Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bigkrisz96


bigkrisz96
tag

Teljesen rendben van, :B

Az ér nyerő.

(#2) Muki94


Muki94
aktív tag

Az A90 nagyon jó ajánlat ennyiért, meg kell hagyni, bár 512mb RAM kevésnek bizonyulhat, de ennyiért ne legyünk telhetetlenek.
Persze, itthon nem lehet majd kapni...

Ahogy látom a gyártó készülék-kínálatát, Európában igen csak tarolhatna a piac több szegmensében is

[ Szerkesztve ]

(#3) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Super ez a superfone :D

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4) kissdanca


kissdanca
tag

Reménykedjünk hogy nálunk is kapható legyen :DD

(#5) Beri78


Beri78
őstag

nem is olyan rossz :DD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#6) bagkri01


bagkri01
őstag

Van egy olyan gyanúm, hogy Európában nem lehet majd kapni. Ha meg lehetne is az ára biztosan lenne vagy 1,5x annyi, mint a cikkben emlegetett, a köztudottan csodálatos és nagyszerű adó és vámrendszerünk miatt.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#7) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Van egy sanda gyanúm, hogy errefelé nem jut el. Itt azt írták, hogy a proci kétmagos, gondolom ez nem állja meg a helyét...

<< Heimdal >>

(#8) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Az A100-asban az a 2000-es aksi elég szerény és akkor még finoman is fogalmaztam...
Oké a proci nem kér annyi kaját nah de ez a kijelző...

Szerintem ami bejött a Samsungnak az nem biztos, hogy a Dellnek is bejön főleg nem másodszorra és ebben az árkategóriában...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#9) xZer0kidx válasza xZer0kidx (#8) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

(a Dellnek és a többi próbálkozónak) így a pontos bocs...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#10) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Ennyi erővel óránként lehetne kitenni 1 Ázsiai telefon hírt!
Több tucat ilyen és ehhez hasonló, kicsit jobb vagy rosszabb telefont lehet kapni bármelyik ázsiai webshopba, 3 hét alatt ki is szállítják! 40 - 45 ért! 45 töl már 960 as felbontás és 2 magos CPU. 55töl már 1280 x 720 IPS 4,5 kijelzős telokat lehet kapni 1gb rammal! Én szeptember végén cserélem le iphone 3gs-emet 1 kínai telóra:)

(#11) NivoSzaki válasza Nwis86 (#10) üzenetére


NivoSzaki
tag

Ne írj ilyeneket mert rontod a hazai képviseletek üzletét. Mindjárt jönnek is trollok :))

(#12) imisomogyi válasza Nwis86 (#10) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Nem tudom! Nekem valahogy elvből nem tetszenek ezek a telefonok. És legyen akármennyivel drágább egy jól ismert márka, inkább tőlük veszek, és a bizalmamat továbbra is beléjük fektetem!
Viszont elnézve a termékeket van bennük potenciál, és megértem, hogy az emberek viszik ezeket mint a cukrot!:)

(#13) ComptonLA


ComptonLA
tag

Ismerve a magyar viszonyokat, mire ideérne, minimum duplája lenne az ára... :W

(#14) xZer0kidx válasza imisomogyi (#12) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Én is inkább prémium telót vásárolok szívesebben, főleg a nagy kijelzős cuccoknál alapból kompromisszumot kell kötni a kijelző méretével, nehogy már ezek után a hardware-el is azt kelljen... ok a márkásabb telók drágábbak de én inkább spórolok hosszú ideig mint szenvedjek a kínai "megoldásokkal"
Bevallom én annyira nem látom ezekben a potenciált pont a fent említett kompromisszumok miatt...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#15) imisomogyi válasza xZer0kidx (#14) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Potenciál csak és kizárólag az ár-érték arány miatt van bennük! :)

(#16) xZer0kidx válasza imisomogyi (#15) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Igen így lehetséges de, megszokni a Kínai "szokásokat" nem lehet egyszerű :)
Ok ez a modell pont indiai de ezt ugye be lehet helyettesíteni a "furcsa" országokkal mert mostanában lehetett olvasni 5+ os cuccokról...
Az az egy kis előnye lehet ha natúr ICS-el jön...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#17) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Mióta Android van azóta kis túlzással a sarki fűszeres is tud telefont gyártani, és ez nagyon nem jó...

(#18) B1T3 válasza imisomogyi (#12) üzenetére


B1T3
addikt

Azért ne legyen akármennyivel drágább. :) Én amúgy simán vennék (itthon) kevésbé ismert gyártótól is telefont, ha stabil, korrekt garancia is párosulna az ajánlathoz.

(#19) NivoSzaki


NivoSzaki
tag

Nos aki még mindig azt hiszi milyen szarok ezek a kínai telefonok ajánlom figyelmébe az alábbi videót :))

Teljesen mást fog tapasztalni arról, mint amit itt egyesek próbálnak elhitetni az emberekkel :)

VIDEO - ZOPO ZP900 5.3 Inch Dual Core Android Phone Hands On

- 5.3 inch QHD screen, 960*540 pixel display IPS
- Android 4.0 ICS OS, (will update to Android 4.1 Jelly Bean soon)
- 1GB RAM + 4GB ROM
- 1GHz dual core Cortext A9 MTK MT6577 processor
- Support 3G network: GSM 850/900/1800/1900 & WCDMA 850/2100 MHz
- 8MP back camera + 2MP front camera
- Support dual SIM cards at same time,
- Multi-language: English, French, Spanish, Portuguese, German, Italian, Russian...

(#20) Muki94 válasza NivoSzaki (#19) üzenetére


Muki94
aktív tag

Ahogy látom, ez már használható eszköz, még a kamerája sem tűnik vészesen rossznak, viszont nem tudom, hogy ekkora kijelző felbontás mellett a powerVR531 hogyan boldogul a játékokkal. Persze, nem minden a játék, és új áron ez a cucc 70 ezer Forintnyi dollárért korrekt ár, de az itthoni piacon ennyiért majdnem S2-t kapni.( vagy olcsóbban 2X-et)
Komoly fegyvertény azért, hogy JB frissítést fog kapni! (mellesleg az 1gb ram és ips kijelző is jól eső részletek)

(#21) NivoSzaki válasza Muki94 (#20) üzenetére


NivoSzaki
tag

tessék itt olcsóbb szóval SGS2 kilőve :)

211,99$ ~ kb 50 ezer magyar forint :)) és jön rá JB frissités az SGS2-re is jön? ;]

Tényleg ekkora kijelzőn már érdemes netezni nem kell 3.5 inches kijelzőt gubbasztva bámulni.

[ Szerkesztve ]

(#22) imisomogyi válasza NivoSzaki (#19) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Hát jó! :) Tessék kipróbálni. Nemrég a mobilarénás srácok is teszteltek egy olcsó 5 hüvelykest... meg is lehetett nézni:D! Eben az esetben nem a méret a lényeg:)!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.