Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Amit en ebbol lattam, az kb. tipikus allami "ne szemetelj" szintu szajbaragos hulyeseg volt. Az ilyeneket az ertelmesebbje ugyis megerti, a tobbin meg nem fog segiteni.

Egyebkent szerintem nagyreszt nem a csak a tomegeken mulik egy orszag, hanem a vezetokon, szvsz ha a tomegek mindent jol is csinalnak, ha a vezetok mindent elcsesznek, akkor tokmindegy.

Mondjuk ez a "van segitsegunk - az EU" szamomra eleg meredeken hangzik. Egyebkent ez a kezdemenyezes tenyleg jo, csak kicsit mas formaban kene.

[ Szerkesztve ]

(#2) raczger válasza ipavlidu! (#1) üzenetére


raczger
őstag

Egyáltalán nem hülyeség, mert ha körbenézel, nem csupa 130-140-es IQ-jú embereket látsz, akik mögé látnak a dolgoknak, és én is megtudtam ebből a majdnem 80 részből sok új hasznos dolgot.

Bizony, ezért mondtam, hogy nem elég egynek, hanem minden egyes embernek. Én még egyenlőre embernek nevezem a vezetőket is, tehát ők is beletartoznak a dologba, és ezt szemlélteti is a képmese.

mod: nem meredek, lehet nem felhőtlen az eu, de mindenképp egy olyan segítség, mely a csatlakozás nélkül talán nem is kaphattunk volna semelyik államtól, és szerintem a forma teljesen jó, csak mindenkinek látnia kellene, és elgondolkozni, hogy akkor hogy csináltam eddig, és hogyan fogom tovább csinálni, persze persze, sok cégvezető igazgatónak a profit a lényeg de ő is ember, vannak érzései és lelke, így lehet, hogyha belegondol jobban, hogy ezzel akár százak életét taszítja a nyomorba lehet jobb lenne fizetni azt a valamit, és a 100 négyzetméteres medence helyett csak 80 négyzetméterest építene

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#3) Wolverine válasza ipavlidu! (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Nézz a "szájbarágós hülyeség" mögötti tartalomra és aztán mondd, hogy mindenről hallottál, amiről szó volt, és mindent pontosan tudsz a felvonultatott témákról.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) Dzsozi0öt


Dzsozi0öt
tag

Ahhoz, hogy Mo.-jobb legyen a helyzet még jó pár évnek el kell telni. :O
A vezetőkről meg inkább ne is beszéljünk. Románia miért előzött már meg minket? De nem is az a baj, hogy megelőzőtt hanem, mi állunk egy helyben!

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#5) cs0nt1ka


cs0nt1ka
csendes tag

Volt "szerencsém" látni az írásban említett műsort aminek szövegét az Index-es Tóta W. Árpád írja potom 160 millió Ft. állami támogatásért így a függetlensége, objektivitása és ezáltal a hitelessége is erősen megkérdőjelezhető. Ráadásul Tóta W. indexes naplóbejegyzéseiben előszeretettel gyalázza a katolikus egyházat, a nemzeti érzelmű politikát, a konzervatív értékrendet is. Többek közt II. János Pál pápa halálával is viccelődött. Egyszóval ez nem több mint fizetett propaganda.

Az írásodat elolvasva megállapítom, hogy van hatása az említett műsornak mégpedig az, hogy a hozzád hasonló naív, a politikában kevésbé jártas emberek bekajálják ezt a demagóg szöveget.

Magyarország ettől a műsortól nem fog megváltozni mivel mint ahogy mondani szokták: a fejétől bűzlik a hal és éppen a Tóta W. Árpádhoz hasonló a hazug agitátorok érdeke, hogy a jelenlegi állapotok fennmaradjanak.

[ Szerkesztve ]

(#6) spirit007


spirit007
senior tag

"De persze ha mindenki ragaszkodik az eddig megszokott életmódjához marad minden ugyan ilyen rossz....

Hát ez jó !
Mindenképp ragaszkodok a napi ~10 óra munkámhoz és ahhoz , hogy a bruttó bérem felét elvigyék járulék/adó címén ....

(#7) raczger válasza spirit007 (#6) üzenetére


raczger
őstag

nem kell rosszul értelmezni, te is tudod, hogy nagyon sok a feketemunkás, és adócsaló, stb..., nem is írom tovább, nem kell rosszul vagy félreértelmezni, pláne direkt

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#8) raczger válasza cs0nt1ka (#5) üzenetére


raczger
őstag

értem, de tőlem akárki fizetheti, ha egyszer igazuk van, és nagyrészt valóban úgy van ahogy azt elmondják, és valóban úgy jó lehetne, ahogy ott elképzelik, az hogy másokat, vallásokat gyaláz az az ember, megint más kérdés, bár én nem ginném hogy ilyet tenne, hisz a műsor alapján hinném hogy nem egy hülye törzsgyökeres ateista

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9) Gergello


Gergello
addikt

3 részt néztem, de most vettem ki, mert elhányom magam. Ez nevetséges. Egyáltalán kinek szól? Ezt a nagy tisztességről szóló maszlagot a politikai vezetőknek kéne mutogatni. Fent lopnak csalnak hazudnak, nekünk meg ezt mutogatják...

(#10) yash


yash
senior tag

Szerintem hatalmas nagy poén és ugyanakkor tanulni is lehet belőle... a 17-es rész nekem személy szerint nagyon tetszett... és a nyelvezet... ha meseként nézed, tök jó :)

(#11) raczger válasza Gergello (#9) üzenetére


raczger
őstag

Nem csak nekik, mindenkinek, bizony, sok pénz lopnak el ők, de ha nem lopnának semmit, nem biztos, hogy akkor már jó lenne, hisz nem csak ők lopnak, hanem sokan mások is azzal, hogyha munka heéyett segélyen élnek, vagy minimálbérre bejelntve keresnek száezreket, vagy milliókat, stb..., az, hogyha te még ezt nem érted meg sajnálni tudlak, mert igen is van értelme, és nem kell mindennél csak a rosszat meglátni, mindenhez passzívan, és negatívan hozzáálni, mert hogy fogsz így Te személyesen hozzásegíteni környezeted, MO. fejlődéséért! Ne csak felületesen, és ne csak egy nézőponzbólvizsgáld meg a dolgokat, próbálj a tényekre támaszkodni, és nem arra, hogy azt hallottam, és ő így mondta, meg nézz körül néha magad körül. Csak ennyit tudok számodra mondani.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#12) Wolverine válasza cs0nt1ka (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

1. Írta. A sorozatnak rég vége van.
2. A költségvetés 100%-a aligha ment el Worluk fizetésére :U Az animációs filmek meg nem olcsók.
3. Tótának alapvetően az egyházakkal van baja, meg a fanatikus hívőkkel - ha tényleg olvasod a blogját, ez leeshetett volna. Ugyanígy a nacionalistákból is az elvakult fanatikusokat szokta savazni. Hazug agitátorok meg minden politikai oldalon vannak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) DArchAngel válasza Gergello (#9) üzenetére


DArchAngel
tag

Nem csak fenn lopnak, csalnak, hazudnak.
Mellesleg nem csak erről szól. Hanem arról is, hogyan kellene egy értelmes állam felelős polgáraként a politikához, a felelősségvállaláshoz állni.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#14) Gergello válasza raczger (#11) üzenetére


Gergello
addikt

Amilyen emberekről írtál, azokra szerinted hatni fog ez? A passzivitás nem tudom, hogy jön ide? Nah mindegy, biztos megtalálja magának a műsor azt a szemellenzős közönséget akinek szól. ;)

(#15) raczger válasza Gergello (#14) üzenetére


raczger
őstag

Kire fog hatni azt nem tudom, de valahol, és valamikor valamivel el kell kezdeni a dolgot, mert talán egyszer ott fent is rájönnek a nagyok, hogyha ezt tovább fojtatják nem lesz mit ellopni, na mindegy, nem tudom, hogy az EU egyik legkorruptabb országából lehet-e tisztességes ország...

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#16) he7edik. válasza cs0nt1ka (#5) üzenetére


he7edik.
addikt

Uram!
Önnek teljesen igaza van :R

Égő szöveg a flém vázon

(#17) sanzi89


sanzi89
addikt

Ha a fele úgy lenne a valóságban, mint a "rajzfilmekben" már sokkal előrébb lennénk...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.