Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iknight


iknight
senior tag

Nokia nem kapkodja el a tapicskolós gépeit. Szerintem ennek nagyobb sikere lesz mint az 5800-nak.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#2) nrgia válasza iknight (#1) üzenetére


nrgia
őstag

100% a nagyobb siker, a nagyobb tudásnak köszönhetően is...ez már egy más kategória...bár 250.000 HUF egy picit-nagyon sok!!! :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Annyira nem izgat mikor jön, nálam nem játszik. :)

(#4) <NewL>


<NewL>
addikt

Junius vege? Nane marciusrol volt szo :(((

te hol hallottal 250k-rol?:s

Off:Talaltam egy hirdetest a hardverapron. Egy srac hoz be minden fele jo cuccot az eredeti ar toredekeert. pl a meg meg nem jelent N97 60k 1 ev garival. Referencia eddig nincs,mert rendelesre jonnek 3-4 het.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#5) blueMerle válasza <NewL> (#4) üzenetére


blueMerle
veterán

N97 60K? Aha, hát ez humoros :) Ami nálam van bétás cucc, azért szerettek volna adni majd 200 000 Ft-ot :D

[ Szerkesztve ]

(#6) iknight válasza <NewL> (#4) üzenetére


iknight
senior tag

Ezt te sem gondolhatod komolyan, 60 k :D 250k egyébként kicsit meredek, bár nem tartom kizártnak hogy a márkaboltban annyi lesz, hiszen ott pl az E90-n még mostis akörül van, illetve az n95 8gb is nyaldosta a 200-t megjelenéskor. Szerintem olyan 130-150-ben áll meg.

Off: Ottt találtad 60k-t, ahol az új macbook pro 230k? :D Ne éld bele magad, mert nagyot fogsz csalódni :D Illetve ha tényleg ennyiért lenne akkor nemkellene neki árulni, hisz szerintem bármelyik nagyobb gsm bolt bevenné tőle az összeset annyiért :) Illetve abba gondolj bele, hogy neki is van hazna rajta, aki behozza annak is, plusz a fuvarköltség, vagy futár mind1. Ha 60t adja akkor kb 20-t kéne venni külflödön hogy megérje behozni :)

[ Szerkesztve ]

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#7) papi77 válasza iknight (#1) üzenetére


papi77
addikt

Tuti,h nem lesz nagyobb sikere! Ez már nem az a kategória,amit bárki meg tud venni! :(

Az első: NOKIA 1611

(#8) iknight válasza papi77 (#7) üzenetére


iknight
senior tag

Ez az a kategória mint pl az n95-t és az is elég szép számmal van jelen.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#9) <NewL> válasza iknight (#6) üzenetére


<NewL>
addikt

[link]
Jaja,itt találtam. Bele nem élem magam. De megvárom az "első szállítmányt":D háthanátha

Egyébként ha tényleg ilyen későn érkezik az N97 az emberek elkeseredésükben vesznek qwerty-s slideos E75öt:D

There's an app for that

(#10) joey04 válasza papi77 (#7) üzenetére


joey04
titán

az új nokia csúcsmodell mindig nagyon nagy sikerre számíthat akkor is ha egy használhatatlan nyomoronc lenne, szerintem. más kérdés, hogy ezt meddig játszhatják...
N96 vs i8510 rémlik fel(N97-omnia hd)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) VD válasza <NewL> (#9) üzenetére


VD
őstag

Ahhoz nagyon el kéne keseredni, hogy N97 helyett E75-re vetemedjen az ember! ;]

Személy szerint nagyon várom, anno (és most is) azért nem nyomultam az 5800-ra ,mert egyrészt első fecske az S60touch platformmal, ergo bug és hiba hegyek, másrészt már a képek alapján is jobban tetszett az N97. Ráadásul az már egy átdolgozott felülettel jön ki. Elég csak az új alapképernyőt megnézni.
Nem kizárt, hogy 250e Ft-val fog nyitni, ennyiért is el fogják vinni az első darabokat. Elvégre ki ne szeretne az elsők között egy N97-et. :U

(#12) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Én láttam róla képeket és ott úgy nézett ki mint az N95 csak egy kicsit másképp... akkor az már tárgytalan?

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#13) papi77 válasza iknight (#8) üzenetére


papi77
addikt

Na jó,de itt most elég rendesen beleszól a dolgokba a gyenge forint! Nem sokaknak lesz 200-250 K-ja telefonra!Az azért nagyon sok!

Az első: NOKIA 1611

(#14) <NewL> válasza VD (#11) üzenetére


<NewL>
addikt

Akkor csak én vagyok elkeseredve,mert ennyi pénzt én nem adok ki telefonért :N
Ez meg a 2. fecske...:)
Quiksilver : :DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#15) attisx válasza <NewL> (#4) üzenetére


attisx
addikt

"te hol hallottal 250k-rol?"

Idézet a cikkből:

"...most az eXpansys nevű online áruház kínálatában bukkant fel az eszköz, még mindig horrorisztikus, 850 eurós áron..."

300 forintos euróval ez bizony negyed milla.

De a hangsúly szerintem továbbra is, mint az N86-nál, az előrendelési ár kifejezésen van. Anno megjelenés előtt az 5800-át is 150k ért lehetett előrendelni. Aztán megjelenéskor 110-120k, most meg 87k 2év gyári garanciával. Vagy említhetném az N96-ot is megjelenéskor 190-200k HUF, most 130k körül odaadják (csak vigye valaki ;] )... :U

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#16) Depression


Depression
veterán

Ez az ár inkább a vicc kategória. Lesz ez is majd 50k-es kategória, mint az összes többi N-szériás cuccuk.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#17) Quiksilver válasza Depression (#16) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Arra azért még várni kell, hogy 50k legyen ;)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#18) dedike válasza iknight (#6) üzenetére


dedike
addikt

Skacok! Annyi minden képes leesni a kamionról, hogy el sem lehet képzelni... :(((

Én mindenesetre várom, hátha mégis emberi ára lesz... (é.: 180és 200 e között, megjelenésekor...) :K

Depression: persze,... másfél évesen, törött kijelzővel.... :U

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#19) iknight válasza dedike (#18) üzenetére


iknight
senior tag

Én már csak elvből sem veszek olyan cuccot ami a kamionról esik le, nem támogatom a tolvajokat

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#20) iknight válasza Depression (#16) üzenetére


iknight
senior tag

Két év múlva igen, de ki akar annyit várni :D Bő fél éven belül szeretném ha lenne egy ilyenem

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#21) Karma válasza iknight (#20) üzenetére


Karma
félisten

Akkor ideje túlóráznod és/vagy hitelt felvenned, mert a kommunikátor típusú telefonok nagyon jól tartják az árukat...

“All nothings are not equal.”

(#22) vehement69 válasza <NewL> (#9) üzenetére


vehement69
senior tag

az a helyzet, hogy a BeszMac-en is sokan megszívták! vagy olcsó utánzatot kapsz, vagy semmit. kívánom, hogy ne legyen igazam, de ebbe csak akkor menj bele, ha gazdag vagy!

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#23) Depression


Depression
veterán

Én örülök, hogy vannak akik megveszik ennyiért is, hisz nélkülük nem lenne idővel olcsóbb. Én is haladok a korral, csak 2 év lemaradással. Addigra legalább kiderül, hogy életképesek-e a benne lévő újítások.
Szépnek szép ez a telefon, de ha belegondolok, hogy egy ilyen kütyüért 2 havi átlagfizetést elkérnek. Vagy inkább más dolgokhoz viszonyítva: 2 LCD tévé ára, egy komplett PC monitorral, (hűtő, fagyasztó és mosógép együtt) egy maréknyi telefonért. Tényleg van olyan, akinek megéri? Akinél majd ilyet látok, annak nem a telefonját, hanem a fizetését fogom irigyelni.
Jó, befejeztem a Flame-et. Nem is kell válaszolni rá.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#24) Magnum_ válasza Depression (#23) üzenetére


Magnum_
nagyúr

igazad van, abszolut. (ezért örültem annyira nyár közepén, amikor megusztam az e71et 80k alatt)

I humbly and respectfully decline™

(#25) coyote55


coyote55
őstag

Ez a bejelentés utáni csúszás egy másik neves gyártó csúcsmodelljét juttatja eszembe... ;)
Valahogy de'ja vue érzésem van :U

Memento Mori!

(#26) blueMerle válasza Karma (#21) üzenetére


blueMerle
veterán

Biztos vagy benne hogy megéri egy kétes eredetű telefon, normális gyártói garancia nélkül? Amennyiben nincs vele gond, akkor jó volt a vásár, de hidd el, az efféle cuccokra számított gari az igencsak semmilyen ha mégiscsak gond lenne a cuccal.

Egyszer vettem egy mp3 lejátszót, akkor, amikor még csillagaszáti áron volt a 128 megás is, és bizony nem uzletben, hanem "kamionról leesett cucc" volt. 4 hét után beadta a kulcsot, nem ismerte fel a windóz, hívtam az ipsét, felvette, mondom neki helló rossz a cucc. Kérdi milyen cucc és kivel beszél, mi nem is ismerjuk egymást. :U Megérte? :U

Jó és friss példa erre az 5800 Nokia. Rengeteget "vittek ki" a gyárból, persze mind első gyártás, hibás szériás hangszórós. És most ezek az emberek mind szívnak, de kegyetlenül mert hoppon maradtak, holott ha gyártói garis telefont vettek volna akkor most ezt ingyen megcsinálta volna nekik a gyártó. Megérte? :U

Szvsz ha máshogy nem menne, még mindig választanám a túlórát.

(#27) f.begbie


f.begbie
tag

Mire megjelenik, már szinte elavult lesz. Nem értem mit csinálnak Nokiáék. Ráadásul a qwerty gombsoron kívül semmi extra nincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#28) f.begbie válasza blueMerle (#26) üzenetére


f.begbie
tag

Mondjuk ha féláron megkapom az 5800-át, akkor vidáman fogok rohanni és saját költségen cseréltetem ki a hangszórót...

(#29) Karma válasza blueMerle (#26) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem nem nekem akartál válaszolni, sehol se mondtam, hogy úgy szerezze be. Csak megjegyeztem, hogy a 9xxx-es és az E90-es kommunikátorok nagyon sokáig voltak 200k HUF környékén.

Amúgy az 5800-ával tényleg szívás, ha garancia nélkül vették meg...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#30) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Mért nem lehet a billentyűzet részt csúszkával megoldani? :Y Mért kell ilyen felhajló "laptopos" csúszka?egy rossz mozdulat és a műanyag pöckök letörnek ami tartja a kijelzőt + ocsmányul kilóg a vezeték a hátulján és még műanyag is az egész teló... :O .asszem maradok n82-nél amíg nem lesz vmi hasonló tudású Nokia teló sima rugós,lapos qwerty csúszkával.

(#31) Viktor0610 válasza Akos1994 (#30) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"... ocsmányul kilóg a vezeték a hátulján ..."
Erről van fényképed? Eléggé igénytelen megoldás volna, ha tényleg így jönne ki... :F

Samsung Galaxy A54

(#32) Magnum_ válasza Akos1994 (#30) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#33) iknight válasza Karma (#21) üzenetére


iknight
senior tag

Az biztos, de meg is érik az árukat, nokia e90-m is volt illetve rengeteg más tipust is kipróbáltam. De az e90 benne van a legjobb 3-ban.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#34) GALARDO


GALARDO
addikt

Alig várom hogy kijőjön biztos beszerzek belőle egy darabot! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#35) plus44


plus44
veterán

Tényleg minden benne van de eléggé drágácska! :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36) Ribi válasza Viktor0610 (#31) üzenetére


Ribi
nagyúr

Tudod megárt a nemalvás, masszív életkor :)

[ Szerkesztve ]

(#37) iknight válasza blueMerle (#26) üzenetére


iknight
senior tag

Ezzel a hoppon maradással annyit, hogy én a 6300-val jártam igy, gyári hibás volt, a gyártó kicserélte egy másik gyári hibásra, és utána megint kikellett cserélni, az gyári garis volt de többet volt szervizbe mint nálam.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#38) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

igazán berakhaták volna az a 8megapixelt... de amugy meg csúcs ez a mobil.

(#39) blueMerle válasza RandomGosu (#38) üzenetére


blueMerle
veterán

Miért nem mindjárt 12-őt? :U Vagy 24-et? Esetleg 1000 megapixel? Jól hangzik...? :U

A minőség nem arányos a megapixelek számával.

(#40) copin válasza blueMerle (#39) üzenetére


copin
őstag

Ha már egyszer csúcsmodell, simán lehetne benne 8 megapixeles is. A minőséget pedig 5 megás sem biztosítja sajnos, bár nem ismerem az n97-et.

(#41) Oliverda


Oliverda
félisten

HSUPA nincs?!?! Akkor már nem is kell... :( :D

Jól sejtem hogy ennél már véégre az USB lesz a töltő csatakozó is egyben?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#42) attisx válasza Oliverda (#41) üzenetére


attisx
addikt

Igen, elvileg USB-ről tölt. Legalábbis a 3,5-es Jack és a microUSB-n kívül nincs rajta más csatlakozóaljzat. A wireless töltés meg még nem játszik szerintem... :)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#43) blueMerle válasza copin (#40) üzenetére


blueMerle
veterán

Komolyan mondom hogy a megapixeles pistikéknek érdemes lenne kiadni egy telefont, 20 megapixellel, és rá kellene írni hogy Nokia. Az hót mindegy hogy élvezhetetlen, elmosott, zajos képe lenne, de húszemgás a cucc wazze :U

Ami nálam van beta abban nincs kameramodul :DDD , de késobb tervezem hogy szerzek bele mert a helye megvan, szóval a minoségrol nem tudok nyilatkozni.

S ha már itt tartunk: inkább legyen 2 megapixel, de annak legyen penge a minosége, mintsem valami hangyafaszni szenzor zajos képe csillió megapixelen.

[ Szerkesztve ]

(#44) copin válasza blueMerle (#43) üzenetére


copin
őstag

Ne csinálj belőle drámát. 8 megás van és jó (c905, innov, pixon, stb.). Az előzetesek szerint a nokia 8 megása tényleg csak a vérpistiket elégíti ki, őket is csak az első nyomtatásig. Ez baj, nem a 2-3-5 megás (tételezzük fel kiforrott) érzékelő hiánya, ami az n97 árát elnézve elég megalázó. Ennek a telefonnak annyi előnye van számomra, hogy összecsukva kicsit hasonlít az n-01-re (nec). Persze ez 10-ből 10 embernek nem jelent előnyt. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.