Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Wesder válasza flymi (#198) üzenetére


Wesder
félisten

Jelenleg Epic Store, és Microsoft Store. Februàrban meg Steam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202) Wesder válasza Puma K (#199) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom mi a munkàd, de megcsinàlod nekem ingyen?
Epic Store exklúzív jellegét kevesebb, mint 4 hónap utàn elvesztette a jàték. :U

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#203) janeszgol válasza flymi (#198) üzenetére


janeszgol
félisten

A "megfelelő" helyen. Hopp. :DD

[ Szerkesztve ]

(#204) Puma K válasza janeszgol (#203) üzenetére


Puma K
veterán

R.I.P. :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#205) Create.


Create.
addikt

Még mindig nem értem, hogy mi a baj az epic store-ral. Igaz nem vettem onnan semmit, de ha lenne olyan játék, ami csak ott érhető el és érdekel is, biztos nem várnék.

(#206) janeszgol válasza Puma K (#204) üzenetére


janeszgol
félisten

De amúgy csessze meg a kiadó. Ami nincs steamen, azt én nem veszem meg PC-re. Kész.

[ Szerkesztve ]

(#207) Puma K válasza janeszgol (#206) üzenetére


Puma K
veterán

Lesz az a metró is sztímen, de nem most. Majd februárban :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#208) Wesder válasza Create. (#205) üzenetére


Wesder
félisten

Lord Gabe N.-nek kevesebb pénze lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Half Life 3? :DDD

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#210) OgreImre


OgreImre
senior tag

1. WoW Classic
2. RDR2
3. Madden NFL 20

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#211) keIdor válasza Create. (#205) üzenetére


keIdor
titán

Legutóbb mikor néztem, achikat akkor sem tudott, ez nálam jó nagy hátrány.
Sok mindent nem tud egyébként, egy kezdetleges launcher, amit senki nem akart ezredikként a piacon látni, van elég. Azzal, hogy mindent megvennének exklúzívnak, ott nyílt ki sokaknál a bicska.
Szerintem a Detroitnak sem tesz jót, hogy ott kezd, kár érte, mert zseniális cím, csak az a platform most a fekete bárány, teljesen jogosan...

Mondom ezt úgy egyébként a Valve-val sem értek sok mindennel egyet. Sok a 30% amit kérnek. Meg hol a rendes HL folytatás? L4D3 is sikerstory volna...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#212) Wesder válasza keIdor (#211) üzenetére


Wesder
félisten

Semelyik jàtéknak semelyik platformon nem tesz jót az exklúzívitàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#213) flymi válasza Puma K (#207) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Akkor várós. Nem sürgős.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#214) nkmedve


nkmedve
őstag

Én kérnék egy Halo: Reach-et a listába ha lehet. Ha másért nem akkor azért mert az volt az egyetlen idén megjelent játék amivel játszottam és be is jött. :D

Egyébként a Metro Exodus érdekelt volna még idég, de mivel csak februárban jelenik meg, így esetleg jövőben tudnék rá szavazni. Bár azzal, hogy ennyit várakoztattak, már nem mondanám hogy tűkön ülve várnám, de majd a tavaszi/nyári akcióban talán érdemes lesz beszerezni.

(#215) Wesder válasza nkmedve (#214) üzenetére


Wesder
félisten

GamePass-ban miért nem volt eddig jó?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#216) Create. válasza keIdor (#211) üzenetére


Create.
addikt

Engem az achik nem érdekelnek, automatikusan win-nel betöltésre meg csak azt a launchert állítom be, amelyiken aktuálisan játszok.

(#217) Neurotoxin válasza .LnB (#157) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Igaz, hogy még nem volt időm kipróbálni a DS-t (pedig egy havernak megvan, majd egyszer), de ilyen jelzőkkel illetni, főleg kb vallást csinálni belőle szvsz felesleges. Engem is nagyon motivál, hogy kipróbáljam, ígéretes, mondom ezt úgy, hogy eddig csak videókat néztem róla és Xbox-om van. (Nem, nem vagyok fanboy, a haveroknál előkerül a PS, de tudom helyén kezelni ezt az "exkluzívitást" is).

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#218) nkmedve válasza Wesder (#215) üzenetére


nkmedve
őstag

Az is jóval az eredeti megjelenés után jött. Addigra már rég eldöntöttem, hogy a kiadó magatartása miatt kizárólag Steam-en fogom megvenni, ahol a többi rész már megvan.

Megjegyzem, hogy annak idején nagyon vártam az új részt, az előző kettőt pont a botrány kitörése előtt toltam végig és tervben volt az új beszerzése is rövid időn belül. Aztán jött a váratlan exkluzivitás, amit nem voltam hajlandó a pénzemmel támogatni.
Mostanában nem játszom már olyan sokat, így nem is vagyok olyan nagyon türelmetlen amikor új címekről van szó. Van amit megveszek teljes áron azonnal, de nagyon megválogatom, hogy melyik kiadót kívánom így támogatni.

[ Szerkesztve ]

(#219) Wesder válasza nkmedve (#218) üzenetére


Wesder
félisten

Jóval... 4 hónap. Ehelyett vàrsz +8 hónapot és megveszed teljes àron, ahelyet hogy 300ft-ból kijàtszottad volna. Te tudod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#220) Sefneni


Sefneni
őstag

Az én listám:
1. Star Wars Jedi: Fallen Order
2. Resident Evil 2 Remake
3. Mortal Kombat 11
4. Gears 5
:)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#221) Beniii06 válasza oriic (#154) üzenetére


Beniii06
őstag

Értem, köszi a választ.
Akkor majd várjuk az összesítést(vagy egy olyan gombot ami szavazás nélkül is megmutatja az eredményt, ugyanis amíg nem szavazok, addig az eredmény sem látható és milyen alapon is szavaznék olyan játékra amivel nem is játszottam? (Jó, sikerült túl elméleti síkra tenni a kérdést, de akkor is.) :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#222) nkmedve válasza Wesder (#219) üzenetére


nkmedve
őstag

"ahelyet hogy 300ft-ból kijàtszottad volna."

Mivel Romániában élek ahol nincs Game Pass, így ez nem volt opció. Win Store-ban tudtam volna akkoriban megvenni 40 euro körül, ami nem érte meg nekem.

"Ehelyett vàrsz +8 hónapot és megveszed teljes àron"

Nyilván Steam-en sem teljes áron fogom, mostmár nagyon türelmes vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#223) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Eddig tobb mint 1200 szavazo. :C

Live-Die-Respawn

(#224) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Legalább 5 játék van ami között nem tudok dönteni, de mindenképpen a Red Dead 2 vezet. A Lugi is simán toplistás, pedig nem volt még Switch-em.
A Star Wars-t most fejeztem be és bár jó volt, de elég bugos és nem mindenben volt a toppon és akkor még enyhe voltam...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#225) bulikavagyok válasza oriic (#223) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Durva. :Y Max 500-ra tippeltem volna. Csak egy javaslat: jövőre nem lehetne úgy összehozni a szavazást, h három játékot jelölhessen mindenki. Súlyozva, természetesen. :B

[ Szerkesztve ]

(#226) Wesder válasza nkmedve (#222) üzenetére


Wesder
félisten

Romàn régióval hasznàlod, vagy magyar? Mert ha magyar, akkor van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#227) nkmedve válasza Wesder (#226) üzenetére


nkmedve
őstag

Nem szokásom így trükközni szolgáltatásokkal, úgyhogy nem próbáltam. Ha hivatalosan lett volna itt is akkor valószínűleg befizettem volna néhány hónapra.
A helyzet az, hogyha trükközni kell akkor akár egyéb módon is be tudom szerezni a játékot, de az utóbbi időben nem folyamodtam olyasmihez. Nem életbevágó dolog nekem az új címek azonnali beszerzése (kivéve a Halo MCC az elmúlt héten :D ), jól elvagyok a pár száz címmel ami az idők folyamán felgyűlt a Steam+Origin+UPlay+GOG+Blizzard kontjaimon.

(#228) oriic válasza bulikavagyok (#225) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglátjuk, rajtam nem múlik. :R

Live-Die-Respawn

(#229) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Ma is jött egy rakás cím élen a pókos tömeggyilkossággal fejletépősdi.

(#230) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

IGN Game of the Year 2019: Control
IGN People's Choice Game of the Year Winner: Death Stranding

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231) Create. válasza .LnB (#230) üzenetére


Create.
addikt

Ez elég szomorú. Igazából egyik se goty szint szerintem.

(#232) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Én módosítanék: Mechwarrior 5. :C :R

(#233) RetroFighter


RetroFighter
tag

Úgy látom a kisebbséget képviselem a szavazatommal, de a nosztalgia miatt akkor is a Medievil-t mondanám :R

(#234) bulikavagyok válasza oriic (#228) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nagyon jó lenne! :R
Jövőre talán egy "kicsit" erősebb lesz a mezőny.

[ Szerkesztve ]

(#235) persil


persil
nagyúr

Nagyon orulok, hogy a plague tale "meglepoen sok" szavazatot kapott. Nagyon ritkan jonnek ilyen igazi gyongyszemek es bar megvannak a hibai, azokkal egyutt is millioszor erdekesebb, mint sok mas unasig jaratott sorozat huszezredik resze, ami a robbanasokon es grafikan kivul semmit nem tud felmutatni.

Az utobbi evekbol talan a hellblade(evezred jateka cim tolem, siman), az inside es a plague tale voltak ilyen valoban uj, erdekes es "sokaig nyomot hagyo jatekok". Ettol fuggetlen egy border 3, div 2, modern warfare stb is baromi jo cimek, de nincs meg bennuk az az aprosag, ami miatt 2 ev mulva is emlekeznel ra.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#236) Televan74 válasza bulikavagyok (#234) üzenetére


Televan74
nagyúr

Jövőre a Cyberpunk 2077 mindent visz.Nem is kell szavazást indítani! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#237) Create. válasza Televan74 (#236) üzenetére


Create.
addikt

Csak nehogy pofára esés legyen belőle. Én amiket eddig láttam belőle az elég semmilyen. A hype vonatot beindították, lehet elég lesz a gotyra akkor is, ha egyébként nem nagy szám. Lásd DS.

[ Szerkesztve ]

(#238) Wesder válasza Create. (#237) üzenetére


Wesder
félisten

Van esélye, mert mindenki W3 minőséget vàrja el tőlük.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239) Deck válasza Create. (#237) üzenetére


Deck
titán

Azért, lesznek még címek jövőre. The Last of Us 2 is jön.

PS5

(#240) .LnB válasza Deck (#239) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Túlélő, séta és lovagló (és leszbi) szimulátor. Menni kell A-ból B-be, drámai körítések között. Ilyen téged érdekel?! Tökciki... ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#241) Wesder válasza Deck (#239) üzenetére


Wesder
félisten

Lesznek címek, erre benyögsz 1 címet.:C Minden màs kuka jövőre?:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242) bulikavagyok válasza Create. (#237) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hja, az én elvárasaim is elég magasak már ezzel kapcsolatban... és az ilyenből ritkán jövök ki jól. De ettől függetlenül simán lehet egy GOTY belőle. Bár nálam sanszos, h a Assetto Corsa Competizione lenne a befutó - ha végre megjelenne konzolra is. ;]
A DS-et egyébként nem nevezném pofára esésnek. Szerintem a legtöbb embernek nem voltak irreálisan magas elvárásai vele kapcsolatban, mert igazán senki sem tudta, h mire számítson!? Sőt, ahogy közeledett a megjelenés és egyre többet mutattak belőle, egyre jobban leült a hype. Szval mire megjelent, már nagyjából láthattuk, h nem lesz egy nagy durranás.

wesder: Én nem a W3 miatt várom a CP2077-et. Mivel kb 30 percet sem játszottam azzal a játékkal. :D

[ Szerkesztve ]

(#243) Create. válasza Deck (#239) üzenetére


Create.
addikt

Engem eddig a resident evil 3 érdekel a 2020-as megjelenések közül.

(#244) oriic válasza Create. (#243) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Este csinalok egy szavazast arrol, h ki mit var legjobban 2020ban.:D

Live-Die-Respawn

(#245) bulikavagyok válasza oriic (#244) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hajrá! :C

(#246) Create. válasza oriic (#244) üzenetére


Create.
addikt

Amúgy meg lehet nézni valahol összesítve, hogy mik a megjelenő címek amiről fixen tudni lehet (engem csak pc érdekel)?

(#247) Create. válasza bulikavagyok (#242) üzenetére


Create.
addikt

Én úgy gondoltam, hogy sokkal nagyobb elvárással lesznek az emberek a cyberpunk iránt, mint a death stranding iránt és így nagyobbat is lehet zakózni. De kíváncsi leszek, lehet az évtized játéka lesz.

(#248) bulikavagyok válasza Create. (#246) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

2020 in video gaming

[ Szerkesztve ]

(#249) Create. válasza bulikavagyok (#248) üzenetére


Create.
addikt

Köszi, akkor még a vampire és a watch dogs ami érdekes számomra eddig.

[ Szerkesztve ]

(#250) bulikavagyok válasza Create. (#249) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az új WD nekem is érdekes lenne, ha idén nem fürödtem volna be ennyire a Ghost Recon: Breakpoint-tal. Nekem idén a DS mellett az volt a legnagyobb pofára esésem. Szval a Ubisoft most nem igazán élvezi a bizalmamat. ;]
Szerk.: Jut eszembe! A Div2 is idei cím. Az is első napos vétel volt, és azzal sem játszottam még 2 óránál többet. Szval a Ubi jövőre bekaphatja az uborkámat. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.