Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ant@ válasza caizzz (#37) üzenetére


Ant@
senior tag

Ezen jót röhögtem! Megártott a montipájton? :N

(#102) iSonic


iSonic
addikt

az a baj ezekkel a felmérésekkel számomra, hogy pl csak steam rendszerén keresztül mérték ezt fel, plusz a steam csak azoknak a gépét nézte, akik engedélyezték.. :/

(#103) JuliusCaesar válasza Morden24 (#18) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Ez így van. Nekem is elfut a gépemen (adatlap) a Tf2, CSS, hl2 meg még pár dolog és ennyi. NEm fejlesztek, mert nem éri meg. Tf2-nek nem kell GTx295, nekem ez elég, ráadásul az ajrót se szarom VGA-ra. De sok steames ismerősöm (és offline ismerősöm)rendszeresen fejleszt gépet, persze ilyen RAM-ra gondoljatok, vagy eladja a régi HD3650-esét és egy Hd4770/5770-net vesz helyette. Szóval szerintem jellemző aki nem egybe, hanem részletekben fejleszt.

Valaki kérdezte hogyan méri steam, engem az elején megkérdezett, hogy beleegyezek-e abba, hogy mérje a konfigomat, mert ez segítene blablabla... Mondtam persze, ha őket érdekli :D

ui: a Dx10-es rendszereken mit ért? Pl az én 96GT-m Dx10-esnek számít, vagy nem, mert XP-n nyomom?

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#104) Hunter2


Hunter2
addikt

Én azért használok nvidiát mert zsínórban 2 ati halt el nálam. Egy 512-es referencia 4850 3 hét után, ezt gariban cserélték egy passzív 1Gb-os 4850-re az meg fél óra után adta be a kulcsot. Na ekkor mondtam hogy inkább ráfizetek de legyen nvidia.
Nem akarok ebből az esetből messzemenő következtetéseket levonni de akkoriban kicsit megingott a bizalmam az atiban. Bezzeg a 9200Se bírta jóideig. ;]

(#105) picur220 válasza yakuza.tora (#98) üzenetére


picur220
veterán

Sztem ne vegyél 4890et, mert sok áramot zabál, és nem tud sokkal többet, mint egy 5770.
Egyébként csak egy nvidias matricát kell a gépedre ragasztanod, és meg vagy mentve!:D
Hunter2: a referencia 4850 hírhedt arról, hogy a hűtő szar rajta, a passzívot akkor gondolhatod...

[ Szerkesztve ]

(#106) Narxis válasza caizzz (#13) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez az egyik leghitelesebb statisztika, nem küldi el az adatokat akkor ha csak belogolsz. Feltesz pár kérdést és aztán küldi el. Tehát aki félévente egyszer belogol az max az egyik hónap statisztikájában van benne feltéve ha engedélyezte adatainak elküldését.

Thanos was right.

(#107) yakuza.tora válasza picur220 (#105) üzenetére


yakuza.tora
addikt

A 4890 adott.
Ok, akkor veszek egy matricát a gépre és egyet beragasztok a személyibe is... :D

Alléz Olympique de Marseille!

(#108) iSonic


iSonic
addikt

Narxiss annyit hozzáfűznék, hogy a régi adatodat megtarja a steam, szóval ha még fél év után azt az adatot küldöd el akkor nem változtatja meg.. max ha csere volt azt átírja, csak egy a baj, hogy van csomó felhasználó, aki beregelt steamre aztán nem használja és azok is benne vannak.. na most érted arról ki tudja éppen, hogy jelenleg milyen konfigurációja van :/

(#109) JuliusCaesar válasza iSonic (#108) üzenetére


JuliusCaesar
tag

ikszer elmondták, hogy a statisztikában az van bent, aki minimum egy hónapja BELÉPETT az accountjába. Ergo aki 2006-ban használta utoljára a a steamet, az nincs benne már 4 éve. Sőt, ennél frissebb adatokat nem találsz, mert egy hónaposak.

HA minden szemét bent maradna, akkor kábé 60% GF 440MX a maradék meg 9600pro lenne...

Olvassatok kicsit vissza.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#110) picur220 válasza yakuza.tora (#107) üzenetére


picur220
veterán

De ha már a személyibe, akkor az igazolványképed helyére menjen, hogy hatásosabb legyen!:D

(#111) yakuza.tora válasza picur220 (#110) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ott már nincs hely. A Zalman és a Thermaltake matricák mindent elfoglaltak... ;)

Alléz Olympique de Marseille!

(#112) picur220 válasza yakuza.tora (#111) üzenetére


picur220
veterán

Sorry, de valahol azért remélem még van...
Jogsi?:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.