Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) Mcray válasza Dare2Live (#46) üzenetére


Mcray
senior tag

Ha jól tudom, tegnap helyesbítettem az íráson és pont az általad említett 300as részt kiegészítettem, hogy érthető legyen, ha már elsőre tényleg nem volt az.

Vakegérkének meg igaza van. Tényleg gyerekfejjel éltem át és úgy sokkal szebb sok dolog.

"Azért van még valami, ami fojtogat.
Volt egy riport a TV-ben, egy kamasz volt a riportalany. Valamelyik felmenőjét szólította a munkája Indiába, így sok évet töltött el ott. Játszott az ottani gyerekekkel, és javaslatai is voltak, hogy mit játsszanak, milyen szabályokkal. Kapásból elutasítottak mindent a helybéliek, hiszen egy idegen mondja, tehát nem lehet jó.
Csókoltatom az összes indiait.
Elvagyok nélkülük, ők is legyenek el nélkülem. Hajlandó vagyok évente egy szappant áldozni a tisztaságuk oltárán.
A zenéjükért viszont rajongok."

Engem meghallgattak, miután hajlandó voltam az otthon tanult EURÓPAI LENÉZÉST( amit most itt is tapasztalok részetekről) magam mögött hagyni, és bizony játszottunk számháborút, focit és egyébb "indiaidegen" dolgot. Talán a TV-ben levő kamaszlánynak kellett volna leszállni a magas lórol, ahogy korábban ti javasoltátok és neki is kellett volna kicsit Cricketetezni, vagy amit a lányok szoktak: Bújócska-fogócskázni.

Az Indiaik köztudottan nagyon igényes és tiszta népség, akik attól sem riadnak vissza ha jeges vízzel kell mosakodni. Ismerik, sőt használják a szappant és ha van valami, ami miatt egy magunkfajta NYUGATI problémázhat az a szag, amit az elfogyasztott erős fűszerek okoznak. Ti talán nem esztek hagymát? Vagy erős paprikát?

Furák vagytok mind. Legalább vagytok toleránsak bármi idegennel szemben mint ezzel az írással szemben, mert nem ismeritek, vagy értitek meg, hiába töröm magam és segítek magyarázni.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.