Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bostone


bostone
addikt

Az irányítás nehézségeivel vitatkoznék. Megszokás kérdése, de kijelzőn is lehet eredménykéket elérni. Számomra a kontroller használata kevés sikerélménnyel járt.

Nem vagyok benne biztos, de a mintha megjelent volna nehány video, ahol a júzerek windows 8 alatt futtatják a játékot.

(#2) alevan válasza bostone (#1) üzenetére


alevan
őstag

Mivel a Windows Store-ban is megjelent. De tudtommal csak Windows 8 és Windows Phone ellet rak be.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) Blyan


Blyan
félisten

Ótvar egy sz.r. :D Megvettem w8-on... inkább Xbox játékra kellett volna költenem. :) :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5) Piziii


Piziii
tag

Lehet ps3 kontrollerrel játszani?

(#6) #86973952


#86973952
törölt tag

Köszi a tesztet, pont most merült fel bennem ez a játék. Elég felemás érzésem lett. Majd ha leviszik az árát akkor talán megveszem. Így teli áron, a leírás tükrében nekem nem éri meg. Köszi még egyszer.

(#7) golyós


golyós
őstag

Szeretem a játékot de multiplayerben gyakorlatilag esélytelen vagyok bármire is.16-os szinten vagyok és az ellenfelek általában 48-as szinten mozognak.Lelőni őket szinte lehetetlen, ők viszont futtában, kilométerekről kilőnek 1-2 lövésből míg én 8-10 lövésből sem tudom őket likvidálni.
Nálam ez egyértelmű csalódás.
A küldetések jók viszont van 1-2 olyan pálya aminek 15-20-szor is neki kell futni mert nehéz.pl: clear all room
itt 7 sec van egy küldetésre ahol egy páncélos-egy detonátoros és egy túsz fejéhez fegyvert fogó terrorista mellé még 1-2 sima harcos is bejátszik.7 sec alatt lehetőleg 1 lövéssel likvidáld őket.
Ami viszont tetszik, hogy rontás után nem ugyan az a pálya jön vissza hanem random keveri a pályákat, tehát nem könnyű betanulni.
A sniper küldetések is nehezek főleg amikor a csapatot kell védeni és 90%-os pontosságot kér időre. Rengetegen jönnek.
A többi részével nem játszottam de lehet, hogy benevezek azokra is mert összességében jó, nem könnyű végig hanem néha bekeményít, így küzdeni kell végig.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#8) bostone válasza golyós (#7) üzenetére


bostone
addikt

A multiban leginkább a fejlövések célravezetőek. Érdemes fejleszteni a fegyvereidet. Távcső, hangtompító, tárkapacitás... Némelyik a pontosságot helyezi előtérbe, némelyik a sebzésben segédkezik. Ugyanakkor az elért sp pontjaiddal a kiválasztott harcmodorhoz (assault, sniper, heavy, recon) választhatsz extrákat.
Érdemes végigvinni a kampányt, mert egy viszonylag jól felszerelt katonával indulhatsz a multiban, a küldetések befejeztével.
Akikkel ott találkozol, jó részük az előző részekben szereztek gyakorlatot, vagy eleve járatosabbak ezen a téren, így nincs mit csodálkozni, ha a hardcore gamerek céllövöldének használják a pályát. Vannak, akikkel nem érdemes felvenni a harcot, de időnkét izgalmas meccseket lehet vívni.

(#9) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Az XBOX360 szintű megjelenítés erős túlzás, de valahol az első és a második box között lehet látványban.
Amúgy meg bugos, összecsapott, a spawn rendszer ratyi, és nincsenek kibalanszolva a fegyverek. Várom az update-et.

[ Szerkesztve ]

(#10) Fitzgerald válasza Fitzgerald (#9) üzenetére


Fitzgerald
veterán

*A mapok kicsik és kevés van belőlük, és az egyetlen értelmes játékmód a CTF egyenlőre. Valami conquest-szerű módott azért illene belerakni egy mai, modern FPS-be.

[ Szerkesztve ]

(#11) Alien!


Alien!
senior tag

bár kevés játék tetszik androidon, de ez jó lett.

a multit z2 tableten nyomom Dual Shock-al, de szvsz messze nem olyan jó a gamepad-es irányítás mint pl egy Codnál.. Még 100% érzékenységen is nehézkes a mozgás, szemrehúzott fegyverrel meg konkrétan lehetetlen célt követni, szerintem így próbálták kiegyenlíteni az erőviszonyokat. A gombkiosztás botrány, de legalább nem variálható, a késelés meg egyenesen vicc.

viszont közelít egy konzolos multi lövöldéhez és ez már haladás.

(#12) Vasinger! válasza #20749568 (#4) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szokták ennyire akciózni ezeket? Itt úgy néz ki, hogy még egyszer sem volt akcióban. Az a baj, hogy a régebbiek se voltak igazán sajna, pedig 1 dolcsit adnék érte, többet nem.

[ Szerkesztve ]

(#13) jonnyjoker01 válasza bostone (#1) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

+1 Jobban játszok tapizósan mint konzollal :DDD

Üdv. Johnny

(#15) jonnyjoker01 válasza #20749568 (#14) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na de mikor kezdék el akciózni... Vagy fél év után :U

Üdv. Johnny

(#16) bostone válasza jonnyjoker01 (#13) üzenetére


bostone
addikt

Sajnos esetemben, ez nem azt jelenti, hogy túlzottan sikeres lennék, de ennek ellenére el vagyok vele egy félórára. Vagy többre. :) Nekem megérte a a befektetést, hogy nem vártam meg a leárazást, holott minden alkalmazásom 1-2 dollárra rúgott eddig. Ami különösen pozitív, hogy nincs iap. Nem is hittem, hogy ez előfordulhat még a történelemben, némileg tartok is tőle, hogy még bekövetkezhet a bevezetése.

A pályák mérete, a 6-7 perces játékmenethez viszonyítva, szerintem ideális. Így is előfordul, hogy az idő javarészét futkosással töltöm.
Az mondjuk tényleg zavaró, amikor sokadjára dob az ellenfél fegyvere elé. Még annyit sem tudok mondani, hogy járókeret, és újra halott vagyok.

Megboldogult fiatalkoromban, még nem fordultak elő, ilyen szintű játékok (még pc sem volt a világon). Aztán időhiány miatt, kiesett az a 15-20 év. Számomra a kvarcjátékokhoz képest, elég nagy előrelépést jelent, de valójában nem értek hozzá. Fingom sincs mitől jó vagy rossz, egy multiplayer mód, mert csak ezt ismerem.

(#17) alldaybig


alldaybig
tag

Én megvettem egyből, mert épp vettem egy galaxy s5 készüléket, és kellett vmi hypeolt játék ami még jól is néz ki telón, két küldit végig toltam single ben és azóta nem játszottam, a "gamepados/érintős" fps irányítás eddig távol állt tőlem ezért elég béna vok benne még singleplayerben is :S ezzel ellentétben a dead trigger 2-ben mégis jó vok, ott az irányítás vhogy frankóbb, vagy nem tom, ott nem kell rácélozni az ellenre, sztem ez lesz a gond, hogy itt a MC-ben még aim down the sight is van, if you know what i mean
mondjuk miért ne lenne, összességében tök olyan mint a call of duty, meg a multiplayer karakter részét is nézegettem egy kicsit meg a személyre szabást, most így a cikk olvasása után lehet h a multiba belenézek, de vszinű nekem ez a játék marad annyiban, h amikor vki meg akarja nézni a telóm, akkor jön a "jaaa és ezt nézd milyen fasza játék is van rajtaaaa", aztán 0/20 as stattal tolok egy multit XD

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#18) #40485120


#40485120
törölt tag

Én most elkezdenék veszekedni, de félek mit kapok. :DDD

(#19) bostone válasza alldaybig (#17) üzenetére


bostone
addikt

A dead trigger 2-ben az ellenfelek szembe jönnek veled, az mc5-ben behúzódnak a fedezék mögé.

(#21) alldaybig válasza bostone (#19) üzenetére


alldaybig
tag

jó hát na most érted na értem én is :DDD de akkor is vhogy könnyebb benne célozni

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#22) #40485120 válasza alldaybig (#17) üzenetére


#40485120
törölt tag

Auto aim miatt persze hogy frankobb nem kell semmit csinálnod(próbáld ki úgy hogy kikapcsolod)+ zombie AI (DT2)vs élő gondolkozó ember(Esetekben gyakorlott)(MC5)

(#23) jonnyjoker01 válasza bostone (#16) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát igen... :DDD

Számomra az atomhosszú játékmenet a nyerő (egyenlőre) ugyebár diák vagyok és most itt a nyári szünet, szóval időm, mint a tenger :)

Üdv. Johnny

(#24) #40485120 válasza jonnyjoker01 (#23) üzenetére


#40485120
törölt tag

Feltünt hogy 22.-e van? :O

(#25) jonnyjoker01 válasza #40485120 (#24) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sajnos :O

szerk rossz smiley :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#26) bostone válasza jonnyjoker01 (#23) üzenetére


bostone
addikt

A blogodat átnézve, szerintem megtaláltad a több órás elvárásoknak megfelelő elfoglaltságot. :)
Szerintem ez a kampány rendszer, kényelmesebb lehet mobilon, mint a hagyományosak.

@alldaybig:
Azt nem mondtam, hogy nekem két perc volt megszokni, néha még most is az ajtó mellé szaladok. :) Csak a saját példámat tudom idézni: erre a célra vásároltam egy kontrollert, hogy az esetlenségemen változtassak. Amikor kipróbáltam, egyértelmű csalódás volt, finoman körbelőttem mindenkit, ők meg lehenteltek. Vissza is dobozoltam a cuccost, bár még nem döntöttem el a sorsát, de valószínűleg elajándékozom vagy eladom. (MC4)

Egyéb:
Nem tudom, másnál feltűntek-e különös képességgel bíró ellenfelek vagy csak az én szemem káprázik.
1. Azt már megszoktam, hogy olykor a fedezéken át is eltalálnak, de amikor falon keresztül, vagy tőlem néhány virtuális méterre lévő játékostárs késébe futok, akkor elcsodálkozok, hogy ilyen is előfordul.
2. Az extra sebességgel bíró kollégák. Egyik pillanatban itt, a másikban ott. Valójában nem is mozdul, hanem "csúszik". Azt hittem az internet rakoncátlankodik, de a többiek normál mozgást produkálnak.
3. Úgy tudtam, hogy csak a sniperek képesek fake célpontot előállítani magukról, ma viszont erre a műveletre képes volt egy assault egység is.

Amikor ezeket az érdekességeket tapasztalom, általában egyedül maradok a csapatomból a kör végére, ugyan miért? Léteznek már közismert csalások vagy üldözési mániában szenvedek?

Egyéb2:
A helyezések, mi alapján működnek? Mit számol? Kill/death arányt?

(#27) #40485120 válasza bostone (#26) üzenetére


#40485120
törölt tag

Az egyébre válaszolgatás:
1.Nálam még ilyen nem volt pedig 20óra nem kevés idő, de lehet hátba szedtek vagy csak azt hiszed hogy fedezékbe vagy).A késelés azárt van mert még akkor "megkésel,, amikor mellette vagy csak később adja be a jelenetet és amig be nem adja addig te tudsz rohangálni.(Szerintem azért mert velem volt már ilyen)
2.Ilyet én is láttam reconnál (ami alaból gyorsabban sprintel), de nem tudom miért van.
3.Ilyet még nem láttam.

+1.Szerintem mindent számol K/D arány, Captured flagek stb minden amiért pontot kapsz, de szerintem még az is hogy értél-e el helyezést eventeken.

De ha kérdezősködünk akkor miért van az hogy felveszem más fegyverét, ledobom a sajátom, majd vissza veszem akkor teli tárral kapom vissza.Ez multiban eddig csak egyszer jött jól , de singleben már többszöris.

+ csalások vannak, de nem olyan amelyeket te leírtál.(Inkább haszontalanok mint unlimited ammo)

[ Szerkesztve ]

(#28) jonnyjoker01 válasza bostone (#26) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lehet, hogy igazad van :)

Üdv. Johnny

(#29) bostone válasza jonnyjoker01 (#28) üzenetére


bostone
addikt

Ilyet is most olvasok itt először. :)

@zerge02:
Ha a saját elejtett fegyverem megkeresem, fel sem kell vennem és máris el vagyok látva némi plusz múnícióval.

Más:
Keresek egy csapatot, amely az én időbeosztásomban aktív. Ez az esti órákat jelenti, kb 8 után. Akikhez eddig csatlakoztam, vagy a világ túlfelén éltek, vagy nem működtek csapatként.

(#30) #40485120 válasza bostone (#29) üzenetére


#40485120
törölt tag

Mármint MC5-ben mert akkor velem jőhetsz mert énis abban szenvedek hogy nem talákok egy normális klánt.

(#31) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Tudnátok egy linket, vagy valaki elmagyarázná nekem, hogy a multiplayer-ben milyen Rank szintek vannak? Sehol nem találok egy fejlődési szint táblázatot vagy valmi ilyesmit. A kampány nagyban befolyásolja a multit? Egyszerűen nem látok bele, vannak ezek a Squad medálok is, azt sem tudom mi az :) Köszi ha valaki dob egy linket, google-ban akárhogy irom be nem találok erről semmit.

(#32) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!

Nektek érzékel egyszerre több ujjat? Nekem max 3-at ismer a játék. Bal és Jobb joystick-ot ha 1x-re használom akkor nem tudok gránátot dobni. Kést csak akkor lehet használni ha kispisztolyra váltok?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#33) balazs1022


balazs1022
őstag

A késesre már rájöttem. Viszont az továbbra sem megy ha a két joystickot egyszerre használom + lőnék. :S

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#34) SoldierL válasza balazs1022 (#33) üzenetére


SoldierL
senior tag

Tapizva sem lehet lőni és egyszerre gránátot dobni.Nem jostic-ra van írva, ha megszokod és min. 7colon nyomod, nagyon jól bele lehet jönni. Késelni bármikor tudsz ha közel vagy az ellenhez. Én ipad retinán játszom, gyönyörű szépen néz ki. De mióta ios 8.3-ra frissítettem laggisabban fut a multi, de még így is nagyon ott van. Majd a 8.4 frissítés megoldja ezt a problémát. Bele sem merek gondolni mekkora fps-el futhat androidon :O :)

[ Szerkesztve ]

(#35) Thduil válasza SoldierL (#34) üzenetére


Thduil
csendes tag

Megnyugtatlak, lag nélkül fut :-)
Note 4

(#36) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Multiba csapatot nincs kedvetek alkotni?

(#37) Habell


Habell
tag

Win10 PC-n játszom ezt a játékot. Amatőr vagyok hozzá, csak ez az egy játékom van.
Képtelen vagyok új szintet vagy pályát elérni. Megpróbálok mindent de nem tudom elérni azt ami új pályát oldana fel. Magyar fórumot, oldalt sehol nem találok. a youtube videókat már rongyosra néztem. A közösségi oldalakon sincs magyar segítség. Többnyire a mobilos alkalmazásokról szól minden.
Szóval, valaki tud segíteni, hogyan tudok előbbre lépni? Chapter3 Downtown pályát nem tudom feloldani.
Egyes csillagok megszerzését esélytelennek tartom... Multiban rengeteget kell ölni de jó ha 2-3 embert tudok, míg engem 2szer megölnek.... a kést fogalmam sincs hogy kell elővenni használni. ha jól fordítottam akkor közel harc is kell, azt sem tudom hogyan kell csinálni...

(#38) Tehénszar válasza Habell (#37) üzenetére


Tehénszar
újonc

Szia,
van facebook-on is MC5 csoport.
Miben segíthetek?
1 éve játszom vele. 2 karakterem van (egyik fullos, másik level70, két full fegyóval, ami elég squad battlézni és bárkit darálni), illetve a fiamét én szoktam fejleszteni.

(#39) vaakuum


vaakuum
addikt

Tegnap találtam meg a Win Store-ban, asztali gépre. NYilván nem egy AAA játék, de szerintem elég jó a hangulata.
Singlében elég érdekes, amikor a tapicskolós húzásokat beadja, és egérrel kell végighúzni, mert asztali gépen egy kicsit gumis-taknyosnak tűnik az irányítás, nem olyan patent, mint várnám, de lehet ez szándékosan ilyen, hogy multiban a konzolosokkal is lehessen játszani?

Némi single után bementem multiba, és jókat fogócskáztunk, nekem a régi 1.4-es CS hangulatát idézte, eltekintve a gumis irányítástól.

Viszont volt egy olyan férfi karakter, akinek nemcsak a kezében, hanem a vállán is volt egy fegyver, mint a predatornak. Lehet ez a xenomorph kasztnak a kiváltsága? A csóka elég jól aprított, de volt, ahol nagyon kellett tekernie, hogy dobogós legyen :DD
Szerintem fogok még vele játszani jópárszor :C

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#40) vaakuum


vaakuum
addikt

Én teljesen rákattantam erre a játékra. Bár még mindig vannak homályos foltok, hogy mi merre hány méter, de nagyon berántott.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#41) vaakuum


vaakuum
addikt

Senki nem tolja már PC-n ezt a játékot? Pedig nagyon bejön a hangulata, és lenne egy csomó kérdésem, amire viszont nem sikerült alapból rájönöm ...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#42) vaakuum


vaakuum
addikt

Na akkor csak így naplószerűen bejegyzem: booty hunternél sikerült kinyitni VOSK és az EER15 fegyvereket is a maelstorm után. Mivel nem tudtam, melyiket lesz érdemes fejleszteni, ezért egyiket sem húztam, hogy alapon tudjam őket összehasonlítani.

Maelstorm tetszett, viszonylag haladós is, amíg nincsenek set-páncélba öltözött játékosok az egyedi fegyverrel, vagy a maxra húzott lvl6-7 fegyókkal. DE még akkor is működik úgy ahogy, ha sikerül meglepni az ellent. VOSK iszonyat gyors, ellenben kicsit is sebez nagyon :( Meg hamar kiköpi a tárat, általában az az érzésem, hogy maelstormmal biztosabban lehet állva maradni. Az EER15 meg még nagyobb csalódás alapon, mert bár viszonylag jó a sebzése (bár volt már, aki előttem rohanva 7-et kapott a hátába, mielőtt megfordult és fejbelőtt - de ott feltételezhetően más progi is működött a háttérben) a tűzgyorsasága nagyon lassú (és szerintem a lövedéke sem túl fürge), néha úgy ugrálnak keresztbe előttem 1 vs 1 esetben, hogy el sem találom. Ezért végül a maelstormot húztam fel az ott elérhető 4-es szintre. Páncélrombolása nem túl nagy, de kipróbálni sem tudtam még igazából, mert mire az upgradet megcsináltam, az időre menő küldiknél beadta, hogy érjek el egy rakás kill-t a sapperral, így azzal toltam az este. Ott közben meglett a második turretem, na az méginkább kalaptrágya kategória, szinte mint ha nem is lenne semmi. Úgyhogy maradtam az alap turretnél, de legalább a szükséges kill összejött. Így ma estére tolódott a fejlesztett Maelstorm tesztje... :K

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#43) Haligali


Haligali
tag

hogyan lehet kést használni/szerezni? vagy csak annyi kell, hogy kozel megyunk az ellenséghez?

(#44) Tehénszar válasza Haligali (#43) üzenetére


Tehénszar
újonc

alapból "E" billentyűzet, de ezt átállíthatod. Csak akkor használható, ha közelében vagy.

(#45) Tehénszar válasza vaakuum (#41) üzenetére


Tehénszar
újonc

vagyunk, vagyunk... elég sokan. Keress meg, a dogtag-em: 13a0

(#46) Haligali


Haligali
tag

No... azóta kicsit jobban belejöttem ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.