Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) tsii_H


tsii_H
tag

szerintem az eg egy adta vilagon semmi gond nincs veled. minden gondolkodo embernek vannak hasonlo gondolatai, csak te egyszeruen tulreagalod. Az hogy agyalsz az eleteden, merlegeled magadat, az ugy van rendjen ahogy van. aki nem teszi az nem latja a fatol az erdot. mindig lesznek kissebb nagyobb problemaid, amikkel meg kell birkozni idovel, de az elet nem al meg. amugy szerintem minden bajod forrasa az ,hogy mar bocsesz, de lenezed sajat magadat, es ugy gondolsz a korulotted elokre hogy ok aztan megmutattak. van eletceljuk, van eletuk, van jovojuk..hu de boldogok. Szemelyes velemenyem szerint minnel primitivebb valaki annal boldogabb, mert akinek nincs a szemen halyog, az latja hogy mi-miert-merre-meddig, es abban ahogy mukodik a vilag nem sok orom van...es amint latom te is kepben vagy. legyel buszke arra amid van, legyel buszke az eszedre a gondolataidra, es ne vagyakozz mas boldogsaga utan, mer nem fog segiteni. a baratno szintugy. ha osszeismerkedsz valakivel, egy ideig biztos hu de nagy lesz az orom, es feledteti veled a gondolataidat, de idovel amikor elmulik az "uj no varazsa" ugyan ugy elkezdesz majd agyalni ugyan ilyen dolgokon, hogy most mi legyen. A melo szintugy. Ha igazgato leszel az vilagcegnel, idovel az lesz a standard, es a gondolatok megint elojonnek. neked az esz jutott nem a vegtelen boldogsag. es erre szerintem legyel NAGYON BUSZKE mert tobb vagy az emberek 99%-anal, akik belesuppednek a mindennapjaikba, es azthiszik minden rendben. En mar odaig jutottam hogy az ismeroseim nagy reszet is lenezem egy ido utan mikor jobban megismerem oket es eszreveszem hogy halyog ul a szemeiken. persze tisztelet a kivetelnek, vannak barataim akiket tisztelek, de oket sem a diplomajuk, a kinezetuk, az eredmenyeik, a pozicioik miatt, hanem mert atlatnak a szitan. es ez a lenyeg. semmi mas. tehat fel a fejjel. szedd ossze magad, es emelkedj felul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.