Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) ferensz válasza ABE (#143) üzenetére


ferensz
senior tag

Áábel emlékszel a viccre a szecesszionista festővel? :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#152) ABE válasza ferensz (#151) üzenetére


ABE
őstag

Már akartam említeni, csak nem voltam benne biztos, hogy mindenki értené. :DDD

Jut eszembe a régi vicc:
- Jó napot kívánok! Szeretnék venni egy Micsubucsit!
- Uram, inkább vegyen egy Mazdát...

[ Szerkesztve ]

(#153) Huma válasza ABE (#150) üzenetére


Huma
addikt

Eddig az elmém horizontális szélén lebegő skarlát hegyek sötét mélyén lévő véres gödörben reszkettem összekucorodva. Nem ért el hozzám a külvilág. :(

Én tudok egy jobb viccet. Mibe halt meg az öreg faviccmondó? Öregségben. :D

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#154) DeFranco válasza ABE (#152) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A székely meg a fia fát vágnak az erdőben...

(#155) ABE válasza DeFranco (#154) üzenetére


ABE
őstag

Az egyik futva...

(#156) DeFranco válasza ABE (#155) üzenetére


DeFranco
nagyúr

...a másik egy vizihulalképű bannolt fórumtroll.

(#157) KaiotEch válasza Huma (#153) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És még ha ittál volna.... :D

(#158) Иван válasza ABE (#150) üzenetére


Иван
őstag

MindenrevanagolkomédiapluszdoctorwhopluszBlackBerryháeszem.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#159) Varoz válasza Иван (#158) üzenetére


Varoz
őstag

A 10. :))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#160) Huma válasza DeFranco (#156) üzenetére


Huma
addikt

Két L-el írják. Mármint az a betű baloldalán. A jobb oldalán viszont nincs. ;]

(#157) KaiotEch:
Akkor még teret is váltottam volna. :D

Legközelebb mikor is lesz ilyen összejövetel? Választhatok én helyszínt? Akkor biztos elmegyek. Pillepalackos tablettás+Margitsziget. Na? :)

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#161) ferensz válasza ABE (#152) üzenetére


ferensz
senior tag

Ma meséltem el asszonynak, és itt is módosítanom kellett barokkra :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#162) Mr.Csizmás válasza Huma (#160) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

oké, margitsziget megfelel.

megtarthatod helyettünk is a forever alone világkonferenciát ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#163) KaiotEch válasza Huma (#160) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Margit nekem is jó! :)

(#164) Huma válasza KaiotEch (#163) üzenetére


Huma
addikt

Akkor már ketten vagyunk. :)

(#162) Mr.Csizmás:
Nem vagyok egyedül ám. Van barátnőm is. Eskü. Meg vannak barátaim is.

Így néznek ki:

Na de viccet félretéve. Becsszó hogy vannak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#165) KaiotEch válasza Huma (#164) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A barátnőd is így néz ki? :C

(#166) Huma válasza KaiotEch (#165) üzenetére


Huma
addikt

Naná. "Tükröm, tükröm! Mondd meg nékem. Ki a legszebb e vidéken?" :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#167) ABE válasza Иван (#158) üzenetére


ABE
őstag

Hülye brit-kanadai!

Fec

Asszonyod előnyhelyzetben van, mert szerintem már előre tudja, hogy mit akarsz mondani. ;]

Huma

Téged tényleg mindenki meg akart verni. Ne húzd ki jobban a gyufát, mert parasztlázadás lesz, hívjuk cizoe-t, ő mindenkit felkutat, aztán annyi lesz az önszekszuális életednek éccaka közben. :U (Olyannyira nagy volt a lelkesedés, hogy már közismert, régebbi fórumozók is gyanús megítélés alá estek, hogy kiahuma.) KIA SHUMA

[ Szerkesztve ]

(#168) Huma


Huma
addikt

Amúgy ha valaki kíváncsi rá, hogy hogy nézek ki akkor szívesen küldök neki egy fotót magamról. Egy birodalmi Mátyás az ára. ;]
Az egyik topicban már valaki nyert egy képet rólam. Többé be sem jelentkezett. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#169) ferensz válasza ABE (#167) üzenetére


ferensz
senior tag

Muhaha, hogy megfagyott a levegő :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#170) ABE válasza ferensz (#169) üzenetére


ABE
őstag

Szecesszcsz... a fenéket, megfagyott. :D

(#171) callmeakos válasza Huma (#160) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Margitsziget nekem ok. De csak ha a kolostor romjainál 30 fok lesz :D

All→M8

(#172) Huma válasza ABE (#167) üzenetére


Huma
addikt

Dehogy akart mindenki megverni. Ha magamat kellene jellemeznem akkor: Két méter húsz centi és ez még csak az arcom. Szóval élőben retteg tőlem mindenki. :D

Amúgy én szinte mindenkivel baráti kapcsolatot folytatok itt a fórumon. Szinte... Legalábbis pár emberen kívül nem tudok többet akivel rossz kapcsolatban lennék.

De nem titok, hogy hol lakom. Budapesten. ;)

Csocsó, billiárd ment? Engem már az is riasztott, hogy szó esett róluk. Utálom ezeket a játékokat

(#171) noxwill:

Tavaly télen ott mászkáltam. Amikor átmásztam az egyik falon, kiesett a zsebemből a telefonom. Észre sem vettem, csak később. Szerencsére megtaláltam mikor visszamentem. A fal tetején volt. Nagy mák, hogy nem esett le.

(#173) KaiotEch:
Közel, közel. De nem eléggé. :DDD

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#173) KaiotEch válasza Huma (#168) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én már láttalak meló közben! :DD

(#174) Иван válasza ABE (#167) üzenetére


Иван
őstag

Van valaki, aki vitát nyert a felesége ellen.

Sir Humphrey.

Huma:
"Amúgy én szinte mindenkivel baráti kapcsolatot folytatok itt a fórumon. "

Mondtam már, te vagy a PH! házikedvence ;)

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#175) ferensz válasza Huma (#172) üzenetére


ferensz
senior tag

Azt kötve hiszem. Tényleg mindenki készült arra, hogy elverjen, ha megjelensz.

Egyébként meg ezt mindenkinek estére :DDD

Szerk.: Ábel bszdmeg, ez övön aluli volt :DDD

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#176) ABE válasza Huma (#172) üzenetére


ABE
őstag

Eljöhettél volna.

Fec

Köszönöm a dalt, most ez fog a fejemben menni, szerencsére. Cserébe küldök egy másikat: [link]

[ Szerkesztve ]

(#177) Huma válasza ferensz (#175) üzenetére


Huma
addikt

Nem hiszek neked. Engem mindenki szeret. Miért vernének meg?

(#176) ABE:
No majd legközelebb.

Amúgy majd ha elmegyek a következőre akkor valami álfórum néven teszem és majd csak itt a PH-n árulom el, hogy én voltam az. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#178) ABE válasza Huma (#177) üzenetére


ABE
őstag

Nyilas duma. :o

(#179) Varoz válasza Huma (#177) üzenetére


Varoz
őstag

Nyugi én felismerem a szagodat, szóval nem menekülsz. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#180) Huma válasza Varoz (#179) üzenetére


Huma
addikt

Nem lesz nehéz. Messziről bűzlök. A tömény intelligencia anyagiasult illatát érezheted. :P

(#178) ABE :
Melyik része és miért?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#181) ABE válasza Huma (#180) üzenetére


ABE
őstag

Az egész, az okot meg csak te tudod. :)

(#182) Huma


Huma
addikt

No jól van. A köz akaratának engedve elmegyek a következőre. Persze csak ha nem lesz messzebb mint a mostani.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#183) KaiotEch válasza Huma (#182) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Huma Te egy echte pesti vagy, le sem tagadhatod! :D

(#184) Varoz válasza KaiotEch (#183) üzenetére


Varoz
őstag

Muhaha

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#185) Иван válasza Huma (#182) üzenetére


Иван
őstag

A következő ezek szerint
a) nem lesz
2) valahol Kamcsatka környékén lesz.

SZERK
KaiotEch: amúgy amikor idekerültem, nekem az döbbenet volt, hogy a pestieknek elsétálni az Astoriától a Deákig felér egy Római zarándoklattal. :DDD

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#186) Huma válasza Иван (#185) üzenetére


Huma
addikt

Ezt azután mondd miután legyalogoltál velem egy MATT-ot.
Amúgy mindenkinek mondom, hogy legalább egyszer próbálja ki. Új élményekkel gazdagodhat. Már ha végigbírja csinálni.

(#183) KaiotEch:
Miért?
Amúgy lakcímkártya szerint vidéki suttyó vagyok, nem pedig egy pesti tuskó. Mondhatjuk hogy inkább a kettő elegyét képviselem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#187) KaiotEch válasza Huma (#186) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Pontosan azért amit Иван is írt. Lusta dögök vagytok! Ha 250m-t mászni kell már húzzátok a szátokat. Volt osztálytársam aki 3 metrómegállóra lakott a sulitól, de nem járt be, mert "messze volt". Túlságosan kényelmesek a pesti emberek 99%-a. Mindent vigyél nekik házhoz sőt, még azt is fizesd Te.

(#188) Huma válasza KaiotEch (#187) üzenetére


Huma
addikt

Akkor én a maradék 1% vagyok. Mondjuk én is lusta vagyok, de ha gyalogolni kell akkor erőt veszek magamon. A gyaloglással sosem volt gondom. Inkább csak a munkával. :D

Volt olyan melóhelyem ahol napi kb 10-15km-t kellett gyalogolnom, de egyáltalán nem bántam. Csak a körülmények nem tetszettek. Pontosabban az ott dolgozó emberek. Meg a cég hozzáállása.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#189) Varoz válasza KaiotEch (#187) üzenetére


Varoz
őstag

+1

Mondjuk most sok pakkal annyira nekem sem ízlett a gyaloglás. De nem baj. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#190) ABE válasza Иван (#185) üzenetére


ABE
őstag

Egy ideje már hangoztatom ismerősi körben, hogy francért kell szenvedni a távolságok és a tömegközlekedés miatt, csak rá kell szánni egy kis plusz időt, és Budapesten szinte minden elérhető gyalog is értelmes keretek között. :K

(#191) Huma válasza ABE (#190) üzenetére


Huma
addikt

Azt azért megnézném. Vagy neked 2 óra gyaloglás értelmes keretnek számít? Azért Budapest elég nagy város. Kb 25km átmérőjű. 6km/óra átlagsebességgel 4 óra. Légvonalban.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#192) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na a sok Pesti de tényleg :D (nem eredetileg nem pesti vagyok ;] )
Majd akkor szóljatok valamit ha megteszitek télen gyalog a KÖKI Terminál - Duna Pláza távot hajnalban.

All→M8

(#193) Иван válasza callmeakos (#192) üzenetére


Иван
őstag

Humának is.

Nem arról van szó, hogy valaki járjon be Kőbánya-Kispestről a Korányi kórházba gyalog, félreértitek.

De a pesti ember kényelmes ember, én csak nézek, hogy este valakik inkább várnak 15 percet a következő hatosra, felszállnak az Oktogonon, és leszállnak a Királyutcán. Az egy dolog, hogy puhányság, de még időben is jobban járnának, ha gyalogolnának.

De más: kb az összes pesti a szakon inkább vár 10 percet a liftre, hogy felmenjen a harmadikra, amikor én gyalog fellépek 40 másodperc alatt. Mert "ő pda biztos, hogy nem megy fel gyalog". S mondom, jórészt a pestiek csinálják.

Azt meg már meg sem említem, hogy volt akinek külön sztorinak hatott az, hogy vonattal hazamegyek Szombathelyre. Vonattal, érted, másik városba :Y

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#194) ABE válasza Huma (#191) üzenetére


ABE
őstag

Azt írtam, hogy szinte. Ha tömegközlekedéssel megyek valahová a belvárosban vagy a környékén, akkor jellemzően úgy 2/3 idő a tiszta gyaloglással szemben (mert várni kell a járműre, átszállás, biszbasz), ez kisebb távoknál szinte elenyésző különbség. Ha meg kontextusban nézzük a mondandómat, amiről előzőekben szó volt: pl. a Deáktól a lakhelyemig (Füvészkert) 3 km a táv, ez fél óra, ha kicsit megsiettetem, akkor 25 perc. Tömegközlekedéssel mindez, ha éppen jön a cuccos, és nincs dugó/műszaki hiba, akkor 15 perc, de inkább 20 a jellemző. Este/éjszaka pedig van úgy, hogy gyorsabb és biztosabb gyalogolni. Viszont ez a táv az, amire már többen felkapták a fejüket: te ezt legyalogolod? Persze, csak fél óra. Mentem én már otthonról az Örsre is gyalog, meg Normafára is, nem haltam bele, sőt, élveztem. Szerintem nem kimondottan jellemző, hogy valakinek 25km-t kelljen mennie, bár tény, hogy nem minden esetben opció a gyaloglás. Számomra az értelmes keret egyébként úgy 6 km környékén van.

Ahogy Iván is mondja, én is találkozom rendszeresen olyanokkal, akik képesek várni rengeteget buszra/villamosra, aztán mennek vele 1-2 megállót, holott gyalog előrébb lennének.

[ Szerkesztve ]

(#195) KaiotEch válasza Иван (#193) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Főleg azt bírom mikor 1000Ft-os tételt árulok akár HA-n, akár Expressz-en, és én vigyem be pestre, és legyen 500Ft a vége, meg még én igazodjak az Ő időbeosztásához... Na ilyenkor szoktam melegebb éghajlatra küldeni őket. Most vagy igazodik hozzám, vagy nem veszi meg, el lehet dönteni!

(#196) Huma válasza Иван (#193) üzenetére


Huma
addikt

Ez általánosítás. Én elég sok vidékivel találkoztam már és meglátásom szerint elég csekély mértékben térnek el egy pestitől. Lusta emberek mindenhol vannak. Én mikor Kispesten laktam szinte mindig gyalog mentem fel a hetedikre, ha épp nem volt a földszinten a lift. És épp ezért bennem is visszás érzést kelt mikor valaki képes 5 percet várni a liftre, hogy feljuthasson pl a második, ne adj isten az első emeletre.
A különbség igazából az, hogy a pestiek hozzászoktak a jóhoz a vidékiek pedig nem. Viszont pár év elteltével a vidékiek 90%-a pont ugyanúgy viselkedik mint egy tősgyökeres pesti.
Szóval ez az egész inkább emberfüggő. Nem pedig attól függ hogy ki honnan jött.

(#195) KaiotEch:
Vennék tőled egy Samsung PC3200(CL 3) 256MB 400MHz ramot 500Ft-ért. Pesten átveszem a nyugati környékén. Még pontosan nem tudom, hogy mikor érek rá, de valamikor este 9 után nekem meg is felelne. :D

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#197) Mister_X válasza ABE (#194) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is szívesen gyalogolnék csak az utcák... háát, maradjunk annyiban, hogy szimplán Bécs ellentettje. Nyáron még okés pár, mert zöldellenek a madarak, de télen pláne ízléstelen :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#198) Иван válasza ABE (#194) üzenetére


Иван
őstag

+1

Szerintem nem távban kell mérni amúgy a gyaloglást, hanem időben. Pl reggel mikor megyek be a kampuszra, deáktól fővámig nem lenne értelme gyalogolni, de az a táv is maximum 25 perc, fél óra. teljesen belefér.

Szombathelyen már évek óra nem ültem buszon, autóba is nagyon ritkán. Tudom, nem nagy város, de sokszor simán kisétáltam Zanatra, Oladra (ha kíváncsiak vagytok a távra, gmaps). De ebben elég sok Pestinek köbö eltörne a lába, és bele se mer gondolni, hogy ennyit sétálni egyáltalán lehet. :N

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#199) KaiotEch válasza Huma (#196) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jólvan Huma tudodmit? Neked házhoz viszem ingyen, sőt még én fizetek neked jó? :D

(#200) ABE válasza Иван (#198) üzenetére


ABE
őstag

Igazad van, inkább időben érdemes mérni. :) A fél óra teljesen belefér, aki meg kicsit edzettebb vagy több ideje van, annak az egy óra is, ami 5-6 km-re simán elegendő.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.