Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) rumkola válasza Vesa (#299) üzenetére


rumkola
veterán

szerintem is gagyi :D

(#302) janeszgol válasza VágniValó (#297) üzenetére


janeszgol
félisten

Elég szomorú. Nagyon gagyi ezt az SW játék, a Plague meg egy kellemes meglepetés. Ilyet várok a következő évben is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#303) adamssss


adamssss
veterán

A Jedi-t egyrészt értékelem mert az EA húzott egy merészet és dobta a multit viszont számomra a harcrendszer meg ez a respawn olyan idegesítő volt, hogy a felénél abbahagytam. Kár érte de azért az év játékának titulálni kicsit erős...

A Plague-nak nagyon nagy dicséret jár. Egy kis stúdió remek játéka. Remélem lesz folytatás vagy valami hasonló.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#304) Đusty válasza Vesa (#299) üzenetére


Đusty
addikt

Én ugyanezt látom nem is értem. De szerintem igen nagy többségben van a konzol és a fiatalok aránya ebben. Meg azt is tegyük hozzá, hogy én jóval több szavazóra számítottam ez vajmi kevés szerintem, de tény, hogy azért mutat arányokat.

[ Szerkesztve ]

(#305) melega válasza janeszgol (#302) üzenetére


melega
őstag

Én azt most torrenteztem le, a dead space 1 után kezdem is.

(#306) myckey


myckey
veterán

GG első hely.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#307) janeszgol válasza melega (#305) üzenetére


janeszgol
félisten

Én meg megvettem eredetiben Xbox-ra.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#308) CriticalHit


CriticalHit
őstag

A Disney platform SW megelőzte a RD2-t. A gagyi lenyomja a minőséget.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#309) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyert a warez. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#310) Jhonny06 válasza CriticalHit (#308) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Red Dead ugyan minőségi, csak elég érdektelen játék lett.

(#311) rumkola válasza Jhonny06 (#310) üzenetére


rumkola
veterán

" Kíváncsiságot nem ébresztő; figyelmet nem keltő, nem érdemlő (dolog), ami nem számít, nem jelentős."

(#312) Shing válasza .LnB (#309) üzenetére


Shing
őstag

Hagyjuk már ezt a szart. A feltöretlen RDR2 sem fogyott Steam-en, a feltört Halo-t pedig vitték mint a cukrot. Ahogy rengeteg multi only játékot is. Semmit sem számít már a warez.
Nagy most az SW láz, az a legújabb játék és jobb marketing. Ez mindig így lesz. Ha a Sekiro az utolsó negyedévben jelenik meg tuti, hogy több szavazatot kap. Az emberek sem objektívan szavaznak.

(#313) Medocsabi válasza Shing (#312) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hogy lehet egy ilyen szavazáson nem objektíven szavazni? :F

(#314) janeszgol válasza Medocsabi (#313) üzenetére


janeszgol
félisten

Lasd a nyertest. Csak azert jelolni ezt a vacakot, mert SW. Ha nem SW lenne, jo ha 60%-ot kapna, azt is kegyelembol.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#315) Sirandrish válasza janeszgol (#314) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Az év játéka 2019-ben szerintetek"

A többség szerint az SW az év játéka...ahogy szokták volt mondani, a győzelmet nem kell magyarázni :N

Mondom ezt úgy hogy én sem az SW-re szavaztam...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#316) janeszgol válasza Sirandrish (#315) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez egy olyan dolog, hogy mondjuk kijönne egy Harry Potteres játék (nálam a HP történet mindenekfelett áll, az isten), és olyan minőséget képviselne, mint az eddigiek, még a Top 10-be se válogatnám be. Nem hogy az év játékának válasszam csak azért, mert a kedvenc univerzumom. Ez a tisztesség.
Mondjuk nem tudom mennyi értelme van tisztességet kikövetelni itt, szóval inkább magamtól követelem meg ezt, másoktól csak elvárom.
Vagy akkor írja azt, hogy ez a legjobb SW játék, amivel valaha játszott, és állati, le se tudta tenni, egy ültében végig tolta, és akkor erre azt mondom okés. De ne azt, mint fent, hogy mindent lewarezolt, és azért szavazott erre a szrra, mert SW.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#317) Sirandrish válasza janeszgol (#316) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem PS4en és PC-n is megvan az új SW...vagyis mindkettőre kölcsön kaptam, de összesen nem játszottam vele 1 órát. Nem mondom hogy rossz, de egyelőre nem éreztem késztetést a folytatásra.
Ennek ellenére, és csak jókat hallottam róla, nagyon sokan dícsérik. Nyilván kérdéses hogy hányan dícsérik azért mert SW, és hányan azért mert tényleg annyira jó...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#318) Medocsabi válasza janeszgol (#314) üzenetére


Medocsabi
addikt

De SW játék. És mint ilyen, jó játék lett. :K (lásd a szavazást, például)

(#319) rumkola válasza Medocsabi (#318) üzenetére


rumkola
veterán

Oké, de véleményem szerint ezt már 10 éve megkaptuk egyszer Force Unleashed néven, szóval ettől max azok ájulnak el és nevezik év játékának, akik azóta nőttek fel. :)
A falon átbújkálás és a szörfözés pedig már akkor is gáz lett volna (gondolom akkor tölti be a pály többi részét, de akkoris... :((( .

(#320) myckey válasza rumkola (#319) üzenetére


myckey
veterán

Ez nem Force Unleashed.
Az említett játékelemek nem a pályarészek betöltésére vannak direkt kihegyezve/kitalálva.

Az elájulás meg mindenkinek egyéni szoc problémája, ahogy a köpködés és fröcsögés is. Mindenre van példa.
Ilyen közhelyet/sablont komoly dolog ráhúzni az emberekre.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#321) Medocsabi válasza rumkola (#319) üzenetére


Medocsabi
addikt

Értem mire gondolsz, de ezen a logikán elindulva MINDEN mai játék csak régi játékok újra gondolása. :U
Mondj egy játékot, amiben akár a harcrendszert, a történetet, a környezetet stb nem láthattuk még előző játékokban.
Én még az xbox 360 érában játszottam a Force Unleashed 1-2 vel, a maga idejükben abszolút best of voltak. És számomra a Fallen Order is az.
Egyszerűen csak nem kerestem benne semmit, azt akartam hogy lekössön, hogy azt érezzem, hogy "legyenmárvégeamelónak" hogy mehessek haza kockulni, élvezzem, ha vége, akkor sajnáljam hogy vége stb...Itt ez megvolt. Annak ellenére, hogy vannak hibái, ez kétségtelen. Ritkán érzem ezt egy játéknál, de ha igen, arra azt mondom jó volt :) (eddig ilyen érzést belőlem a Dying Light és a Witcher 3 meg még pár játék váltott ki, de most nem emlékszem pontosan mindre)

(#322) melega válasza keIdor (#14) üzenetére


melega
őstag

Mondjuk utólag kipróbáltam a Palguen tale innouncet és teljesen lekötött szeretettel várom a folytatást vagy előzményt, egy kis stúdió nagy játéka, nálam top 3-as lett a sok rókabőr után.

(#323) melega válasza .LnB (#309) üzenetére


melega
őstag

Kipróbáltam a Plaguen Tale Innouncet és top 3-as játék lett nálam a sok szar rókabőr után felüdülés volt vele játszani.

(#324) .LnB válasza melega (#323) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyehogyugye!? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#325) melega válasza .LnB (#324) üzenetére


melega
őstag

Tudod mi a legnagyobb baj, a legtöbb mai játékban ami nem túlélőhorror, és nem Dark souls, Nioh, Sekiro és másolata már hard fokozaton sincs bennük kihívás.

A másik a fejlesztők egymást majmolják és sok a rókabőr, kevés az önálló ötlet.

Kevés játékot csinálnak annyira szívvel lélekkel mint a Plaguen talet, vagy witcher 3-at.

Itt tartunk a fejlesztők a grafikára mennek sokszoros rókabőrlehúzás megy meg egymás majmolása.

Nekem a kedvenceim között amúgy: A palguen tale: Innounce, SW Jedi Fallen ORder, Witcher 3 wild Hiunt, Horizon Zero Dawn, Resident Evil 2 remake, Mad Max, Shadow of War, és Last of Us, ésa Bloodborne nem véletlen várom a második részét a Last of Usnak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.