Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Egy 5000-as akksi egy LG-ben jó jel így elsőre.
A V30-am is nagyon jól bírta a 3300-as akksival.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) andor80 válasza jacis (#1) üzenetére


andor80
senior tag

Lehetne picivel vastagabb 2.5 balanced dac(amp-al)max 250 körül.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#3) Rover623


Rover623
félisten

Én már vén szar vok...elmagyarázná valaki, minek egy telóba 4 mikrofon?

primus inter pares

(#4) gyurma888


gyurma888
aktív tag

Majd jövő ilyenkor kapható lesz talán itt is.

(#5) jacis válasza Rover623 (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

Így készíti el a tisztább beszélgetési hangot. A négy mikrofon által szolgáltatott adatokból tudja, hogy mi a zaj és mi a a beszéd.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) Eugene Roe válasza jacis (#1) üzenetére


Eugene Roe
őstag

EU-ba majd csak 2500mA jön, jack nélkül :P

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#7) Rover623 válasza jacis (#5) üzenetére


Rover623
félisten

Arra elég lenne kettő. Egybe beszélek (példának okádék a cikkben szereplő képen az alsóba), a felső pedig a fülembe brekegő hangszóró környékén pont alkalmas a környezeti zajok vételére. Ezt ellenfázisban a fülembe juttatva javítja az ellenfél hangjának érthetőségét, másrészt segíthet az én beszédhangom javításában is.
A hátlapon lévő két mikrofon a mókusvakítás kategória. A bázistávolságuk alapján sztereo mikrofonként nehezen tudom elképzelni őket. A video felvétel hangsávjához valóban jobb lehet a hátlapi megoldás mint a beszéd- vagy zajszűrő mikrofon alkalmazása, de ebből kettő?
Nagyjából a hátlapi kamerák/lencsék számának növekedéséhez tudom hasonlítani. Lehet rá magyarázatot adni persze...csak minek? :P

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#8) JoeCockBill válasza Rover623 (#7) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

a hátlapi kameralencsék számának növekedése a kedvenc mobilfícsöröm az utóbbi évekből. imádom hogy ha kell normál, ha kell nagylátó, ha kell zoom.
ez a 4 mikrofon meg majd kiderül milyen lesz

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#9) jacis válasza Rover623 (#7) üzenetére


jacis
nagyúr

Tehát akkor kijavítottál, de a végére nem mondtad meg a frankót. :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Jó lenne már egy jó és kívánatos telefon tőlük.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11) Tengri válasza Quqesz (#10) üzenetére


Tengri
senior tag

+1 :K

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#12) Remekelek28 válasza Quqesz (#10) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ez szerintem nem lesz rossz.De a G8x sem rossz sőt.

[ Szerkesztve ]

(#13) alex devil válasza Rover623 (#7) üzenetére


alex devil
senior tag

Talán a sztereo videofelvételhez kell 4 miki. Sztereo+zajszűrés.

S23

(#14) Quqesz válasza Remekelek28 (#12) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem volt rossz, de nem volt kívánatos..... :N

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15) Tulku


Tulku
veterán

G6-ot nyúzok több mint két éve....anyagilag állok úgy, hogy bármikor megvehetném a p30 pro-t de várok egy LG nagyobb dobásra...hátha...
Ha ez sem lesz az váltok...még jó a G6, de már csak döcög néha....

(#16) Peter89x válasza Tulku (#15) üzenetére


Peter89x
csendes tag

Nekem még egy G4 van a zsebemben, lassan 'kerek' 4.5 éve. Azóta, hogy ezt megvettem, egy LG telefonra se nedvesedett be a pénztárcám.. Lassan érik a csere, de még igen bizonytalan vagyok az utódot illetően. :(

(#17) Tulku válasza Peter89x (#16) üzenetére


Tulku
veterán

G4 volt előtte...az sajna még lassabb volt mint a G6, bár a kamerája sztem jobb volt...
Sajnálom, hogy G4 óta nem volt az LG-nek nagy dobása...

(#18) Peter89x válasza Tulku (#17) üzenetére


Peter89x
csendes tag

Nekem a G4-ben a kamera mai napig nagy kedvencem. Nagyon eltalálták azt annak idején! De az tény, hogy sokszor nekem is egyre lassabb, ráadásul attól is viszket a tarkóm, hogy biztonsági frissítés (se) jött rá jó ideje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.