Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

Nagyon remélem hogy elkészül,és remélem Kojima csinálja majd,kíváncsi lennék mit hozna ki a játékből.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) Scholes9


Scholes9
nagyúr

És jöhetne PC-re is, bár gondolom erre nincs esély... :((

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) oriic válasza james001 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már a P.T-ben is benne volt a keze, a megjelenés után pedig eléggé népszerű lett, szóval biztos jó játékot csinálna. Kérdés, hogy mit hoz a jövő.

Live-Die-Respawn

(#4) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Még mindig nem vagyok kibékülve, hogy Daryl lesz a főszereplő. Szeretem a TWD-t, ahogy a Star Warsot is, mégse akarom Luke Skywalkert egy Far Cry-ba... Olcsó marketing fogás.

#5: Nyjlávn úgy értettem, hogy Normann Reedust azért raktak be hogy sok TWD fant rávegyék a játék megvételére...

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) oriic válasza GeryFlash (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem Daryl lesz a főszereplő, hanem a színész aki őt játssza. Semmi értelme egy színészt összemosni az általa nyújtott szerepével.

Live-Die-Respawn

(#6) GeryFlash válasza GeryFlash (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

szerk időn kívül: rakták be *alkalmazták

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#7) oriic válasza GeryFlash (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"#5: Nyjlávn úgy értettem, hogy Normann Reedust azért raktak be hogy sok TWD fant rávegyék a játék megvételére..."

Ebben azért annyira nem vagyok biztos. Az is lehet hogy a célközönség egy része nem is ismeri a zombis sorozatot. Persze ettől még ügyes marketing húzás. ( mondjuk én poénból már csak azért is David Hayter-t tettem volna meg főszereplőnek: :DDD Vagy Kiefer Sutherlandet. :D )

Live-Die-Respawn

(#8) KaitouP válasza GeryFlash (#4) üzenetére


KaitouP
veterán

+1
Jobb lenne újra egy ismeretlen, de szerethető civil, mint Harry, vagy Heather annak idején. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.