Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Meggyi001 válasza apeelme (#6) üzenetére

Helló. Biztos, hogy több pontból vérzik a teszt, sajnos nem vagyok/vagyunk nagyon profik még, de igyekszünk tanulni az esetleges hibáinkból. Hát igen tény, hogy fejest ugrottunk az ismeretlenbe, mert nem ismertük ezt a telefont, de kockáztattunk. (szerencsére eddig minden oké) . Nagyon sok rosszat olvastam/hallottam már a postáról, a vám ügyintésékről, ezért vállalta be Yocee barátom, hogy inkább gyorsan és biztosan ideérjen a telefon. A külső kamera takaró üveg lencse "mintha kicsit mozogna", ezt tisztogatás közben vettem észre, minden nagyobb fotózás előtt megtöröljük, hogy ne legyen "zsíros paca" a képeken. De nem esik ki, stb. igazából sztem csak én vettem észre, hogy mintha nem lenne stabilan a helyén. Por, stb egyenlőre nem látszik alatta. Repedt ajándék tok - reklamáció. Igaz. Jogos. Meg kellett volna. Mégsem tette/tettük. Akadós képek. Úgy értettem, hogy a mozgás/felvétel folyamán késve/akadozva követi a kamera az eseményeket, de szerencsére nem, sztem egész jó. Nem vettem észre bármilyen rendszer lassulást/változást a Xposed Framework és a Gravity Box telepítése után, működik rendesen, pörgősen minden. Hát a kijelző sajnos ilyen. Olcsó. Határozottan kell kezelni. Az akkumulátor tesztelést pedig, (így utólag) sajnos rossz példával vagy tesztel csináltuk, értem természetesen, hogy mit mondasz, igazad van. Csak valahogy érzékeltetni akartam, hogy egy több órás videót simán le lehet vele játszani, és nem merül le. Gondolom persze, beszélgetési időben ez jóval több, ott nem megy a kijelző, stb. Screenshot módosítás. Ez volt az egyetlen, amiről nem tudtunk normális képet csinálni, mert nem külső képet akartunk akartunk. A tesztbe a kettőnk tapasztalatait/véleményét írtuk, nincs benne valótlan. Köszönöm szépen az építő jellegű kritikát, remélem tudtam érdemben válaszolni.

Ennek ellenére a barátom nagyon meg van vele elégedve, minden megy szépen rajta.

Így néz ki pontosan:

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.