Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) g4mer


g4mer
senior tag

Esetleg új xboxot jelentnek be?! :U

Sic Parvis Magna

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Slim 360 szerintem nem ütne akkorát mint a natal...
már ugy értem így hogy kijavitották az alapvető hibáit a gépnek így nem látom értelmét hogy ennyi évvel a megjelenés útán kiadjanak egy ujabb verziót..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) kovsol


kovsol
titán

és az biztos, hogy valami konzolos hír lesz amúgy?

én azért a vasárnapi híreket is várom :K

May the Force be with you!

(#4) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Tavaly bejelentették a natalt, és még mindig nincs kész, de máris egy újabb "hatalmas" bejelentéssel készülnek..

Értem én, hogy etetni kell a népet és fent kell tartani az érdeklődést a termék iránt, meg, hogy majd ősszel (vagy télen?) jön a natal, de nem lett volna mégis jobb, hogy ha akkor jelentik be a natalt, amikor már közel vannak a fejlesztés végéhez?

Mert akkor az egyszerű ember csak azt látja, hogy "hú,nagy bejelentések és ígéretek, de kézzel még semmit sem fogtam, és ki tudja mikor fogok.. ezért annyira nem is érdekel.."

Vagy tévednék?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) Gude


Gude
senior tag

Jön a mátrix :DD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) Sirandrish válasza Zirowe (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tévedsz de most ezen mi a meglepő?
Mindig és mindenhol ez van..előre beharangozzák hogy az érdeklődés ne apadjon..folyamatosan jönnek a hírek/képek/videok mindig/mindenről...ennek ez a menete :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) heihachi válasza Zirowe (#4) üzenetére


heihachi
addikt

Tévedsz. Ez a marketing része, és tök rendben van.
Majd nézd meg a GT5-öt, mekkora kibeb@szott nagy siker lesz, senki nem fog letenni, róla, sőt kíváncsiak lesznek rá az emberek, hogy mit lehet ennyi ideig fejleszteni. Pedig hány éve megy arról is a semmitmondó bejelentés, videó meg bullshit kép áradat. Ezzel lehet játékot eladni.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#8) Sirandrish válasza heihachi (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem pedig tök állat egy GT5 kaliberü játéknál olyan videót nézni ahol a góré 3éves fia a faltól-falig technikával vezet egy pályán egy csúcsverdát ami még csak nem is törik...
Kell ennél több?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Bp


Bp
tag

tavalyi béna volt,natalal együtt,szal annál csak jobb lehet,esetleg ha bemutatnának ök is egy kézikonzolt vagy dragon quest következö része only xbox NA az nagy bejelentés lenne.

Másik meg, nem is számlom hány napja tréler-kép hegyek jönnek mi lesz kinnt e3-n.
Fasznak kell lelönni a poénoknak a nagy részét.
Plussz a visszaszámlálos mizéria,visszaszámlálok megy tréler ami a hype miatt "hudeütös",és megjelenik 2-3 év mulva,hákösz

Olyan béna let az egész:(

(#10) scyllafren


scyllafren
senior tag

Tavaly: Natal

Idén: Működő Natal

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

(#11) Zirowe válasza heihachi (#7) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem, tudom én, hogy így megy ez, engem csak az zavar, hogy az előző, tavalyi nagy bejelentés még csak ki sem jött (ha jól tudom, még csak élő teszt videót se láttunk), és máris itt a másik "nagy forradalmi" bejelentés.. :S

Bár nekem tök mindegy, úgysincs xboxom :DD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12) RepeatSector válasza scyllafren (#10) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Tavaly: Natal
Idén: működő natal
jövőre: új xbox ami winfost futtat
2évvel később: Élő adásban lelövik Bill Gates-t De egy Windows 98SE megállítja a golyót amit a vész esetére hord magánál
:C :C :C

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Bill Gates tényleg szétosztja a vagyonát azok között, akik továbbküldték a körlevelet IWIW-en.

[ Szerkesztve ]

(#14) Thome válasza scyllafren (#10) üzenetére


Thome
addikt

Akárhogy nézem, ez bizony működik.
Akárhogy nézem, ez bizony tavalyi.

LINK

(#15) Def26


Def26
félisten

Lehet, hogy kibővítik a Live támogatott országok listáját? Vagy talán fico elismeri, hogy kell Live szolgáltatás Magyarországon? :Y

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) RepeatSector válasza Def26 (#15) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Vagy visszavonyják a a console bant és mindenki tiszta lappal kezd

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#17) Sicilian


Sicilian
addikt

Szerintem 1 új gép lesz !! :K

nothing is true everything is permitted..

(#18) RepeatSector válasza Sicilian (#17) üzenetére


RepeatSector
senior tag

tuti nem lesz max a 360 kicsit jobban átgondolva láttad mekkora dolgok jönnek?? főleg livera fekszik most rá a microsoft

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#20) Zirowe válasza Def26 (#15) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kétlem, mert a live magyarországi elérhetősége is minden bizonnyal a magyar revizionista politika része lenne a szlovákok szerint :P :DD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21) Zirowe válasza Thome (#14) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha a tavalyi bejelentés után már volt működő prototípus, akkor hogy lehet, hogy pár hónapja voltak hírek, hogy bizonyos hardver elemeket mégis csak kihagynak belőle?
Akkor mégse volt annyira kész..

Meg akkor miért nincs több videó róla neten? :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#22) Thome válasza Zirowe (#21) üzenetére


Thome
addikt

Működött ahol linkeltem, tavalyi felvételen? Igen.
Én erre reagáltam, nem pedig arra hogy hagytak-e ki hardverelemeket utána. Ez most itt bullshit, köze nincs ahhoz amire válaszoltam.

Mert talán nem adják ki a kezük közül? Pötyögtetik az infót róla folyamatosan, a bejelentkéskor prezentálták, és ennyi elég úgy gondolják. Én is.

(#23) Morden24 válasza Zirowe (#21) üzenetére


Morden24
nagyúr

Meg akkor miért nincs több videó róla neten?

Mert nem ártott elkészíteni hozzá a szoftvereket is. Egyébként speciel a Natal előbb jelenik meg, mint tervezve volt.
És egyébként meg azért kell előre bejelenteni az ilyen dolgokat, mert sokan vannak, akik csak emiatt teszik félre a lóvét egy Xboxra vagy éppen nem vesznek április közepén egy PS3-at, mert már tudják, hogy lesz Natal, és kivárnak.

Mellesleg meg valamelyik okos fenti hatalmas "Winfos"-os poénjára: az Xbox rendszere már jelenleg is Windows alapú.

Amúgy meg jelentsenek be teljes átjárhatóságot a GfWL és az Xbox Live között, bővítsék a Live országok számát, ja, és csináljanak egy webböngészőt Xbox dash-re.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#24) RepeatSector válasza Morden24 (#23) üzenetére


RepeatSector
senior tag

hé a winfos poénomat ne fikázzad :DD :DDD
Már az első xbox is winfos alapú volt egy butított windows nt futott rajta ezen meg viista butítás van

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#25) Morden24 válasza RepeatSector (#24) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na jó, kár vitatkoznom olyannal, akinek tényleg semmi fogalma róla. Semmiféle "butított" Windows nem fut rajta. Kernelszinten van közük egymáshoz.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#26) h-yle válasza kovsol (#3) üzenetére


h-yle
addikt

Mi lenne? MS e3-on nem PC hanem konzol. Legalábbis 95%-ban.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#27) h-yle válasza Morden24 (#23) üzenetére


h-yle
addikt

Sajnos a Live országok bővítése nem megy "nagy bejelentés" számba. Főleg ha a "Natalnál nagyobb" dologról van szó.

Szerintem QBOX a kvantumkonzol lesz. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#28) Razuel


Razuel
aktív tag

Szvsz HDMI 1.3as box jön a 3D támogatáshoz :)

(#29) kovsol válasza h-yle (#26) üzenetére


kovsol
titán

kiadnak egy mobil telefont mit tudom é :DDD

May the Force be with you!

(#30) oO7 válasza Morden24 (#23) üzenetére


oO7
őstag

hát igen a GfWL tényleg eléggé el van hanyagolva... ütős lenne ha steam szintjének környékére felhoznák a dolgot...
a jelenlegi "böngészőt a TV-re" láz meg szerintem eléri az xbox-ot is ill mintha valami olyan rémlene hogy silverlight appokat lehet majd tolni rá... de lehet rosszul emlékszek...

(#31) h-yle válasza kovsol (#29) üzenetére


h-yle
addikt

Azt adnak. Úgy híjják WP7.

Én a Slimen kívül másra nem tudok gondolni. De az meg azért nem akkora truváj.

Esetleg DC emulátor. Ne adj isten PS2 :DD

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#32) Dani811


Dani811
aktív tag

átportolják a wowot xre? :D

(#33) Tomazoe


Tomazoe
tag

Holnap este minden kiderül a natalról!
Lehet ingyenessé teszik a live-ot :DD
Számomra ez lenne a legnagyobb durranás!

(#34) Morden24 válasza oO7 (#30) üzenetére


Morden24
nagyúr

Utóbbi időben azért rámentek rendesen a GfWL-re is, bár nyilvánvaló, hogy az Xboxos Marketplace-ek a lényegesek, a GfWL meg csak egy kis mellékes dolog.

A böngető eléggé kéne.

(#33) Tomazoe: Én már azzal is beérném, ha lenne itthon hivatalosan :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#35) Balazs_ válasza Morden24 (#34) üzenetére


Balazs_
aktív tag

De ha lenne itthon hivatalosan akkor új accountok kellenének nem? Mert aki innen játszik, az nemhiszem hogy Magyar címmel van regelve...
Szerintem is live bővítés lesz, (illetve érdekes a hotmail.hu bevezetése, szerintem ez is utalhat rá).

(#36) h-yle válasza Balazs_ (#35) üzenetére


h-yle
addikt

Nekem nem hiányzik a magyar live. Max annyit érne, hogy lenne itthon LastFM. Mert se Netflix, se Sky, se Hulu nem lenne. Viszont rágyógyíthatnám a bankkártyámra ami anyagilag nem lenne kifizetődő számomra. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#37) Morden24 válasza Balazs_ (#35) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem kérvényre vagy akár anélkül lehet(ne) lakcímet módosítani.
Egyébként sem tiltható meg, hogy egy személy országot cseréljen, tehát nem hiszem, hogy ez probléma lenne.

Meg amúgy nem az az elsődleges kérdés, hogy lehetek-e magyar lakcímmel Live-os, hanem az, hogy nem futok "X is not available in your region" fasságba, tudnék bankkártyával fizetni (végre vazze). Ja, és h-yle is mondja: lenne last.fm :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#38) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Szerintem idén bejelentik a Natal Black editiont, a Natal feketék által is használható változatát. :D

Aki hülye, haljon meg!

(#39) oO7 válasza L3zl13 (#38) üzenetére


oO7
őstag

a natal nem egy sima kamera képe alapján mondja meg hogy milyen testhelyzetben vagy... hogy úgy mondjam: nem lát színeket

(#40) L3zl13 válasza oO7 (#39) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ezzel együtt a bemutatókor volt probléma abból, hogy a színesbőrű embereket nem érzékelte megfelelően, tehát...

Aki hülye, haljon meg!

(#41) MeszarosB. válasza L3zl13 (#40) üzenetére


MeszarosB.
tag

Tehát nem volt jól beállítva, és a kedves feketebőrű fickó,aki ezt állította, folyton azzal tölti a szabadidejét, hogy számolgassa a Resi5-ben/GTA-ban/Left 4 Dead-ben a feketék arányát, és küzdjön a szerinte rasszista játékok ellen.

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#42) KFChicken


KFChicken
tag

akkor nem csak valamelyik hp arckövetős webcam volt rasszista hanem a natal is... ejejjj

node szerintem attól lesz nagy a bejelentés hogy minden eddig taglaltat bejeletnek.. lesz slim x360, lesz live bővités ésatöbbi... mert önmagában egyik sem elég nagy, hát akkor majd együtt!! :DD :DD :DD :DD :DD

(#43) Sirandrish válasza KFChicken (#42) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aztán bilibe lóg a kezed és felébredsz...minden együtt hogyneee:DDD :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44) oO7


oO7
őstag

a mai natal bemutatót lehet valahol követni ? meg úgy egyáltalán pontosan mikorra várható az indulás ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.