Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) bartucc


bartucc
addikt

Nagy UP a jó cikkért!!! :R

Az alkatészekről annyit, kinek mi tetszik, meg mi a tapasztalata:
A proci a lehető legjobb választás sztem, alapból magas órajele(a magas szorzó/alacsony fsb arány miatt egyszerűbb a tuning is, ha ez számít)
A lapban én is Gigabyte-t ajánlanám, jók nagyon tuningban, a 12-13000 forinthoz képest. Asrockkal sincs semmi bajom, találkoztam már 2-vel is:stabilak de nem tuningbarát cuccok. Ennél jobb lap ilyen konfigba meg nem kell egyszerűen.
A ram nagyon is jó!
A vga megint csak kinek mi tetszik(az az elméletileg dupla sávszélesség v alacsony fogyasztás, gondolok itt 3850/4670), de sztem mehet a 3850 is, de a 4670-nel halkabb lesz a gép az biztos(könnyebb hűteni)
A vinyóban sztem egy 320-as samsungot érné meg márár/értéket is nézve, mert azért 2000-ér + 70-80% tárhely nem rossz :DDD
A tápot nem nagyon ismerem(pnf amit igen), de sztem a márkanév már kötelez, hogy jó minőségű legyen. :D
A ház minőségi, esztétikus, jó választás. :R
A dvd-rw-t választhat mindenki, de én legjobban a Pioneert favorizálom(nem mondom hogy jobb mint bármelyik más!)
Jó, igy picit drágább, de sztem még 85000 alatt van, ami komplett gépért nagyon is jó ár(főleg hogy mindent szinte max részletességben, egy 19-20"-os monitoron pedig elegendő felbontásban :))

Nagyon tetszett a cikk, az elemek kiválasztása nagyon jó, igazából csak a márkákat variáltam volna egy kicsit(mint leírtam), de az alapvető felépítés sztem nagyon optimális.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.