Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Graphics válasza sbence4 (#50) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor nem értem, miért középkategóriás az S20 FE, ha nem kell kompromisszumot kötni? :D

-

(#52) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Ritka jó meglátás!

(#53) SkyLine3000 válasza Mr Anderson (#4) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha olyan idiótaságokat hoz 2021, mint az elmúlt években, akkor idén sem cserélek. Marad, ami van.
Az az edge 2 mekkora baromság. :D Ha utánam dobnák, sem kéne ilyen. Még jó, h csak koncepció, ami remélhetőleg nem valósul meg. Akkor már 1000x inkább a kitekerhető kijelző. És még véletlen sem a kihajtható megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#54) pit stop


pit stop
addikt

Én arra lennék kíváncsi, hogy az Xperia 5 II ára mennyit fog redukalódni a mostani 300k-ról fél-egy év múlva? 200-250k esélyes?
Elődjét villámgyorsan vezették ki a piacról, amikor kijött az új.

LG guríthatna még valami jó áras és jó kamerás mobilt.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#55) AxBattler


AxBattler
félisten

Honor továbblépésének örülök, M31 5G-t várom!
Illetve nagyon várom a Motorola asztali UI-ját, Dex-koppintását, dokkolóstul! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#56) beyruth82


beyruth82
veterán

Leginkább árcsökkenéseket várnék de tudom ez csak vágyálom és a legjobb esetben is csak maradnak az idei árak és nem emelkedik tovább, ideiglenesen.Igazából viszont még erre is kisebb az esély, valószínűleg kicsivel 2021-ben is feljebb mennek az árak, amit még a szegényebb közép-kelet európai országokban is kifizetnek szolgáltatós konstrukcióban vagy részletre az emberek, ezért is emelhetnek évről évre a gyártók.

(#57) janeszgol válasza pit stop (#54) üzenetére


janeszgol
félisten

Haat. Max GSM boltban eselyes a 200-250k.

(#58) janeszgol válasza SkyLine3000 (#53) üzenetére


janeszgol
félisten

Az (Edge2) tenyleg hulyeseg. Nem is lehet megfogni. Mar a sima edge telefonok is nevetsegesek voltak.
- De az edge panel - mondjak.
Jozan esz: Semmi fele edge panel nincs, az behuzhato barhonnan.

Belenyul az ember, nem lehet megfogni.
Valasz: akkor erzeketlenne kell tenni ezt a teruletet.
Jozan esz: de ha erzeketlen, akkor mi a fenenek van egyaltalan?

(#59) AxBattler válasza AxBattler (#55) üzenetére


AxBattler
félisten

Tehát ezek szerint akkor minden Android 11-re frissülő Moto megfogja kapni az asztali módot?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#60) devast


devast
addikt

Én azt sajnálom nagyon, hogy a google project ara befuccsolt. Pedig azt nagyon bírtam volna. 5 éve volt, de még mindig hiányzik :)

(#61) pusszycat válasza devast (#60) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Én már akkor tudtam, h nem lehet megoldani súly és méret növekedés nélkül a design-t is rossz irányba vinné el. Mind azon törtem a fejem hogy ezt hogy gondolják.

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#62) pepe792


pepe792
tag

Sosem értettem, hogy mit látnak az olyan telefonban, még ha csak koncepció is, aminek az oldala is kijelző. Az ilyen telefont hogy lehet megfogni?

(#63) _flamer válasza batai15 (#22) üzenetére


_flamer
aktív tag

Legfőképpen technológia váltásra gondoltam az akkumulátorok terén, nem arra, hogy pakoljanak bele nagyobb/több aksit. Ha lehet elvárásom a 2021-től mobilpiacot tekintve akkor az az lenne, hogy találja fel valaki a spanyol viaszt az akkumulátorok terén, amivel lehetőség nyílik arra, hogy több napot képesek legyen kibírni a telefonok ilyen teljesítmény mellett. :)

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#64) pusszycat válasza pepe792 (#62) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Szép, nekem tetszik. Odavonzza a tekintetett. Nem kell, h ott is érzékeljen. Ez csak disz, mint a smink vagy a műköröm. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#65) k-adi válasza pepe792 (#62) üzenetére


k-adi
nagyúr

tudod miért jó a lekerekített koncepció? könnyebben törik, az érzékelés ki van kapcsolva ott a véletlen érintések miatt és lefolyik a szöveg amitől vagy hülyét kapsz vagy nem :D

(#66) francz'70 válasza k-adi (#65) üzenetére


francz'70
aktív tag

Szerintem erre utalt:
Azért ez tényleg durva, .....de tetszik :D

(#67) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Már csak az undorító lyukakat kéne eltüntetni a telefon elejéről. Amég ez a baromság ki nem fut marad a megjelenéskor vásárolt Note 9 8/512 gb.

(#68) pepe792 válasza FeRRaR1 (#67) üzenetére


pepe792
tag

Asus már megtette.

(#69) Schuler888 válasza francz'70 (#66) üzenetére


Schuler888
senior tag

Tobb eve vannak ilyen koncepciok. Ki az akinek annyi esze van, hogy komolyan veszi ezt a kepet? Ja tudom.. :U

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#70) rep3at válasza FeRRaR1 (#67) üzenetére


rep3at
őstag

Nekem is lyukas kijelzős mobilom van de egyáltalán nem zavar, érdekes hogy ez valakinél selling point.

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.