Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomate


Tomate
veterán

Jó kis írás! Bár én nem hallgatok roxyt-mert nem az én stílusom, de azt, tudom, hogy a trágya Rádió1-el kezet foghatnak. 1000x játsszák le ugyanazt a "menő" számot, ugyan az megy állandóan, csak a big sziti lájf, a szívem sós, meg a többi amerikai a gettóból ugat egy nap 5x legalább 1 éve és már az ember gyomra kifordul. De hát ha ezt igényli a sok kis tizenéves ezt kell nyomni. :((( Sláger a király!

[ Szerkesztve ]

(#2) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

"végül annyira Roxy-s jellegzetesség lett, hogy most meg a legtöbben visszasírják" - bemondó bácsi from Pilis FM. Valószínűleg akkoriban épp Pilis környékén járt a Roxy egyik fejese és hallgatta a 91.1-et és megtetszett neki a bemondó bácsi. Szóval mikor másnap bement "dolgozni", felvetette hogy mi lenne ha nekünk is lenne egy bemondó bácsink, úgyhogy magukhoz szerződteték. :U
Ennek talán már több mint 2 éve... Akkor hallgattam utoljára rendszeresen rádiót.

"Lehet az RDS vagy alapból a számkiírás fagyasztja a rendszert?" - Tudtommal egy teljesen külön egység felel az RDS-ért, 1187.5 bit/s nem vehet el olyan sokat...

Zizi: Őt is kötelezi a szerződése (csinálna ő jobb műsort is, de a rádió vezetősége nem engedélyezi neki), de teljesen megváltozott mióta átment a Foxy-ra...
BéresZoo-ék: Na igen... Aki szerette őket, szerette, aki gyűlölte őket, az szívből gyűlölte.
Én nagyon szerettem hallgatni a műsorukat (tudom hogy sokan vagyunk ezzel így;)), legutolsó napjaikban is hallgattam őket a Balaton Rádióban. Remek páros, jó zenékkel, aktuális témákkal - ezek voltak Zoo-ék. Nyalaka azóta valahol mixerkedik, Zoo meg tudtommal Ausztráliában rádiózik.

R.I.P. Radio Deejay!

Harrrr!!!!

(#3) ViTToRe


ViTToRe
aktív tag

Én is szoktam hallgatni a Roxyrádiót és nekem is hiányzik az hogy mielőt elindul a zene a "bemondóbácsi" közli, hogy nah mit is hallgatunk most. Szerintem ez teljesen korrekt volt.
Egyébként igen, néha én is fogom a fejem amikor a Rádió1 en ezt hallom "Rádió1, csak igazi mai sláger megy". Ez hülyeség... Rengetegszer legalább 5-6 éves számot játszanak ami nemhogy nem mai, de még hallgatni is rossz. Roxy-n változatos és tényleg jó zene megy.
Az sms-es részről nemtudok nyilatkozni, nem próbáltam még.

(#4) Grigorisz


Grigorisz
aktív tag

Sajnos egyet kell értenem Tomate kollégával és a zenei kinálat kritikán aluli jellegével. Néha-néha van egy jó zene de tömegével inkább az amcsi gettónyálak mennek ezektől (rasszizmus mentesen) a nigger müanyaggengszterektől. Elrettentő példa volt számomra mikor február közepe táján kölcsönadtam a kocsim bratyómnak és most egy hónapja kaptam vissza (tehát 4 hónap) , bekapcsolván a rádiót és vegyesen hallgatva őket mindenhol ugyanaz ment egy-egy új "sláger" kivételével. Én itt döntöttem el, hogy az autórádiómon a rádió állást elfelejtem és inkább azokat a zenéket hallgatom orrba-szájba amiket szeretek.

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#5) k.


k.
őstag

Én is már kb 3 éve only roxy.Mármint ha egyedól vok.Ha nem juvetus vagy danubius.A radio1et egy időbe halgattam de aez a feka kinyirakanyar zene nem jött be.Roxyn azokat noymják amiket szeretek.A heti top40esben főleg.

(#6) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Tomate-el kell egyet értenem. Tessék Club7Radio-t hallgatni.[link]
Nemsokára én is hallható leszek ott egy esti live mixshow-al. :))

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#7) Gaben01


Gaben01
őstag

Maximálisan egyet értek a leírtakkal.3 és fél éve élek Pesten,előtte tősgyökeres szegedi voltam.Az első hónapban amit a leghamarabb megszerettem itt az a Radio Deejay volt,mindig a legfrissebb zenék,BéresZoo-ék meg..áhh mindig kész voltam a baromságaiktól.Aztán megszűntek és elkezdtem Rádio1-et meg Roxy-t hallgatni.A rággyóegyen kiver a víz attól a nyomorék francia "becézett f@sz"-tól,a roxyn meg Zizi az akit ha meghallok már kapcsolok is el.Néha úgy viselkedik mint aki be van bélyegezve,néha beszólogat a betelefonálóknak ha olyat kérnek ami neki nem tetszik (kivéve ha valami "jó kis pörgős zenét" kérnek ugye,nem is értem az ilyen idióták minek telefonálnak ha fingjuk nincs mit akarnak hallani).Roxy-n sajnos egyre gyakrabban fordul elő,hogy a rádióm nem találja,az rds nem írja ki a roxy-t,az rds teljesen mást ír mint amit játszanak,néha csak monoban szól vagy éppen retek halkan.Lassan már csak a cd-imet hallgatom a kocsiban a dugóban,mert a gagyóbiustól meg a juventustól kiver a víz akkora tré (irodában az egyik kolléga egész nap rádiózik halkan,a juventust hallgatja,3 nap után már pontosan tudtam mikor melyik szám következik :((( ),rádio1-et reggel ha éppen formában vannak a kukoris fiúk.Lassan tényleg átszokok a slágerre (bár a boros-bochkor párostól okádni tudnék úgy gyűlölöm azt a két majmot) esetleg a petőfi rádió jöhet még szóba.Meglepően jó. :B

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#8) szente válasza Gaben01 (#7) üzenetére


szente
addikt

szerintem is a petőfi igen jó rádió lett.főleg az tetszik benne,hogy nem igazán a sláger zenékre mennek rá.olyan zenéket hallhatok ott,amit máshol nem.roxyról nem tudok nyilatkozni,az nálunk nem fogható...

(#9) Yutani


Yutani
nagyúr

Én újra rászoktam a Roxyra. A Rádió 1 egy nagy fos, csak ezeket a sz@r feka zenéket adják (már amikor odakapcsolok), attól meg rosszul vagyok. A Roxy is volt ilyen gáz régebben, de mostanában újra jó. Legalábbis van egy kis Radio Deejay feelingem, a zenékből kifolyólag.

Go go Roxy!

#tarcsad

(#10) #54715584


#54715584
törölt tag

ha mar radio es hianyoljatok a deejayt, akkor probaljatok ki a risefM-et

(#11) Depression


Depression
veterán

“szeretnék kérni egy jó számot, és küldöm mindemkinek, aki szereti“ Asszem itt látszik meg az agymosás a legjobban.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#12) Yutani válasza Depression (#11) üzenetére


Yutani
nagyúr

Az egyén agyi gyengesége nem vonatkozik a hallgatók csoportjára. Ha egy osztálytársad buta volt, akkor te is buta voltál vele együtt? :U

#tarcsad

(#13) #54715584 válasza Yutani (#12) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem ugy ertette :)
tenyleg agymosas van tv-ben is es radioban is...
nem azt kered a radioban, amit szeretsz, hanem amit raderoltettek, mert fel orankent leadjak...
betelefonalnek a radio1-be, hogy nyomjanak nekem egy hard progressive szamot, biztos nem tennek meg...pedig en azt szeretem

(#14) dabadab válasza #54715584 (#13) üzenetére


dabadab
titán

Ezek a radios kivansagmusorok gyakorlatilag uzenomusorok, mivel egyreszt nyilvan a szerkesztok valogatjak meg, hogy mit adnak le, masreszt meg ilyenkor is pont ugyanazokat jatsszak, amiket maskor. Az egyetlen kulonbseg, hogy ilyenkor mindenfele uzeneteket is bejatszanak / beolvasnak (amik egyebkent kamuk is lehetnek, ha a t. hallgatosag nem kuld eleg SMS-t).

DRM is theft

(#15) #56474624


#56474624
törölt tag

Rég nem hallgatok (legalábbis tudatosan, saját elhatározásból) rádióadókat. Bartókot illetve Slágert nagyjából jónak tartom, bár a minőség, mint az összes rádió esetében, hagy némi kívánnivalót maga után.
Hol is, Danubiuson megy az a szöveg? Annyi jó zene van... Kár, hogy azokat ők nem nagyon adják. De legalábbis ez minimum arra utalna számomra, hogy ők nagyon változatosak, pedig ez nincs így...
Mellesleg gyanús nekem, hogy állítólag normál hallgatók telefonálnak/SMS-eznek be közlekedési infókkal (most nem tudom, melyik adón). Matyi írja, hogy a Bécsi úton vigyázni kell, mert traffipaxoznak. :D

(#16) Vandit. válasza szente (#8) üzenetére


Vandit.
addikt

A petőfi iszonyat gáz rádió, annyira elvont zenéekt adnak ott, hogy hihetetlen.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#17) dabadab válasza Vandit. (#16) üzenetére


dabadab
titán

A Petofin?... Az eleg slageres ado, nem nagyon van rajta olyan zene, ami a mainstreamtol igazan messze esne.
Par eve, amikor eppen a csod szelen tancolt, egy jo ideig csak zenet sugarzott a Radio C, akkor azon lehetett ejjelente mashol nem hallhato, remek elektronikus zeneket hallani, amik kellokepen tavol estek mindenfele slageressegtol, de meg azok se voltak igazan elvontak (elvont alatt ilyesmiket ertve, pl ajanlanam a "2 dots" c. kompoziciot, ami tenyleg megkapo a maga minimalizmusaval, megse fogyaszthatatlan).

DRM is theft

(#18) #54715584 válasza dabadab (#17) üzenetére


#54715584
törölt tag

a petofi erosen worldf musicot nyom, keves zene van koztuk, ami slager, inkabb olyan radio cafes stilusban, bar a petofi par fokkal vidamabb

(#19) dabadab válasza #54715584 (#18) üzenetére


dabadab
titán

Oke, nyilvan nem egy kategoria a Rednex-fele Cotton Eye Joe (ami egyebkent nepdalkent kezdte a palyafutasat (kulturalis rovatunkat hallottak ;) )) meg a Fapados urutazas, de szerintem erted, hogy mirol van szo, foleg, ha osszehasolitaskent belehallgatsz vmi atonalis Schoenberg mube :-)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#20) Peet


Peet
senior tag

Nem vagyok nagy radio hallgató, de lehet nem véletlen:
- roxy és radio 1 rengeteget ismétel, este vannak jó mixek ha pénteken vagy szombaton buliba megyünk jó az
- juventus egész jó, de már itt is kezdem felfedezni az ismétléseket, bár legalább 1 nap egyszer szól egy szám, és nem csak rap és tuc tucc szól
- sláger hol jó hol nem, talán hangulat függő lehet ez nálam, hol szeretem a bumerángot, hol meg egyszerűen fáj a fejem az idiótaságuktól, és itt is ismételnek legalább annyit mint a juviban
- petőfi állítólag jó és változatos, már már túl változatos is nekem, de sajnos levagyok szabályozva petőfi ügyileg mert a munkatársam utálja :U
- info rádió (még talán ezt hallgatom nagy ritkán :DDD ) itt jól esik, hogy van egy kis beszélgetés és azért van mindig infó is, csak ugye zene szinte semmi, de érthető is hiszen info radió
- sztar fm -t nagy ritkán hallgatom, annyira elég is, talán a 40-50-es korosztálynak lehet favorit rádiója, végül is én is a főnököm aki szintén ennyi idős kocsijában hallom mindig ;)

(#21) #56474624 válasza Vandit. (#16) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem kevered a Bartókkal? :D

(#22) foregister válasza Ndruu (#2) üzenetére


foregister
tag

Tudtommal másfél éve teljesen új a tulaj a Roxy-nál (pont mikor elkezdődtek a változások) és az több rádióval rendelkezik. Előtte a Danubius-é volt (akkor nagyon elcseszték (Tankcsapda és egyéb nyalánkságok)).

Az igen az nem nem

(#23) XSiGma


XSiGma
aktív tag

szerintem a budapesten foghato rádiok közül ez még a leghallgathatobb fajtába tartozik.szerencsére inkább elektronikus zene hallhato rajta,mondjuk én ezért is preferálom.

viszont azt sajnálom hogy pl justmusicot vagy discreetfmet csak neten lehet fogni,pedig itt egész nap ezek mennek/mennének

radio1et viszont 1 óránál többet lehetetlen hallgatni,mert körülbelül naponta 15-20 aktuális slágert játszanak,kb óránkénti ismétléssel,meg az üvöltős-sírós rnb sem az általam favorizált kategória..... :(

(#24) Vandit. válasza #56474624 (#21) üzenetére


Vandit.
addikt

nem, néha olyan dzsidzsi zene megy, hogy eldobom az agyamat. Csaj visít, közben megy ilyen kolompolás és ezt hívják zenének. Sajna a kondiba ez megy, úgyhogy kénytelen vagyok ezt hallgatni. Roxy-t meg szeretem, mert 2 éve ott nyertem 6 jegyet Armin Palace-os bulijára, bár a rádió1-en meg 100k nyertem, úgyhogy nincs okom panaszra. :DDD Zeneileg meg leginkább roxy jön be a többi nem fekszik. Netes rádióban meg az Afterhours és Discretfm jön be.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#25) stangli


stangli
senior tag

Én anno nagy Rádió Deejay hallgatóka voltam és az otthoni hifimben még mindig be van állítva a 92.9, annak ellenére, hogy egy jó pár éve már nincs.

R.I.P. Radio Deejay

Én személy szerint hiányolom a mostani rádiókból az olyan különleges műsorvezetőket, mint a Bézes Zoo, Nyalaka, Balázs, Jani, Áron és még sorolhatnám a régi Deejay-s egyéniségeket, akik mosolyt fakasztottak az arcunkra.
A mostani Roxy unalmas, nincs egyénisége, vagy úgy is fogalmazhatnék, hogy arculata. Ha meghalom, hogy hogy Roxy akkor egy sárga paca jut eszembe Dijumdizsum zenével. Ha Deejayt hallok, akkor egy vidám zenei rádió adó jut eszembe sok sok tuc tuc zenével amit imádok.
Egyszóval a Roxy rádió is belerokkant ebbe a kereskedelmi versenybe csak nem meri bevallani még saját magának sem.
A Deejayt lehetett utálni is és szeretni, aki utálta az utáni is fogja, aki meg szerette, az egyszerűen még mindig imádja.

A Petőfi rádió (MR2) változatos, csak az a probléma vele, hogy nagyon is változatos. Egy jó House után szerintem senki nem akar Rockot hallani és egy Rock után nem egy népzenét Juliska nénitől vagy egy alternatív pop féleséget, amit még senki nem hallott. A Petőfinek is egy szép arculatot kellene formálni, csak sajnos nem hagyják, hisz közszolgálati és amint tudjuk ha valami sikeres akkor nem sokáig lesz az.
Vagy lehet, hogy Én vagyok túl igényes, de röviden pár sorba foglalva ez a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#26) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én kifejezetten utálom az ilyen műsorokat ami semmiről nem szól de pl egyfolytába röhögcsél mindenféle agyatlan picsa .

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#27) eddie17 válasza #54715584 (#13) üzenetére


eddie17
addikt

Pontosan, egyszer betelefonáltam valamelyik "rádigóhoz", hogy kellene egy szám. Mondom a címét, erre sajnos nincs, ezek közül választhatok, na f@sza...

(#28) Ndruu válasza eddie17 (#27) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ugyan, nyugodtan leírhatod hogy a Juve, Danu, Sláger, Roxy, No.1 rádió volt, mert mindenhol így megy. Ha te pl. Gary Jules - Mad World-öt szeretnéd hallani, úgyis azt mondják, hogy sajnos nincs, de ezek közül választhat... blabla...

Harrrr!!!!

(#29) stangli válasza Jégkokó (#26) üzenetére


stangli
senior tag

Ezek lazulásról, kikapcsolódásról szóltak és nem arról, hogy mi történt a napi politikában... ha napi politikát, gazdasági eseményt akarsz hallgatni arra ott volt/van az info rádió, gazdasági rádió éstb.

(#30) Jégkokó válasza stangli (#29) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én a politikai erádiókat szintén utálom, ha apám bekapcsolja a klub rádiót én rögtön elkapcsolok onnan, annyira irritál, ahogy pl a juventus is amikor 5 mp ként elnyomják a szar szlogenjüket: uj juventus annyi jó zene van :W . Na ettől hányni tudnék. Már vagy 1-2 éve ugyan ezt mondogattják, és engem már baromira idegesít. Ezért nem is szoktam halgatni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#31) stangli válasza Jégkokó (#30) üzenetére


stangli
senior tag

erre szoktam azt mondani, ha nem tetszik akkor mp3 :DDD

(#32) Jégkokó válasza stangli (#31) üzenetére


Jégkokó
veterán

Azt is szoktam halgatni. Meg reggelente a slágert. Azért az elgondolkodtató, hogy a bumeráng már 10 éve megy folyamatosan,míg más rádióknál pár hónap alatt lecserélik a teljes műsorvezető gárdát.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#33) stangli válasza Jégkokó (#32) üzenetére


stangli
senior tag

Jah de egyáltalán ne foglalkozz vele, hogy piacvezető a sláger... továbbá a Boros, Bochkor háta mögött egy teljes csapat áll aki összedobja a poénokat, megszólalásokat, tisztelettel a kivétel amikor saját kútfőből merítenek, de az ritka mint a fehér holló...

(#34) Jégkokó válasza stangli (#33) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát azért szerintem nincsenek ott előrre megírva a dolgok, legalábbis nekem nem tünik olynanak az egész műsor.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#35) adalbert1


adalbert1
veterán

Hmmm, a hozzászólásokat olvasva kifejezetten örülök, hogy az utóbbi pár évben semmilyen rádióadót nem hallgattam.

(#36) Yutani válasza dabadab (#14) üzenetére


Yutani
nagyúr

Juventusba sokszor küldtem be én is SMS-t közlekedési infoval. Legtöbbször csak beolvasták, de előfordult, hogy felhívtak, bekapcsoltak élő műsorba, és ott elmondtam az infot. Szóval ez ne legyen gyanús neked, ez tényleg működik!

#tarcsad

(#37) stangli válasza Jégkokó (#34) üzenetére


stangli
senior tag

nyugodtan elhiheted, hogy megvan szerkesztve az egész műsor, csak behuppannak oszt felolvassák az adott témához tartozó monológot... természetesen ha van egyéni véleményük az élet nagy dolgairól azt nyugodtan elmondhatják, mint ahogy néha Bochkor bele is viszi majdnem napi szinten a közlekedéssel kapcsolatos monológokat...
a kisebb rádióknál az a 1-2-3 műsorvezető rakja össze a mindennapi betevőt a hallgatók részére... a slágernél meg egy egész csapat van a műsorvezetők háta mögött.

(#38) f_you


f_you
tag

Elég rég volt már, de mikor utoljára még hallgatgattam Roxy-t, akkor csupa tuc-tuc zene ment, méghozzá ismételték is egyfolytában. Mostanában ha nagyon ritkán hallgatok rádiót, akkor az Petőfi. Sok olyat hallottam azon a rádión amit sehol máshol, pl ott hallottam először Kaukázus-t.

(#39) Sas Sam


Sas Sam
csendes tag

Roxysok! Ezt nem ismeritek még? [Roxystat]
Ugyan még induló stádiumban van, de szerintem hasznos és jó...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.