Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #20411392


#20411392
törölt tag

Nem volt erős év (a jövő évi sokkal jobb lesz), de azért volt pár játék, ami kiváló alkotásnak számít.
Nálam a top5 sorrend:

1. Death Stranding
2. Days gone
3. SW Jedi: Fallen order
4. Remnant from the ashes
5. Plague Tale: Innocence

Ezen a szavazáson is a DS-t jelöltem meg, mert számomra az RDR2 tavalyi játék (viszont jobbnak tartom a DS-nél).

ui: A Remnant és a Plague igazi gyöngyszemek. Amennyiben több pénz és erőforrás állt volna a csapatok rendelkezésére, akkor simán top 1-2 lehetne a páros, de így sem kell szégyenkezniük.

[ Szerkesztve ]

(#2) Deck


Deck
titán

Remélem játék nyer, ha már az év játékát keresik.. :))

PS5

(#3) oriic válasza Deck (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak játékok vannak a listán! ;]

Live-Die-Respawn

(#4) #09990144


#09990144
törölt tag

Számomra a Dragon Quest XI S, és a Fire Emblem: Three Houses voltak idén a legjobbak. Csak egyet lehetett jelölni, szóval DQ lett a nyertes :)

[ Szerkesztve ]

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

DeathStranding&Sekiro között megosztom :)

Life, Uh, Finds A Way

(#6) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Szavaztam, de egyikre se mondanám, hogy na ez igen ez volt az A játék...

(#7) Deck válasza oriic (#3) üzenetére


Deck
titán

Leszámítva egyet, igazad is van.. :P ;]

PS5

(#8) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Goose game fent van, Pedro meg nincs? :DDD Hát milyen lista ez? Nálam egyértelműen a My friend Pedro az év játéka.
Persze nem AAA cím, nem is túl hosszú, nincs jó grafika benne, a zenék is csak közepesek... De mégis ezzel szórakoztam a legjobban! Játéknál meg ez a lényeg!:)
Szóval, hajrá Pedro!

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9) oriic válasza icemad (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na köszi, nem jutott eszembe a címe. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10) Wesder válasza Deck (#2) üzenetére


Wesder
félisten

DS lesz az év szimulátora, fogadd el.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) Daelion


Daelion
őstag

Többsége még kimaradt nekem de az a pár közül amivel játszottam talán a A Plague Tale Innocence ami legjobban meglepett és megfogott.

Megjelenése napjáig szinte nem is tudtam róla. :B

Borderlands 3-al sokat szórakoztam meg fogok is de az nálam nem az év játéka kategória.

[ Szerkesztve ]

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Egyértelmű: A Plague Tale: Innocence

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) Imilenni


Imilenni
addikt

Death Stranding & Sekiro :K

Press "F" to pay respects.

(#14) keIdor válasza #20411392 (#1) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem nem volt rossz, de a tavalyi az jobb volt, ez tény pl.

Nálam a lista:

0. Red Dead Redemption 2 (PC) - Bár ez kakukktojás, mert 2018-ban konzolon én már kivittem és ott GotY volt a God of War-ral együtt, de még a Spider Man is dobogós!

1. Death Stranding
2. Resident Evil 2 Remake
3. Star Wars Jedi: Fallen Order
4. Call of Duty: Modern Warfare
5. Metro Exodus
6. The Outer Worlds
7. Gears 5
8. Tom Clancy’s The Division 2

Ezekkel játszottam csak a listából.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) S e t h válasza janeszgol (#12) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor lehet is zárni a szavazást. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16) janeszgol válasza S e t h (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Mármint számomra az. :D :R
A DS-el nem tudok mit kezdeni, művész játék egy művésztől. Ahhoz ott kell lenni fejben, erre nem állok készen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nálam nyilván a Zelda vitte a prímet, de a Resi 2 remake is nagyon adta nekem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) #04430080 válasza Deck (#2) üzenetére


#04430080
törölt tag

SW fog nyerni.

(#19) icemad válasza #04430080 (#18) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Csak nem. Semmi újdonság nincs abban a játékban.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#20) doooo válasza #20411392 (#1) üzenetére


doooo
veterán

+1. Tényleg meglepően semmilyen év volt az idei a játékiparban...

A teszt alatti hiszti után viszont elég meglepő, hogy a Death Stranding egyelőre ilyen jól áll a szavazatokban.

(#21) maximilian4


maximilian4
addikt

Luigi

Maxi

(#22) Deck válasza #04430080 (#18) üzenetére


Deck
titán

:R :C

PS5

(#23) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amivel én játszottam idén:

1. Jó ezt mindenki tudja, nem kérdés. :)
2. A Plague Tale: Innocence
3. Control
4. Days Gone

A Disco Elysium-ra és szinte az összes Switch címre kíváncsi lennék viszont.

Jó látni egyébként az eredményt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) Fred23


Fred23
nagyúr

Huhh, szerintem egyedül leszek a szavazatommal, de betennétek a Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint-ot is?

Talán arra szeretnék majd szavazni, mert a Red Dead Redemption 2 nálam jövőre lesz csak esedékes, és az Uborkáék valóban bugos játéka egy számomra gyenge mezőnyben még mindig a többi fölé került. Esetleg a Borderlands 3 jöhet szóba még nálam győztesként, viszont abban egyelőre csak 3-4 órám van.

[ Szerkesztve ]

(#25) tailor74


tailor74
őstag

Ment a szavazat a Plague Tale: Innocence - re.
Más, számomra igazán kiemelkedőt nem találtam a listában, vagy még nem játszottam vele. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#26) Deck válasza .LnB (#23) üzenetére


Deck
titán

Számomra az egész listából akkor is kilóg a DS.. Persze ezt egy Kojima fannak nehéz megmagyarázni.. De az, hogy A-B-be sétálok, hogy kapjak egy cinematicot majd újra, újra, újra.. Csak azért, hogy kitöltse a játékidőt.. Ez nagyon nem játék.. Ez a terület visszacsatolás meg nagyon eredeti.. Tiszta FC. Lett volna akkor egy film/sorozat vagy mint a Detroit. Zene, sztori elhiszem, hogy nagyon jó de a gameplay egy 0.
Ha nem Kojima csinálta volna akkor fele ennyien se szeretnék..Bár Kojima nagy szövegei is, hogy új játékstílust teremt meg minden.. Vicces.

PS5

(#27) Imilenni válasza Deck (#26) üzenetére


Imilenni
addikt

Gondolom néztél róla videót ;)

Egyébként azért ne jelöljenek valamit mert éppen neked vagy nekem nem tetszik?
No de kérem, ennyi erővel a Tetris 99 miért lett jelölve, vagy az RDR 2? Nekem nem tetszenek, az egyikben csak 2 gombot nyomogatsz, a másikban meg nézed hogy a ló nekimegy mindennek.
Agyam eldobom a haterektől.
vicces.
:U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#28) Deck válasza Imilenni (#27) üzenetére


Deck
titán

A Tetris legalább játék, a RDR2 meg nem annyi, hogy neki mész a fának. Kiváló játék mindegyik.

PS5

(#29) Wesder válasza Deck (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Néztem egy story összefoglalót.
Zseniàlis, de a jàtékmenet nem tetszik, ahogy az MGS-nél sem tetszett, de ettől sem a DS sem az MGS nem lesz rossz jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) Deck válasza Wesder (#29) üzenetére


Deck
titán

Tehát a gameplay nem számít egy játéknál csak a story.. Világos :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#31) Imilenni válasza Deck (#28) üzenetére


Imilenni
addikt

SZERINTED!

Szerintem a DS az eddig megjelent legjobb melankolikus játék (nincs még egy ilyen a piacon).
Ahol eltudsz merülni a tájban, miközben Sam-el vegyütt viselitek a súlyt, amit az emberiség megsegítése jelent.

A probléma ott van hogy szerinted neked van igazad, nekem meg nincs.
Senkinek sincs. Mindenki máshogy látja a világot.

Látod, lenézed a másikat mert Ő mást keres egy játékban. Itt a probléma :K

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#32) Deck válasza Imilenni (#31) üzenetére


Deck
titán

Én elfogadom, hogy neked ez bejön.. Leírtam a véleményem erről a "játékról". Ennyi az egész. Azzal nem értek egyet, hogy ez az év legjobb játéka.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#33) AMD Power


AMD Power
titán

Huh bakker! Igazad van!! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34) Imilenni válasza Deck (#32) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze, megvan bundázva minden, metacriticről pedig azért tiltottak majdnem 7000 véleményt mert a n@gyfaszúKodzsima istenkirálycsászár!
:N

Press "F" to pay respects.

(#35) Imilenni válasza AMD Power (#33) üzenetére


Imilenni
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#36) Heroes fan


Heroes fan
őstag

És a detroit meg a mechwarrior 5 hol marad?,6-án és 5-én is kijött egy rakás cím.

(#37) Wesder válasza Deck (#30) üzenetére


Wesder
félisten

DS szimpla postaszinulàtornak làtszik. Biztos van benne több, csak hogy màr tudom a story-t semennyire sincs kedvem vele jàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38) Deck válasza Imilenni (#34) üzenetére


Deck
titán

Letiltották a véleményeket majd 5.1 ről hirtelen 7 fölé ugrott.. :U Szép.

M1 kíváncsi leszek itt ki nyer.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#39) Wesder válasza Imilenni (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Az RDR2-ben megértem hogy elmerülsz a tàjban, de itt ki van halva minden.:F

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40) Imilenni válasza Deck (#38) üzenetére


Imilenni
addikt

Bocs.
Ez tökéletesen bemutatja a gameplayt, ennek köszönhetően egy átlag USER megtudja hogy szeretné-e a játékot vagy sem :)


:R

Press "F" to pay respects.

(#41) Imilenni válasza Wesder (#39) üzenetére


Imilenni
addikt

Milyen életetvársz attól a helytől, ahol az eső mindent elöregít?
Jáccótereket gyereekkel? Macskákat akiket kutyák üldöznek?

Egyébként szimplán nem igaz, hogy nincs semmi. Vannak azok a kis bogarak amiket megehetsz :C

Press "F" to pay respects.

(#42) Deck válasza Imilenni (#41) üzenetére


Deck
titán

Persze. Az összes ilyen volt nem? Minden játéknál vannak hasonló trollok.. De eltüntetni jóformán mindent, hogy 7 fölé vigyék... :DDD

PS5

(#43) Imilenni válasza Deck (#42) üzenetére


Imilenni
addikt

Mindegy, látom nem esik le a tantusz.
Mindenki arról beszélt hogy hát nagyon megosztó...
Mégis majdnem annyi vélemény van róla mint az 1 héttel öregebb mindenki által ismert codnál.
Ne akard bemesélni, hogy többen ismerik a PS4 exkluzív DS-t, mint a multiplatform ezeréves COD új részét.

Márpedig ahogy értem a szavaidat, minden véleményező megvette a játékot, ami egyáltalán nem több annál mint amit, a trailerek mutattak.

Minek veszed meg, ha nem tetszik?

Valamelyik játéknál is volt ilyen végülis, csak azért veszik meg hogy fikázzák. Logics over 9000

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#44) NomAd_82 válasza Deck (#42) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Én szimplán tiltanám a véleményeket és ilyen jellegű hozzászólásokat.
Akár itt is.
Majd én eldöntöm, hogy megveszem, hogy tetszik-e, kipróbálom és ha nem, akkor eladom.
Minden ember más játékstílus, más igény.
Postaszimulátor, ki van halva minden, A-b-be sétálok??? Én meg sírva röhögök.
Játszani kell vele, kipróbálni, utána véleményezni.
Nem kell leírni 1000 helyre ugyanazt, szavazol és játszol mással, ennyi. :C :C :C

(#45) Wesder válasza Imilenni (#41) üzenetére


Wesder
félisten

Pont ez az hogy nem vàrok semmit, de te tudsz gyönyörködni/nézelődni egy kihalt vilàgban?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46) Imilenni válasza Wesder (#45) üzenetére


Imilenni
addikt

Eléggé ember válogatja, szeretek egyedül lenni, csak zenét hallgatni, sétálgatni, főleg télen.

Nos a játék ezt vissza adja :D

Az elején volt érdekes, pont azon gondolkodtam hogy hát, sehol egy épület roncs, vagy otthagyott autó?
Aztán találkoztam vele, fákkal ugyanez a helyzet.

Nem tökéletes játék, de nekem olyat ad, amit max a valóság tud.

Én ezért erre szavaztam.
Néha hiányzik nekem is a nagyobb izgalom ,ezt aláírom. De akkor elmegyek azzal játszani ami azt adja. :K

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#47) oriic válasza Heroes fan (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"ha pedig valamilyen oknál fogva a felsoroltak között nincs ott kedvencetek (Erre minden esély megvan, hiszen számtalan játék jelent meg idén), nyugodtan írjátok le kommentben a címét"

Itt nem az a lényeg hogy fel legyen sorolva minden 2019-es cím, hiszen abből bőven 100+ van. Hanem a te kedvenced, a te GOTY-d.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#48) keIdor


keIdor
titán

Azért nem értem a DS vagy az RDR2 leszólásokat, mert felesleges azon "vitázni", hogy kinek mi tetszik. Ez egy szavazás. Vagy szavazol, vagy csendben ignorálod. Le lehet írni, hogy nem tetszik, mert x vagy y, de nincs értelme tovább ragozni, meg értetlenkedni, hogy másnak miért tetszik vagy miért nem.

Én ugyanígy nem értem az Apex-et, vagy a többi BR-t, fel se tenném a listára, de nem nézek le mást, mert neki az tetszett, vagy arra szavazott...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#49) YellowFlash


YellowFlash
aktív tag

4-5/10 Fallen Order 10%-ot kapott. Te jó ég...

[ Szerkesztve ]

They don't know... PepeLaugh

(#50) Wesder válasza Imilenni (#46) üzenetére


Wesder
félisten

Aha, jó rendben. Nincs azzal semmi baj ha velakinek tetszik a DS, csak meglepett ez az rlmerülni a tàjban. Nekem sincs gondom a jàtékkal, nekem szimplàn ok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.