényes játékokat.Sajnos nincs sok időm van játszani :(.

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#34) Prof01


Prof01
veterán

Jó videó, már várom a játékot! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#35) sittes79


sittes79
addikt

Szkripthalmaz 5 éves grafikával...ne már...kinek kell ez még?

(#36) Gaboo007 válasza sittes79 (#35) üzenetére


Gaboo007
aktív tag

Van még elég madár! Ezt még pár évig el lehet adni minimális energia ráfordításával. :) Csak egy történet kell néhány új fegyver és persze néhány perk és killstreak a multiba hogy az is élvezze aki nem tud célozni.

[ Szerkesztve ]

(#37) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Eszméletlen hangulatos.Egyjátékos módban még mindig a COD a király!?Ennek ellenére a konkurenciát már megrendeltem :)

[ Szerkesztve ]

(#38) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Jó lesz ez a game csak sajnos az engine már megkopott. BF 3 ellenfele biztos nem lesz mivel teljesen különböző a két játék. Maximum azok fogják venni akik fanok illetve gyengébb PC-vel rendelkeznek. Viszont ha valós háborús helyzetben akar részt venni az ember akkor egyértelmű hogy BF 3. :K

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#39) feka007 válasza Silenzio (#27) üzenetére


feka007
nagyúr

Fizika konzol miatt gagyi lett, de az összhatás mozgás közben rohadt jó volt sztem DX11-ben. Élsimítást, AF-et, blurt százszor jobban használta az 1-nél, fény-árnyék effektek is sokkal jobbak lettek. Maga a single meg sokkal jobban meg lett sztem csinálva, sztem jobban tették, hogy nem az 1-et meg a Warheadet folytatták. Csak a multi elég gyenge lett, az sokkal jobb volt az előzőekbe, próbáltak vmi CoD-os játékmenetet, de elég ótvar lett

(#40) Polllen válasza Butcher-HUN (#38) üzenetére


Polllen
nagyúr

Meg azok is, akik szeretik az utcai közelharcot. ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#41) Butcher-HUN válasza Polllen (#40) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Igen igazad van abban nagyon jó lesz az MW 3 illetve akik szeretik az árkád pörgős akciókat ;)

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#42) EneMy84


EneMy84
tag

Szerintem nem nagy duranás a singel triler.

"To achieve Victory we must. Massour forces at the hud out all power & Movement the enemy's 'centter of gravity "Von clousewitz"

(#43) Góliát


Góliát
senior tag

Elég ütős videó. :C

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#46) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Megvan a cod-ok többsége... de bevallom derekasan beleuntam ugyanazokba a karakterekbe mint 2 éve... ugyanabba a játékmenetbe csak most a jelenbe és nem a múltba... :(
Új engine, teljesen új történet... kicsit nagyobb tér, nem scriptelt darahalom, és megveszem megint! :K
De természetesen aki még nem unta meg annak sok sikert hozzá! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#47) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nagyon fain lesz a trailer alapján. De 1:10 nél a fekete 7 es bmw befigyel :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#48) oriic válasza Cybertrone (#46) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez után is lesz COD le merem fogadni, abban talán majd lesz újdonság is.

Live-Die-Respawn

(#49) feka007 válasza Mr.Grincs (#47) üzenetére


feka007
nagyúr

Az nem baj, csak vezetni ne lehessen, BO-ból elég volt a járművezetésből a motoros résznél :D

(#50) peetmaster


peetmaster
senior tag

Tudják, hogy kell felhergelni a jónépet! Már csak 1 hónap... :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.