Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) nemlehet válasza Armahun (#5) üzenetére


nemlehet
őstag

Nem tudom, hogy ilyen darálósból ittál-e már, de én eljutottam oda, hogy igazából már sehol sem kérek kávét ahol megkínálnak, mert mindegyik rossz. Egyszerűen ez a frissen darált kávé nem túl forró, de nagy nyomású vízzel főzve olyan jó aromát és ízt ad savasság nélkül amit más készülékek csak elvétve tudnak. Arról nem is szólva hogy a darált kávé sokkal drágább és ezen szoktak is spórolni, plusz ahogy áll az edényben amiben tartják rengeteget veszít az ízéből is.

Amúgy még ami a darálós főző mellett szól, hogy sokkal olcsóbb üzemeltetni. 1 kg Bravos szemes espresso kávé 1300-1700 között van, egy sima douwe egberts az 2400 körül egy segafredo meg vagy 4500/kg daráltan és még ezek sem valami extra kávék.
Nekem a kedvenc kávém a Dallmayr abból olyan 2500-3000 között van egy kilóval. Szóval még valójában ez is olcsóbb mint a közepes minőségű darált kávék.
De aki kapszulázik ahhoz képest meg tényleg filléres. Most szüleimet próbálom megtériteni mert ők sok kávét isznak és veszik 90 forintért a kapszulákat...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.