Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Nagyszerű-nagyszerű! :C
Legalább mindig lesz olvasni való. :C

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ehh, tiszta prohardveres lett... kénytelen leszek megszokni :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#3) Gicz


Gicz
addikt

prohardveren volt középen egy kis téglalap a "percről percre"

az új kinézettel eltünt, ezért mobilarénán néztem meg.

mostmeg ittsincs, régi sokkal JOBB volt, csak egy 2 pixel vastag színes csík különíti el a dolgokat egymástól, amugymeg tisztára egybefolyik.

és nem h " majd megszokod"

prohardvert már amíótra ilyen így olvasom és még minig borzasztó.

remélem jövőre megint jön új "arculat"

(#4) EczkE válasza Gicz (#3) üzenetére


EczkE
addikt

Max 5 év múlva lesz új design. :DDD

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Gicz válasza Gicz (#3) üzenetére


Gicz
addikt

szerintem kéne kitennek egy szavazást h kinek melyik teccik, de nem cska ugy h ez a jobb vagy az, hanem másik szavazásban h melyik volt átláthatóbb

(#6) joey04


joey04
titán

hát a ph sem tetszik mióta új, ez sem. ez van. meg kell szokni sajnos. nehéz lesz...

változtatást nem kérek, mert minek, csak egy apróság: fórumban a hozzászólás választásnál a legördülő lista az lehetne olyan mint régen? mert iphoenon eddig ilyen volt:

és ilyen lett:

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) P00By


P00By
nagyúr

:R

(#8) GALARDO


GALARDO
addikt

Hát szép de fura a szememnek nem bántam volna ha régi marad. :B

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#9) Dani811


Dani811
aktív tag

megint ez az ocsmány phs borzalom, kifolyik a szemem. mobilarénát szerettem legjobban, de mostmár... :(
még a híreket se tudom normálisan megnézni, mert nem tudom hol van... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#10) _Voyage_ válasza Dani811 (#9) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Annyi, hogy máshol vannak a fórum-teszt-hír-stb linkek, illetve világosabb zöld lett az egész.

Sokkal jobb lett szerintem, mint a PH!-s elsőre. Azóta az is jó lett, ez is jó lett alapból is. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#11) Lenry


Lenry
félisten

faja... lesz ennek a blognak RSS-e is?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Dani811 válasza _Voyage_ (#10) üzenetére


Dani811
aktív tag

egy fél oldalt kitesznek a friss hírek, egyhangú ronda szín, zagyvaság, azt se tudom hol találtam meg ezt a hírt. bődületesen ocsmány lett. repül is a könyvjelzőből..
sírni tudnék hogy egy ilyen jó oldalt így elb@sztak...

[ Szerkesztve ]

(#13) Lenry válasza Dani811 (#12) üzenetére


Lenry
félisten

és már megint kezdődik... :O

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Gicz válasza Lenry (#13) üzenetére


Gicz
addikt

megint? ezek szerint már a ph-t leszarozták páran az uj design miatt....

nem panaszkodni kéne h megint kezdődik, hanem tanulni belőle h nem sikerült, és kitalálni jobbat

(#15) Gicz válasza Gicz (#14) üzenetére


Gicz
addikt

sőt nemis jobbat csak hagyni a régit

(#16) Dani811


Dani811
aktív tag

Régi PH!-s komment:
(#3513) Motion_Blur válasza old gray (#3510) üzenetére
Egyébként most hogy visszagondolok, amióta megváltozott az oldal, a címlapról én egyetlen tesztet/hírt sem nyitottam meg. Egyből a fórum van a kedvencek között, a prohadver.hu-t le is töröltem, mert áttekinthetetlen. Ez nem csak a mi véleményünk. Hogy miért lett ilyen azt nem tudom, de megváltoztatni biztosan nem fogják. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne, és szerintem sokkal nagyobb riszpekt lenne beismerni egy tévedést, mint kardoskodni a hiba mellett. A bordán (sztar.com) meg tudták tenni..

:R

[ Szerkesztve ]

(#17) Traxx


Traxx
őstag

Nekem kimondottan tetszik így PH-san az arculat...a fejléc meg pláne, és a főoldal is szebb zöldben, mint a PH-é :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#18) joey04 válasza Lenry (#13) üzenetére


joey04
titán

mit csodálkozol ezen? akiknek akkor sem tetszett, azoknak most sem fog. bár lehet belőle tanulni: felesleges miatta sírni, mert a ph-ból kiindulva nem lesz változás. kár, mert szerintem is kimondottan rossz lett... :(

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) gomsadi


gomsadi
csendes tag

Most ért be ez a design. Szerintem ezzel a színnel jo! Tetszik míg a prohardver nem. Kicsit fura még meg kell szokni, de jo. A fórumban a hsz legördülő lista ami nem tetszik. Az lehetne a régi.

(#20) erdoke válasza joey04 (#6) üzenetére


erdoke
titán

Nálam nincs nagy különbség, továbbra is olyan, mint asztalin (ha asztali megjelenítést használok a böngészőben). Viszont most már nem kell a PH felől jönnöm, hogy olvasható legyen a Mobilaréna, a világoszöld hátteret nagyon nem bírtam.

A legjobb aláírás a héten

(#21) xabolcs


xabolcs
őstag

ehh, uj design.

gyonyoru szinekkel! :C

:R

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#22) scorpio73


scorpio73
csendes tag

Hát nekem se jön be az új design, a színek még hagyján, de az egész olyan zavaros.
A régi sokkal áttekinthetőbb volt, de ez van.

(#23) dedike


dedike
addikt

No! Gyerekek!

Úgy látom lesz mit megtanulni/megszokni! ;)

Hogy jó-e (nekem), majd két hónap múlva elmondom! :D

Jó szerencsét!

(#24) Lenry válasza joey04 (#18) üzenetére


Lenry
félisten

hát nézd... amikor a PH! megkapta az új design ~1 hónapja, 3 topikot sírtatok tele, aztán a végén az lett, hogy "hát végülis jobb, mint a régi" meg "nem is olyan rossz" és ma már senki nem sír érte

"nem lehet semmit megtalálni" - furcsa, én átlátom, meg meg is találok bármit az új főoldalon. biztos én vagyok rosszul beállítva

de mindegy, nem vitázok, fárasszátok ezzel a szerkesztőséget. úgyis továbbra is itt fog fórumozni az összes siránkozó, ha meg 1-2 mégsem... hát Istenem.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) erdoke válasza Lenry (#24) üzenetére


erdoke
titán

Kinézetre lényegesen jobb az új, funkcionalitásban hasonló. Személy szerint a mobil eszközök figyelmen kívül hagyását tartom hibának így 2010-ben, pl. egy-egy oldal aljára ill. tetejére link elférne, hogy ne kelljen annyit görgetni.

A legjobb aláírás a héten

(#26) Szabeszka


Szabeszka
aktív tag

Szerintem nagyon szépek a színek, nekem bejön a dizájn, kicsit szokni kell és kész... :K
Remélem megoldódik, hogy a mobilon opera mini-vel (4.2) netezve nem lesz lassú, illetve nem akadozik.

[ Szerkesztve ]

On the road again

(#27) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Nekem így elsőre az jött le hogy nesze semmi fogd meg jól, ezt design változásnak lehet elkönyvelni? Én gondoltam minimum olyanra hogy minden szövegecske kap egy szines hátteret ami tetszőlegesen változtatható. Amugy másképp OKés, de azért egy belépés link a tetejére jól esne mikor mobilról vagyok Opera Mini-vel, hogy ne kelljen olyan sokat görgessek lefele. Az asztali gépemen az Operával szoktam böngészni ahol fekete hátteret és fehér karaktereket állitottam be

Cseberből vederbe

(#28) <NewL>


<NewL>
addikt

hát srácok,mint az uj ph,ez sem jön be annyira.
azthittem amikor rákérdeztem ,hogy a zöld marad és igen választ kaptam,én konkrétan a háttérre gondoltam. mondjuk ez sem annyira rossz,de a zöld az nyugtatóbb volt a szememnek:)

meg kell ,hogy szokjam vagy meg kell szökjem:D
az új dolgokat még nem is néztem,mindjárt lesem

1-2 hét múlva írok majd egy posztot ide

köszi a munkátokat

most jelenleg azt sem találom ,hogy hogy lépek rá egy tesztre a fórumból:D - megvan

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#29) Jadro válasza <NewL> (#28) üzenetére


Jadro
veterán

Középen fentebb linkek. Többek közt a tesztek is elérhetők egy kattintásra. Jó ez, de tény és való, szokni kell

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30) <NewL> válasza Jadro (#29) üzenetére


<NewL>
addikt

megtaláltam nagyjából már mindent:)

de azt megmondhatnátok nekem miért van ilyen kiemelt helyen jobb oldalt a További opciók. hát valahogy a közeljövőben soha nem fogja az emberek 95%-a használni ezeket. inkább ltnám a mentett kedvenc topikjaimat

There's an app for that

(#31) joey04 válasza Lenry (#24) üzenetére


joey04
titán

kb 3 hsz-t írtam abban a témában...
itt is csak azért írtam valamivel többet mert mégis az MA az igazi nekem, jóval több időt töltök itt. nem szoktam meg az új ph-t max a fórumot. szerintem ronda és átláthatatlan. és ehhez csatlakozott az arena is. valóban fogok forumozni, és nem lesz sokáig nyafi, de nem azért mert megszokom, hanem mert más oldal nincs ahova mehetnék, a nyafinak meg nincs értelme, nem kaphatjuk vissza a régit...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) kaller1


kaller1
veterán

mobilrol nincs bajom vele,pc-n még nem láttam

.::> <::.

(#33) Syl válasza joey04 (#31) üzenetére


Syl
nagyúr

Pár hete az adminok (szerintem jogosan) telesírtak egy IT café topicot, hogy a felhasználók ad-block programokat használnak, csökkentve ezzel az oldal anyagi bevételét.
Ám, amikor páran kifejezzük elégedetlenségünket az új design-nal kapcsolatban (uram bocsá, egy egyszerű színválasztó menüt kérünk), akkor egyes házigazdák szerint "hisztizünk".
Magyarán mi felhasználók csak addig vagyunk jók, amíg rákattintgatunk a reklámbannerekre? :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#34) madstunt válasza Lenry (#24) üzenetére


madstunt
addikt

figyelj szegedi barátom:
Minden, bárminemű változásnál van minimum egy 10%-os réteg aki szerint szar irányba halad az összes újítás...

(#35) kaller1 válasza kaller1 (#32) üzenetére


kaller1
veterán

PC-ről sincs bajom vele, nekem tetszik. :)

.::> <::.

(#36) Magnum_


Magnum_
nagyúr

a cikk fórumból rákattintva a cikk linkjére, csak a fórumot dobja vissza. user error?

I humbly and respectfully decline™

(#37) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Nem értem mit panaszkodtok az áttekinthetőség szempontjából, én 2 perce nézem ezt az új design-t és már mindent megtaláltam, és nekem még tetszik is :B :K
Mondjuk a további opciók menü itt jobb oldalt mehetet volna lejjebb 2-vel, de ez legyen a legnagyobb probléma számomra, végülis csak pár sort kell ugrania a szemnek. ;]

[ Szerkesztve ]

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#38) GAgyiXyXy


GAgyiXyXy
aktív tag

Sziasztok!

E52-n, opera mini-vel az oldal nagyon akadozik. Csak ez az oldal!! És csak az új dizájn óta.
Másnál? Más telefon? Más böngésző?

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#39) Jadro válasza GAgyiXyXy (#38) üzenetére


Jadro
veterán

Pulse-rol opera minin minden oke. Ezt most onnan irom. A megjelenites is jo es semmi akadozast nem tapasztalok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#40) joey04 válasza Syl (#33) üzenetére


joey04
titán

nem, én azért nem így látom. ez az ő helyük, az van amit ők akarnak, ha ők azt mondják ilyen lesz, és nincs változás, azt elfogadom, de az ilyen önjelölt megmondóemberekkel (madstunt, Lenry) könnyebben vitába szállok, mert ő ugyanannyi itt mint én.

na mindegy a fórum hsz választós kérdésre kérnék én csak egy hivatalos választ, mert az telefonról nagyon rossz. olyan mint a többi készüléken, de eddig sokkal jobb volt ugye

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) kaller1 válasza GAgyiXyXy (#38) üzenetére


kaller1
veterán

UC Browser 7-tel ugyan úgy pörög, mint a régi oldal, winmo alatt. Minivel még nem néztem.

.::> <::.

(#42) Magnum_ válasza Magnum_ (#36) üzenetére


Magnum_
nagyúr

erre valaki valamit?

I humbly and respectfully decline™

(#43) <NewL>


<NewL>
addikt

a fórumban a linkeket,név,logout,válasz stb stb ezeknek a szinét nem is próbáltátok zölddel? nem lenne jobb egy kicsit?

Saint_ : pl ebben a topikban,jobb felül van ez a gomb: Témaindító írás: Mobilaréna szerkesztőségi blog: restart! . ha erre rábökök nekem simán behozza az irományt

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#44) Magnum_ válasza <NewL> (#43) üzenetére


Magnum_
nagyúr

óóó bzdmeg, tényleg. de én középen felül, ahogy régen.. tudod. ott nem a cikket hozza, mint eddig :R

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#45) GAgyiXyXy válasza Jadro (#39) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Mi a fene lehet? Csak ezzel az oldallal......

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#46) Dani811


Dani811
aktív tag

nagyon átláthatatlan ez az oldal, fél perce nézek egy hírt vagy valami hasonlót, visszalépek főoldalra, már meg se találom, nincs ott, pedig nem jött be helyette új hír... :F :W

(#47) erdoke válasza joey04 (#40) üzenetére


erdoke
titán

Kis kijelzőn nehéz lehet eltalálni. :P

A legjobb aláírás a héten

(#48) joey04 válasza erdoke (#47) üzenetére


joey04
titán

"nyugalmi" állapotban el lehet ezt is találni, egy zötykölődő buszon meg a HD2-n is bajba lennék zoom nélkül. emellett a régi ahogy látható szebb és kényelmesebb is. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) Jadro válasza GAgyiXyXy (#45) üzenetére


Jadro
veterán

Az egész oldal nehézkes, vagy csak a fórum, vagy csak maga a Mobilaréna? Esetleg Ph is? A régi cuccok mennek jól? Mint pl logout, ITcafé...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#50) Ricardo


Ricardo
félisten

Szerintem semmi gond nincs az átláthatósággal. Egy két dolog máshova került, (pl a gyorskereső, és a linkek amik bal oldalról középre felkúsztak... ) de nem lett eldugva semmi. A színek pedig kellemesek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.