Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HardRic


HardRic
addikt

Én is csak a játékok miatt vennék iPhone-t, bár ha még sok jó játéka lesz a redmondiaknak akkor is riaszt a Microsoft név.

(#2) sunsaw


sunsaw
tag

Inkább írnám már a játékokat rá :)

Windows Phone 7 Developer

(#3) Sofian


Sofian
őstag

Ez az eddigi egyetlen ötlet amivel tényleg megszorongathatják az Apple-t. Az XNA igen nagy előny az Apple-lel szemben.

(#4) Alwares válasza sunsaw (#2) üzenetére


Alwares
aktív tag

Már írhatod, csak tesztelni cinkes. :P
Amúgy nagyon kíváncsi vagyok milyen játékokat bírnak majd el a WP7-es telefonok. Az XNA (azaz a C#) úgy tudom viszonylag gépigényes és memória zabáló.
Én is most ezzel próbálkozom, szerintem jó kis rendszer lesz. Pláne ha rendes minőség ellenörzéssel ellátott marketet csinálnak telefonra is. Bár az Xbox Live megléte már reménykedésre ad okot.

(#5) peterk


peterk
senior tag

Az xbox live egy nagyon-nagyon erős csábítás, érthető a Microsoft igyekezete, hogy a mobil platformra is kiterjessze. Megjegyzem, ha sikerül nekik úgy, hogy a mobilon is működik a komplett xbox live a maga avatar, achievement, chat/videochat, játékmentés stb. rendszerével, és megcsinálják néhány húzó xbox360 game mobilos verzióját, akkor azzal gyakorlatilag agyon fogják alázni a többi platform game related szolgáltatásait.

Én egyébként kicsit félek is ettől. Szeretnék magamnak majd egy consumer kategóriás olyan windows telefont, amelyik azért továbbra is elsősorban telefon. Félő, hogy a WP7 nem ilyen lesz, hanem beáll az iOS, Android, Bada sorba, ahol minden más funkciót teljes erővel fejlesztenek, közben a telefon funkciókat egyre inkább mostohagyerekként kezelik. Azért valahol vicces, hogy egy telefonnak nem jelent gondot egy 720P video lejátszása, közben pedig nincs egy jó névjegy kereső/tárcsázó algoritmus, vagy éppen nem lehet teljes backupot csinálni a telefonról névjegyekkel, sms-ekkel, emailekkel, beállításokkal együtt.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#6) Morden24 válasza peterk (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

nem lehet teljes backupot csinálni a telefonról névjegyekkel, sms-ekkel, emailekkel, beállításokkal együtt.

Szerencsére ez (a beállítások kivételével) egy egyszerű MyPhone (Microsoft szolgáltatás) szinkronizációval is megoldható WM telókon :K

Sectumsempra - For Enemies

(#7) SMITHVADŐR


SMITHVADŐR
tag

A végén még a Counter bajnokságokat winmobilon fogják játszani a vonatról:DD

(#8) BloodRay válasza peterk (#5) üzenetére


BloodRay
veterán

"nincs egy jó névjegy kereső/tárcsázó algoritmus, vagy éppen nem lehet teljes backupot csinálni a telefonról névjegyekkel, sms-ekkel, emailekkel, beállításokkal együtt"

-> Androidra mindez megvan. :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) Morden24 válasza BloodRay (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Kétlem, hogy ezek bármelyik platformon problémát jelentenek amúgy, szóval nem egy nagy fegyvertény, hogy az Android is tudja :K

Sectumsempra - For Enemies

(#10) BloodRay válasza Morden24 (#9) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem is mondtam, ahogy te sem (#6) Morden24 -ben... :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#11) peterk válasza BloodRay (#8) üzenetére


peterk
senior tag

Igen? Androidra van smartdial? És ki tudod menteni az SMS-eket, majd vissza is tölteni a telefonra? És ugyanezt meg tudod csinálni a telefon beállításaival is?

A névjegyeket képekkel, kategóriákkal együtt lehet backupolni és visszatenni? És, ha pl. vannak telefon, gmail és facebook kontaktjaid, amiket összelinkeltél a telefonon, és pl. egyedi csengőhangot is beállítottál, akkor ki tudod úgy menteni az egészet és visszatölteni, hogy megmaradjon a linkelés és a csengőhangok is?

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#12) Morden24 válasza peterk (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

A csengőhangokban nem vagyok biztos és a Gmail kontaktokban sem, a többi viszont sima liba a MyPhone-al.

Sectumsempra - For Enemies

(#13) peterk válasza Morden24 (#12) üzenetére


peterk
senior tag

Mint írtam, éppen ezért szeretnék majd egy WinMo7 telefont, csak tartok tőle, hogy ezek a készülő/meglevő szolgáltatások a consumer szegmensbe célzott WP7-ben nem 100%-ban lesznek elérhetőek. De ne legyen igazam. ;)

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#14) BloodRay válasza peterk (#11) üzenetére


BloodRay
veterán

Igen, mint írtam ezek megoldhatók.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#15) plus44


plus44
veterán

Csak minőségiek legyenek, ne kacatok...

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.