Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tituka


Tituka
senior tag

kár... :O

igaz, inkább koncentráljanak a teljes verzióra
nehogy adj isten elcsússzon a megjelenés :D

Skizofrén vagyok, és én is...

(#2) darkarthur


darkarthur
senior tag

Ezt eddig is tudtuk sztem, h nem lesz demó. Azonban eddig, ha jól emlékszem arra hivatkoztak, hogy minek demó? Úgy is ez lesz az év játéka :DDD
Már nem kell sokat várni! :)

Samsung S23 Ultra 5G

(#3) boeing


boeing
senior tag

42 nap.

(#4) LackoMester


LackoMester
addikt

hát azért mondjuk jó lett volna egy kis Demo,de ha nem akkor nem...talán valahogy kibirom novemberig :U nagyon-nagyon game lesz :K

Boeing-nehezen tudom elképzelni,h.november 10-én a kazedben lesz,mivel Európában csak 13-án jön.....ha csak nem w.,de a multi ott nagyon kétséges lesz-egyszerü meg kell venni,ez megéri :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#5) nrgia válasza darkarthur (#2) üzenetére


nrgia
őstag

:K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#6) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ez csak azt jelentheti hogy k..ára elbízták magukat...

(#7) GrG1210


GrG1210
aktív tag

no sebaj ha nem lessz demo , akkor 2havi kajautalvány , és megyek is a "teszkóba" asszem most inkább nem sört veszek belőőle ;]

(#8) DeSanto válasza GrG1210 (#7) üzenetére


DeSanto
őstag

Lehet kevés lesz az a 12 ezer.
Árat is növelni akarnak. :F

(#9) LackoMester


LackoMester
addikt

már elörendeltem 39.90 euróért :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10) GrG1210


GrG1210
aktív tag

nem kell nekem a gyüjtői kiadáás , csak a sima , legyen egy tokban , meg legyen hozzá CD kulcs ami a lényeg , és én is úgytudom , hogy csak oan 10-11e. körül lessz. legalábbis remélem.

(#11) BiP


BiP
nagyúr

Elég kétélű dolog ez a 'demo csak megjelenés után'. Az igaz, hogy több idejük marad a játékra, ez pozitív, viszont nem lehet kipróbálni a játékot megjelenés előtt, tehát biztos többen veszik meg egyből mint demó nélkül.
Ez egy jó játék esetében (mint valószínűleg ez is) nem okoz gondot, de ha félresikerül egy játék, az csak lehúzás azoktól, akik bíztak benne, de a demó alapján teljesebb képet kaphattak volna.

(#12) feka007


feka007
nagyúr

Aha, 4-nél mégis volt demó, sőt, eddig sztem minden résznél. Most mennyi idő összedobni egy demót, 1 óra? :U Kiszedik/letiltják belőle ami nem kell azt kész, ne mondják már hogy heteket elvesz.. Nameg ugye megjelenés előtt 1-2 héttel már eleve kész kelll lennie a végleges változatnak, utána meg csak beleférne már 1 demó pár nappal a megjelenés előtt.. Talán az áll a háttérbe, hogy ne tudják a demó alapján kitanulni a hackerek a törést, és akkor csúszik pár napot a feltörés.
Na ez miatt tuti nem rendelem elő, inkább betesztelem a netes verziót majd, aztán ha olyan akkor jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#13) CptMisi válasza BalaNce87 (#6) üzenetére


CptMisi
őstag

szerintem is, eddig minden CoDnál volt demo szerintem...de nem az az egy óra teszi tönkre a játékot :N

feka007: csatlakozom :K

BiP: laptopon menni fog? :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#14) Gomez86 válasza feka007 (#12) üzenetére


Gomez86
őstag

"Na ez miatt tuti nem rendelem elő, inkább betesztelem a netes verziót majd, aztán ha olyan akkor jöhet."

Egyetértek! MP-hez úgy is kell Cd kulcs szóval megveszem majd, de úgy biztos nem hogy nem próbáltam ki előtte...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#15) BalaNce87 válasza feka007 (#12) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szerintem maga a 6. rész összeállítása se volt nagy munka, a motor adott volt sőt az egész játék, csak amit hozzátettek az kevés, ezért maga a játék is kijöhetett volna fél évvel a normál megjelenés előtt. Demo meg jöhetett volna, mert így megjelenés után nem sok embert fogok tudni felsorolni aki leszedné demot...

[ Szerkesztve ]

(#16) feka007 válasza BalaNce87 (#15) üzenetére


feka007
nagyúr

Első CoD óta azt a motort fejlesztik tovább az egyes részeknél, szóval azzal eddig se dolgoztak sokat. A 2-nél csináltak egy DX9-es motort hozzá, azt kész.
A mostani részbe a fizika lesz végre jó. Grafikát a konzolok határai miatt már nem nagyon húzhatják amúgy se...

[ Szerkesztve ]

(#17) BalaNce87 válasza feka007 (#16) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mondjuk az csak nekünk jó hogy nem húzzák a grafikát, mert akkor elmegy a gépen is, persze ez vmilyen szinten vissza is tartja a fejlődést, bár már megérdkezett az első dx11-es kártya. Lényegében 2007 óta nem volt olyan játék ami ne ment volna jól, mert a grafika se fejlődött sokat, meg ugye most jönnek a folytatások és azoknak is ugyanaz a grafikája mint az elsőknek, ami nem baj mert azoknak is szép volt.
Akkor nem igazán értem mihez kellett 2 év hogy kiadják, ha a motor és a játékmenet nem változott, csak egy két + ment bele. Igaz most évente jön ki.

[ Szerkesztve ]

(#18) feka007 válasza BalaNce87 (#17) üzenetére


feka007
nagyúr

CoD4-et is két évig csinálták. Mondjuk azzal azért több munka volt gondolom a váltás miatt. És utána még ki is adtak 7 patchet, az első 3at egymás után 1 hónapon belül.
Remélem ha már ezen nem kellett sokat agyalniuk hogy milyen legyen, akkor rendesen be lesz fejezve, és nem csak a hatodik patch után lesz jó.

[ Szerkesztve ]

(#19) DeSanto válasza BalaNce87 (#17) üzenetére


DeSanto
őstag

Azért a cod2 nagy újítást hozott ám.
Nagyon sok vasat megizzasztott sőt nekem a 6800GT-vel éppen hogy játszható kategória volt.
Persze csak a menüben át kellett váltani Dx7-re de akkor meg nem volt olyan szép.
Szóval volt olyan a cod sorozatban is ami ette a vasat. :D

(#20) BalaNce87 válasza DeSanto (#19) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát a cod2 grafikája már elég szép volt dx9-be aztán jött a cod4 aminek vmivel felturbozótt volt a grafikája szebb árnyékok és stb. Hát az 1-hez képest tényleg telejesen megváltozott, lényegében egyszerűbb lett, nem okozott nehézséget a fegyverek használata és még sorolhatnám. Igaz én a 2-vel toltam a legtöbbet.

[ Szerkesztve ]

(#21) BiP válasza CptMisi (#13) üzenetére


BiP
nagyúr

:) Ha lesz demó, ki lesz próbálva. A vas ma jött meg.

(#22) Fortissimus


Fortissimus
őstag

mar csak egy bo honap...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#23) feka007 válasza Fortissimus (#22) üzenetére


feka007
nagyúr

Jöhetne demó egy hónap múlva, hogy ki lehessen próbálni.. Kéne indítani egy petíciót. :U

(#24) lovag05 válasza feka007 (#23) üzenetére


lovag05
aktív tag

Addigra már kinn lesz a másik verzsön is... :U

So many demons, so little time...

(#25) feka007 válasza lovag05 (#24) üzenetére


feka007
nagyúr

Max ilyen 3-4 nappal lesz kint előtte.. De mondjuk 2 héttel előtte még kiadhatnának egy demót. :U

(#26) <NewL>


<NewL>
addikt

pfuu nagyon király ez a játék. tegnap este nézegettem róla pár videót. nem játszottam már vagy 2 éve játékkal,utoljára a cod2-őt nyomtam jó 2 évig,imádtam. de ez most nagyon tetszik.

szerintetek egy ilyen laptopon valahogy eldöcögne ez a játék. jövő hónapban veszek egy ilyet,ettől sokkal több pénzt nem nagyon akarok most gépbe ölni,csak kíváncsiság képen,elmenne szerintetek. vagy sokkal nagyobb lesz a gépigénye mint az első résznek?
sose játszottam még full grafikán,nem nagyok az igényeim... :)

There's an app for that

(#27) Fortissimus válasza <NewL> (#26) üzenetére


Fortissimus
őstag

hasonlo lesz a gepigenye a WaW-hoz sztem

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#28) Ice!?


Ice!?
őstag

"Majd a megjelenés után előveszik és összedobnak valamit, bár addigra már az előrejelzések szerint "mindenki" a teljes változattal fog játszani." - Hát ez a mondat nekem nagyon bejön. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.