Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v.tom


v.tom
őstag

Sokkal jobb így, mintha össze lettetek volna zárva, mert összeköt benneteket egy kis "baleset". Bár ki tudja: Előfordulhat, hogy az érzelmi kötelék szorossabá válna ilyenkor. De szabad kockáztatni? Mert már nem csak kettőtök, hanem egy gyerek élete is a tét. Hmmm. Kicsit eltávolodtam a témától.

(#2) rankesz


rankesz
veterán

Kívácsi vagyok mi történik a DVD átadásakor... bár kb az ami le is lett írva szerintem.

(#3) Thunderzolee

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) ABE


ABE
őstag

Nagyon jól írsz. Van némi hasonlóság, így saját történetemmel összeszőve olvastam és éltem át a történeted. Sz@r egy érzés...

(#5) yash


yash
senior tag

Hat, nehez valasztas elott vagy az biztos, de szerintem ott a para, hogy nem vagy kepes iranyitan iaz erzelmeidet, pedig lehetseges. A szerelem kémia, nem más. Legalabbis elolvasas alapjan a tied ez a fajta. Tudom milyen, husszor voltam mar ilyenben, jo szar, mert egyoldalu. Neked nincs megoldasod, mert olyan vagy most, mint egy ringybaba, es a csaj fogja a fakeresztet a damilokhoz, ugy rangat, ahogy akar, te meg hulye vagy, hogy elhiszed, hogy nincs élet a damilon túl! Ugy kellene talalkoznod vele, hogy megmutatod neki, hogy nincs damil, sot soha nem is volt, az csak az o kepzeleteben letezett! Elmondjam miert? Volt egyszer egy srac, aki nagyon belezugott egy lanyba. (Nem rolam szol a mese, ugy meseltek). Igy ment ez, folyamatosan szenvedett a lany miatt, a lany rengeteg bioenergiat elvont a sractol (mint ahogy most toled is szivjak azzal, hogy nem hagynak beken!!!). Egyszer aztan, amikor a srac szomorkodott, megjelent elotte egy bolcs oreg kos, oldalba bokte finoman a sracot, es megkerdezte: hat te miert szomorkodsz? - Szerelmes vagyok! - valaszolta a srac. - De hat miert vagy az? - Nem tudom, hiszen nem is viszonozza, ugy erzem kinyilik alattam a talaj. Erre a kos nevetett egyet, es megkerdezte: miota vagy alattvaloja barkinek? .. a srac elgondolkodott, hogy miota is hercegnoje neki a lany, majd szegyenkezve ezt felelte: - miota magam feletti szerepre emeltem.

Onnantol kezdve a srac felszabadult, es szembenezett a felelmevel: egyedul volt, de onbecsulettel!

Mindenki vonja le belole a sajat maga tanulsagat... ennyit tudtam segiteni!

Ja, es urugyek mindig lesznek... en a helyedben felhivnam telefonon, megmondanam neki, hogy "Bocs szerelmem, nincs mar rad tobb energiam, tartsd meg a DVD-t es felejtsuk el egymast orokre!" Szerintem ennel jobb megoldas neked nincsen, itt elvagnad a szalat es nem lenne tobb urugy hogy megkeressen, hiszen aki azt mutatja vkinek, hogy annyit sem er a vele valo talalkozas, mint egy DVD, az igencsak azt mutatja, hogy van benne kajak es egy lany szerelme neki nem fontosabb sajat maga ferfi becsuletenel! Akaratero es kitartas, es sok esku segithet! ;)

[ Szerkesztve ]

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Fasz felall, esz megall.

Felnott ember vagy vallald a kovetkezmenyeit.

(#7) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Hasonló helyzetben vagyok mint te. Ma nem aludtam egy pillanatot sem, tegnap elmentünk a haverokkal és legurítottunk jópár sört.Előtte azt mondtam neki hogy vége. Magamnak is azt mondtam hogy vége. Megfordultam és kimentem az ajtaján.
És rájöttem, hogy ez nem is én vagyok, hanem valaki más, aki cselekszik helyettem, aki a helyes utat választja. Nem érdekel a helyes út, vele akarok lenni. Ha nem találsz az életben olyan dolgot, amiért érdemes lenne meghalni, nem érdemes élni. Csak döntsd el, hogy érdemes-e érte. Én döntötem. Megyek és megmondom neki.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Aki csak arra képes, hogy rozsdás kést forgasson az ember szívében, az nem lesz másmilyen soha.
Szeretett egyáltalán valaha? Kétlem.

Nem véltem felfedezni írásodban semmit, amely a lány mély érzelméről árulkodott volna. Jó volt Veled(?), és részéről ennyi.

Nagy levegő, kifúj.
Másokkal ellentétben azt mondom, hogy menj el azért a DVD-ért. Menj, hogy lássa, nem vagy berezelve tőle. Szia-szia puszi nélkül, átveszed a lemezt, aztán pápá.
Ja, és próbálj meg közömbösen viselkedni. Olyan csapdába meg bele ne ess, hogy a lány elkezd csevegni közös múltatokról, mert vagy Téged fog hibáztatni, vagy vissza szeretne szerezni. Bocs, más dolgom van, szia.

Tartogasd szeretetedet olyan lánynak, aki azt megérdemli.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Bubu79


Bubu79
addikt

Let Her go...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10) Metalfan válasza Bubu79 (#9) üzenetére


Metalfan
senior tag

Szerintem is... hulljon a...(ezt inkább nem írom le). Ja, és sztem ne csak a szíved tartogasd az igazinak, hanem a farkad is :U Lehet hülyeségnek hangzik, de sok bajtól kíméled meg magad, pl nem lesz "babapara" (megjegyzem, tudom milyen, éltem már át...). Meg elég sok lány van, akit igenis érdekel, hogy a párja hány nőt rakott meg azelőtt, és előbb-utóbb szöget üt a fejükbe a gondolat, hogy hátha valamelyik lánnyal jobban elvolt, és ennek 2 következménye lesz: 1: a lány bizonyítani akar, hogy mégiscsak ő a legjobb szerető -> úgyis belefárad a bizonyításba, közben pedig másra sem marad elég energiája, pl hogy ott ápolja a kapcsolatot, ahol szükség van rá -> kihűl a "forró szerelem", szakítás; 2: a csaj szép lassan féltékeny lesz -> féltékenységből 99%-ban szakítás lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11) rhen válasza Metalfan (#10) üzenetére


rhen
senior tag

Érdekes gondolatok... ezeket még senkitől sem hallottam...
de sajnos kicsit benne vagyok az 1. és 2. első felében is. A következmény egyenlőre nem következett be... remélem nem is fog... rajtam nem múlik. :B

(#12) FPéter


FPéter
aktív tag

Hát tartsatok gyávának, de én inkább letölteném azt a nyomorult DVD-t!:)

Egyébként most így belegondolva, a DVD csak egy ürügy a találkozásra szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#13) Vakegérke válasza FPéter (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyallymá, miért lenne gyávaság nem elmenni a találkára? Inkább célszerűtlen.
El kell menni, közömbösen viselkedni, nem leállni tracsizni. Vegye tudomásul a leányzó, hogy nem ő ér valamit, hanem a DVD.

Szerintem is ürügy. Vagy élvezni akarja a szerző zavart viselkedését, vagy vissza szeretné kapni őt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) cilo9


cilo9
aktív tag

Legalábbis akkor úgy gondoltam. Te csak nézed, ahogyan pakolok – kevés cucc, nem költöztem be attól még, hogy négyszer-ötször nálad aludtam, csak adtam kölcsön dolgokat; sokra tartom a saját függetlenségemet – és mosolyogsz, a végén pedig azt mondod: „Majd túl leszel rajta.”

A félkövér mondat nekem sokat elárult! Ekkor fordultam volna sarkon, szó nélkül és nem kerestem volna többet. Bár mennyire is szerelmes vagyok (pedig én is kémiailag vagyok szerelmes hála istennek).

[ Szerkesztve ]

Üdv, Cilo

(#15) ABE válasza Vakegérke (#13) üzenetére


ABE
őstag

Könnyű ezt mondani, hogy közömbösen kell viselkedni egy ilyen találkozó alkalmával. :U

(#16) Vakegérke válasza ABE (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha megszakad is a szív, változtat valamin? A lányka élvezi a helyzetet. Na ezt kell tudomásul venni, és akkor pár perc színészkedés belefér.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) Metalfan válasza rhen (#11) üzenetére


Metalfan
senior tag

Sokáig én sem gondolkoztam így, de aztán lett barátnőm, és kinyílt a szemem :) Sokat gondolkoztam, aztán következtettem, tovább gondolkoztam, és megint következtettem. Ha csak futólag gondolkoztam vona bizonyos dolgokon, leglább 70%-ban más lenne az értékrendem. A mai világban meg kell tanulni a jövőnek (is) élni, nemcsak a mának, és azt is meg kell tanulni, hogy nem szabad csak "ösztönből" élni. Isten azért rakott a fejünkbe agyat, hogy használjuk ;) Csak hogy témánál maradjak: tízparancsolat, abból is az, hogy "ne paráználkodj". Vagy: házasság előtt nincs szex. Mindenki mosolyog rajta, hogy mekkora hülyeség már, hogy esküvőig nincs szex. És természetesen esküvő előtt is dugnak orrba-szájba, sőt sokan el sem jutnak az esküvőig. Barátnőm egyszer szépen megfogalmazta az egésznek a lényegét egy kérdéssel: "te felvennéd másnak a szaros gatyáját?" Gondolom nem. :U Azt hiszem, ehhez nem kell sok hozzáfűznivaló.

(#18) Metalfan válasza FPéter (#12) üzenetére


Metalfan
senior tag

Igen, valaki megmondta a frankót :DDD :DDD
Hát, nehéz lehet közömbösnek lenni egy újabb találkozásnál... Én az Operaház fantomjával vagyok így, rengeteg emlék jön fel bennem, ha már csak meghallom a zenéjét is, és nem tudom csak úgy, közömbösen végighallgatni. Ahhoz amnéziás kellene legyek.

(#19) ABE válasza Vakegérke (#16) üzenetére


ABE
őstag

Na de én nem is azt mondtam, hogy nincs igazad. :) Viszont egy friss szakítás után mondjuk "csöppet" nehéz közömbösnek vagy hidegnek lenni. Ha tudja magát kontrollálni az ember, akkor persze ez a legjobb verzió, hogy tudatni kell a lánnyal: ennyi, velem nem szívózol tovább. :K

(#20) Vakegérke válasza ABE (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nézd, még mindig jobb remegő lábakkal közömbösnek mutatkozni, mint látványosan meghátrálni.
Jól mondod, ennyi, velem nem szívózol tovább. Akár felkiáltójel is lehetett volna a végén.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) dezz válasza Metalfan (#17) üzenetére


dezz
nagyúr

"És természetesen esküvő előtt is dugnak orrba-szájba, sőt sokan el sem jutnak az esküvőig. Barátnőm egyszer szépen megfogalmazta az egésznek a lényegét egy kérdéssel: "te felvennéd másnak a szaros gatyáját?" Gondolom nem. Azt hiszem, ehhez nem kell sok hozzáfűznivaló."

Valamicske talán mégis. Ti a barátnőddel ugyebár nem csináltok semmi "rosszat", legbensőségesebb közös élményetek a társasjáték, mozi. Ugyebár...???

Aki meg nem szűzen lép házasságra, az feslett életű lotyó vagy ennek férfi megfelelője (bocs, de nem ismerem a vonatkozó középkori kifejezést).

(#22) Metalfan válasza dezz (#21) üzenetére


Metalfan
senior tag

Tudtam, hogy minden jónak van elrontója is :P Egyébként a kártyajátékot jobban szeretjük a társasnál, és néha vacsizunk is egyet :DD Kicsit komolyabban: senki sem tökéletes (én se), és van egy furcsa (?) tulajdonságom, hogy néha erőteljesen belepofázik az életembe egy belső hang, és az esetek legalább 99%-ában neki van igaza... és nem igazán sikerül elhallgattatni ezt a hangot. Alapesetben mindenkinek van lelkiismerete, és szépen mondja is mindig a frankót, csak legtöbbször belefojtjuk a szót. Pedig a lelkiismeretünk mindig tudja, hogy mi (lenne) a helyes. És ha az 'aludjak-e még 2 órát, vagy menjek be előadásra, amiből úgysem értenék semmit sem' témakörben tudja, hogy mi a helyes, akkor ennél lényegesebb témákban is tudja. Nem rossz dolog a lelkiismeret, csak együtt kell tudni élni vele (na nem úgy) :D
Nincs semmi bajom azzokkal, akik esküvő előtt elvesztik a szűzességüket, csak elgondolkoztat néha, hogy egy ember hány nővel fekszik le az élete során. Aztán belegondolok, hogy egy fejlettebb emlős állatnak hány "partnere" van, és nem igazán látok különbséget... de, az állatoknál kevesebb ez a szám :U Természetesen akinek nem inge, az ne vegye gatyára. De manapság egyre inkább ezt lehet látni, még a médiában is ez van, lassan a csapból is ez folyik. Nem kellene ennek így lennie, elméletileg az állatoknál magasabb rendű lények vagyunk.

(#23) dezz válasza Metalfan (#22) üzenetére


dezz
nagyúr

Hát, az előzmények után nem is nagyon vártam tőled egyenes választ. Lásd álszentség. ;)

Az nem igazi lelkiismeret, ami nem a maguk komplexitásában szemléli a dolgokat, hanem pusztán merev szabályokat követ.

Attól nem lenne lelkiismeret-furdalásod, ha valakinek, akinek ezt a szabályt vizet prédikálok, de bort iszok alapon beadtad, és meg is fogadta, majd a házasság után derülne ki, hogy nagyon nem illenek össze szexuális téren?

Akkor mi lenne a következő tanács? "Végülis csak egy papír [házasságlevél]!" Majd a következő jobb lesz? Na ja, így a szabálynak megfelelünk, de a gyakorlatban inkább negatív irányban változik a dolog.

A szex, és persze főleg a jó szex hozzátartozik a boldog párkapcsolathoz. Aki ezt tagadja, az hazudik, vagy vénember, akinek már tényleg nem számít.

A középkori elvek és a mértéktelen szabadosság között azért van egy jó középút valahol. Ennek megtalálása a cél, nemde?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.